İçeriğe Yönlendir

Reyhanlı'Da Patlamalar !

Misafir

Recommended Posts

Murat Dere

Ben de tartışma peşinde değilim. Sadece neler dönüyormuş öğrenmek istedim.

Hadi len! :p

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ben patlama sonrası resimlerini gördüm. Yanlış hatırlamıyorsam 700 iş yeri hasar görmüş. O patlamaya ölüm sayısı az bile bence. Yerdeki çukur devasal. Allah rahmet eylesin. Umarım yaralılardan da kayıp yaşamayız.

170'in üzerinde ölü olduğu söyleniyor. İki bina çökmüş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Allah ölenlere rahmet eylesin,yaralılara acil şifalar versin.bu acıyı ülkemize,milletimize yaşatanların allah belasını versin.

Yorum bağlantısı
Mert Ender

Söyleyecek çok şeyim var, ama yazmıyorum.

Ölenlere rahmet dilemekten fazlası yapılmalı ki, daha çok insanımıza bir şey olmasın - hele ki bizim olmayan savaşlar için...

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Öyle söylentiler hep çıkar ama bence saklamaları imkansız bir şey. Her yer haberci kaynıyor. Kaç tane hastane var ki. Benim bildiğim patlama sonrası ahşap bina çöktü. Betondan bir binada tam çökmedi ama kolonlar falan yamulmuş.

Hassa devlet hastanesi

Kırıkhan Devlet hastanesi

Antakya Devlet Hastanesi

MKÜ tıp fakültesi

İskenderun devlet hastanesi

Özel hastaneleri saymıyorum.

Askeri Hastane

Ambulans helikopter gelmiş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir

Ölenlere Allah'tan rahmet, geride kalanlara sabır, yaralılara şifalar dileğiyle. İnşallah bir daha tekrarlanmaz, sorumlular açığa çıkar...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Özgür Çakırhan

benim yazdığım şeyleri neden sildiniz sayın yöneticilerim, bravo helal size

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ben şu anda 94 mesaj görüyorum burada Özgür Bey, siz kaç mesaj görüyorsunuz.. ?

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Ben şu anda 94 mesaj görüyorum burada Özgür Bey, siz kaç mesaj görüyorsunuz.. ?

76

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
(düzenlendi)

Hemen celalenmeye gerek yok, teknik bir sıkıntı da olabilir. :)

tarihinde Hüseyin Sönmez tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Özgür Çakırhan

Basında Sansüre alıştık ya kusura bakmayın, Hatam varsa özür dilerim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Özgür Bey konuya yazılan mesajların % 19'u yani 18 tanesinde siyasi içerik görüldüğü için onayları kaldırılmış sizin mesajınızı da inceledim.. İsabetli bir karar ile sizin mesajınız da kaldırılmış..

Daha üç gün önce benzer bir konuda 2 üye arkadaşımız ceza aldı.. Biz siyasi mesajlar sebebiyle kimse uyarı alsın istemiyoruz.. Ancak sizler siyasi içerikli mesajlar göndermekte ısrar ediyorsunuz..

Burası bir otomobil forumudur.. Daha fazla sosyalleşmenin, üstüne üstelik siyasileşmenin anlamı yok arkadaşlar..

Biz istemiyoruz..

Gündemdeki bir konudur, baş sağlığı dilenecektir.. Yaralılarımız vardır, duaya ihtiyaçları vardır.. Dua edeceğiz..

Ancak kin kusmak için lütfen başka ortamları kullanın..

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Özgür Çakırhan

Özgür Bey konuya yazılan mesajların % 19'u yani 18 tanesinde siyasi içerik görüldüğü için onayları kaldırılmış sizin mesajınızı da inceledim.. İsabetli bir karar ile sizin mesajınız da kaldırılmış..

Daha üç gün önce benzer bir konuda 2 üye arkadaşımız ceza aldı.. Biz siyasi mesajlar sebebiyle kimse uyarı alsın istemiyoruz.. Ancak sizler siyasi içerikli mesajlar göndermekte ısrar ediyorsunuz..

