İçeriğe Yönlendir

Isı Tabancası İle Tampon Ve Plastik Aksam Yenileme

Onur Bulut

Recommended Posts

Hüseyin Sönmez

Tampon sonuçta :biggrin:

Adamlar geri dönüşümlü malzeden tampon basıyorlar, plastik olduğu bile tartışılır, kimbilir ne var içinde. :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Volkan Koca

Denendi uygulandı beyazlaşmış şahin tamponun da 1 yıl sorunsuz dayandı.. :p

Benimde aynı problem var plastiklerin hepsi beyazlamış ayna kapı kolları dahil ne denediysem cila ayakkabı boyası vb. :) yağmurda akıp gitti. Deri boyası işe yarıyorsa tavsiye edebileceğiniz marka varmı yoksa hepsi olur mu?

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Korozo kullanılıyor. En kalitelisi ama, durum aynı :(

Reklam yapmayalım :) Plastiklerde şöyle bir durum var..Numaralar.Mesela 3-6-7 numaralı plastik kaplardan uzak durun.Hiç numara yoksa yanından bile geçmeyin :) 1-2-4-5 numaralar iyidir. 5 numara bilinen en güvenli plastiktir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Benimde aynı problem var plastiklerin hepsi beyazlamış ayna kapı kolları dahil ne denediysem cila ayakkabı boyası vb. :) yağmurda akıp gitti. Deri boyası işe yarıyorsa tavsiye edebileceğiniz marka varmı yoksa hepsi olur mu?

Çok zaman geçti üstünden telefon ile çekmiştim fotosunu lazım olur diye. Bulabilirsem eklerim. Ama markette falan satılan birşey değildi dericilerden almıştı diye hatırlıyorum..

Yorum bağlantısı

Reklam yapmayalım :) Plastiklerde şöyle bir durum var..Numaralar.Mesela 3-6-7 numaralı plastik kaplardan uzak durun.Hiç numara yoksa yanından bile geçmeyin :) 1-2-4-5 numaralar iyidir. 5 numara bilinen en güvenli plastiktir.

Bugün sosyal medyada yoğurt kovasının plastiğinden bahsedildi devamlı...en sağlıklı olması için 5 numara olması gerekiyormuş...Herşeyimiz çok sağlıklıya şimdi kovası kaldı :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Volkan Koca

Çok zaman geçti üstünden telefon ile çekmiştim fotosunu lazım olur diye. Bulabilirsem eklerim. Ama markette falan satılan birşey değildi dericilerden almıştı diye hatırlıyorum..

Deri ceket boyayan ayakabıcı var burda ona sorayım belki vardır. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Deri ceket boyayan ayakabıcı var burda ona sorayım belki vardır. :)

Görünmeyen bir yerde deneyin ; beğenirseniz her tarafa uygularsınız.. ;)

Yorum bağlantısı
  • 9 ay sonra...
Fatih Kose

ben vakti zamanında paliomu satmaya çalışırken tampon soluk diye almamıştı adamın biri, hemen gidip nalburdan mat sprey boya aldım sıktım tampona çok başarılı  olmuştu

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...