İçeriğe Yönlendir

Suv'Lar Ve Marifetleri

Servet Aydın

Recommended Posts

Caglayan Celiker
(düzenlendi)

Ankara da bir suzuki bayii aracı yerden 3 cm daha yükselterek satmayı önerdi. Bu işlemi yapmasının dezavantajları hakkında bilgilendirirmisiniz. Arac SX 4 Crossover 1.6 GLX AT 4X4

tarihinde Caglayan Celiker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Cem Işık

Bugün güzel havayı fırsat bilip,deniz havası alalım diye niyetlendik döküldük yollara.. İstikamet Riva idi,

Kumsala inen güzel bir yol buldum,daldım sahile. 1 saate yakın oyalandık,midye kabuğu topladık vs derken, dönüş vakti geldiğinde ne yaptıysam kumdan kurtaramadım kendimi . Beklediğimden daha yumuşaktı kumlar. Önünde olduğumuz balık lokantasının sahibinden yardım istedim , sağolsun gidip bir kepçe buldu ve kepçe çekip aldı beni kumdan.. 4x4 deyip her yola gider dememek lazımmış, kumda kalınablirmiş.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım
(düzenlendi)

Yazık olmuş. Araç sağ tarafa giderken halen sol tarafa dönük tekerler bile yetmiş karizmayı çizmeye. 

tarihinde Hakan Tarım tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Kepçe gelmiş ,papatya koparır edasıyla alıyor beni, niye gaz vereyim lpg'ye yazık :)

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Videoda çok belli değil ama sağ tarafta duvar var ve yaklaşık 2 karış civarı mesafeyle geçtim yanından,duvara takılmamak adına sol yapmak zorundaydım ..

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Var da seçmek aklıma gelmedi o an heyecanla, kum vaa,çayır çimen vaaa, karla karışık yağmurluyken gökkuşağı çıkmışı vaa.. Kraliyet cibi bizimkisi..

Ben girmem daha buraya bu mevsimde, oraya götürürüm, girip çıkabilen olursa bende girerim arkadan..Balıklar benden,kepçenin telefonu var, kalmayız daha..

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Videoda çok belli değil ama sağ tarafta duvar var ve yaklaşık 2 karış civarı mesafeyle geçtim yanından,duvara takılmamak adına sol yapmak zorundaydım ..

Aracın çekilirkn y boşa alınması yada ufaktan gaz verilmesi lazım. Senin tekerler kilitli

kum mod u yok dimi arazi seçeneklerinde?

Lütfen gidermisiniz ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Servet abi boşa alınması gerektiğini biliyorum da balıkları söyledik,aşçı 2 dakkaya geliyor dedi,tam o esnada kepçe gelince koştur koştur bindik,ben kornayla işaret vs beklerken kepçe asılıp çekti . Boşa almaya fırsat olmadı bile :)

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Yarın gidelim, kumda kalan hesapları ödesin ?

Ben hesabı ödemeye razıyım,alıştım kalmaya zaten :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Kuzende Suziki vardı , görgüsüzlük yapıp Asos'ta kumsala girdik. :) Zor çıkardık jipi. Denize bir kaç m vardı bir de.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...