İçeriğe Yönlendir

Yalan Kötü Bir Şeydir

Kaan Fakılı

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi

Satıcıya mesaj atmıştım dönmüş. 18750 diyor. Araç başında 18 e rahat bırakır. Yani olayın sizin düşündünüz gibi olduğunu hiç sanmıyorum.

ta9are6a.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Kaan Fakılı

Satıcıya mesaj atmıştım dönmüş. 18750 diyor. Araç başında 18 e rahat bırakır. Yani olayın sizin düşündünüz gibi olduğunu hiç sanmıyorum.

ta9are6a.jpg

Allah Allah, ilginç Bu adama zaten yol parası falan 18.500 'e gelmiş araba. İçim bir nebze olsun rahatladı.

Yorum bağlantısı
Mehmet Emin Taşdelen

Allah Allah, ilginç Bu adama zaten yol parası falan 18.500 'e gelmiş araba. İçim bir nebze olsun rahatladı.

Sizden sahte para ile almış olmasın :D

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Al sattan para kazanmak için değerinin çok altında almak lazım. Galeriler ölü parasını boşa vermiyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Akif Acer

Hocam, biz okulda öğrencilere dürüst olun, erdemli olun, ahlaklı olun, yalan söylemeyin, paraya tapmayın diye her gün o kadar öğüt veriyoruz ki. Böylelerini gördükçe içim cız ediyor.

Ya insan beş yüz, bin lira için karakterini satabilir mi?

Sahibi olduğumuzu düşündüğümüz hangi eşyanın gerçekten sahibiyiz ki? Veren Allah, alan Allah. Bugün var olup yarın olmayan, dün olmayıp bugün olan hangi şey için, neden dürüstlüğümüzden ödün veriyoruz ?

Haklısın herşeyin sahibi YARADAN ondan sonra bizim yazdıklarınıza anca bu kadar yazabilmdim çünkü yazacak birşey yok haklısınız...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...