Burası bir otomobil forumudur.. Daha fazla sosyalleşmenin, üstüne üstelik siyasileşmenin anlamı yok arkadaşlar..

Biz istemiyoruz..

Gündemdeki bir konudur, baş sağlığı dilenecektir.. Yaralılarımız vardır, duaya ihtiyaçları vardır.. Dua edeceğiz..

Ancak kin kusmak için lütfen başka ortamları kullanın..

Öncelikle şunu söyleyeyim şu günden itibaren ülkede yas ilan edilmesi gerekirken şu halimize bakalım, siyasetten inanın nefret ederim şu an hiç bir partiden de haz etmiyorum, hepsi kendi derdine düşmüş durumda olan bizler gibi vatandaşa oluyor ben nacizane fikrimi beyan ettim, sizde kaldırmayı uygun görmüşsünüz saygı duyarım yönetici sizsiniz, benim elimdende birşey gelmez, sizde haklısınız tabi ki siyasi içeriğe girildiğinde bunun önünü almanız imkansız. ama kin kusulmuyacak gibi değil oradaki bazı yavrucakların kolsuz bacaksız fotoğraflarını gördüm hala kendime gelemedim, herkese iyi forumlar, saygılar

Yorum bağlantısı
Serkan Turan

Rabbim yardımcıları olsun.. Her insan bir değilki olan olmuş kin kussak ölenler geri gelmiyor.

Rabbim bu insanları helak etsin ne diyelim başka..

Yorum bağlantısı
Serkan Danış

İnşallah bu meydana gelen patlamalarda ölen vatandaşlarımız da sivil şehit kabul edilirler.

Hepimizin başı sağ olsun :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Rifat Şeker

Eğer müsaade olursa geçen gün Reyhanlı'ya gidip patlamanın olduğu yerdeki işyerimden kendi çektiğim bir kaç fotoğraf koymak isterim. Müsaade yoksa silebilirsiniz.

Pencereden baktığınızdaki manzara bu..

n3pbr.jpg

n3pby.jpg

n3pc2.jpg

Buda işyerinin hali , yaklaşık 500m mesafedeyiz. Çok şükür bir can kaybımız yok..

n3pcm.jpg

n3pcq.jpg

n3pcw.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Muhammed Bozkurt

Geçmiş olsun, Allah'ım kimseye böyle acılar yaşatmasın, bunları yapanları Allah'a havale ediyorum.

Dün bir arkadaşımdan aldığım haber üzerine Sedat Pişen isimli bir asker arkadaşımında bu patlamalarda vefat ettiği haberini aldım, Allah kendisine rahmet etsin, çok samimi değildim, asker sonrası görüşmem olmadı ama iyi biriydi kendisi, facebookuna bi çok arkadaşı yazmış ulaşamamış bilgi kirliliği vb şeylerden sonra bugünkü haberlerde Adana'dan gelen ve tanınamayacak derecede olanların arasında ismi geçiyor, kendisi daha yeni evlenmiş, Rabbim ailesine sabır versin, inşaAllah güzel ülkemizde ve dünyada birdaha böyle şeyler yaşanmaz...

Yorum bağlantısı
Rifat Şeker

Rıfat tekrardan geçmiş olsun tüm yöre halkına ve size.

Çok sağolun Servet Bey , İnşallah bir daha böyle acılar yaşanmaz..

Yorum bağlantısı
Serkan Danış

Eğer müsaade olursa geçen gün Reyhanlı'ya gidip patlamanın olduğu yerdeki işyerimden kendi çektiğim bir kaç fotoğraf koymak isterim. Müsaade yoksa silebilirsiniz.

Pencereden baktığınızdaki manzara bu..

Buda işyerinin hali , yaklaşık 500m mesafedeyiz. Çok şükür bir can kaybımız yok..

Geçmiş olsun. Bu mübarek günde hepinize, hepimize Allah sabır versin. Metanetimizi elden bırakmamak lazım.Tüm Reyhanlı vatandaşları olarak bir olma zamanıdır yaraların tez elden sarılması için.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...