İçeriğe Yönlendir

Suv'Lar Ve Marifetleri

Servet Aydın

Recommended Posts

Çağlar Bayur

Gelemez, iki cm çamuru geçemedi unutmayalım

komple bizon cipi yan kapısı değerindeki yan marşbiyeli sürtecek yer olmasın :seytan: içinde çay içerek yolculuk yaparım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

O kumdan körüklü yada yükseltilmiş bir 4x4 olmazsa, standart halde zor çıkar..

Yorum bağlantısı
Yasir Uslan

Bugün güzel havayı fırsat bilip,deniz havası alalım diye niyetlendik döküldük yollara.. İstikamet Riva idi,

Kumsala inen güzel bir yol buldum,daldım sahile. 1 saate yakın oyalandık,midye kabuğu topladık vs derken, dönüş vakti geldiğinde ne yaptıysam kumdan kurtaramadım kendimi . Beklediğimden daha yumuşaktı kumlar. Önünde olduğumuz balık lokantasının sahibinden yardım istedim , sağolsun gidip bir kepçe buldu ve kepçe çekip aldı beni kumdan.. 4x4 deyip her yola gider dememek lazımmış, kumda kalınablirmiş.

Daha hüzünlü bir müzik olaydı iyiydi :p

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Daha hüzünlü bir müzik olaydı iyiydi :p

Abi müziği kepçe sürücüsü için böyle seçtim :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Cem geçmiş olsun. İzlerke üzüleyim mi güleyim mi dedim :) Servet abini de görecez gibi :)

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

Vesile ile :p

vzluy.jpg

Bu da zamanında sponsor'un dağıttığı çok hoşuma giden bir sticker çoğu araçta var bizimkilerde :) Elimde bir tane var yollayabilirim çok kaliteli değil ama yaptırılabilir aynısından :)

205242_404611492913989_1336167321_n.jpg

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Bu da zamanında sponsor'un dağıttığı çok hoşuma giden bir sticker çoğu araçta var bizimkilerde :) Elimde bir tane var yollayabilirim çok kaliteli değil ama yaptırılabilir aynısından :)

Yiğitcan,Yalan yok , arazi aracı tecrübem çok az, 4 tekerde de güç var,çıkarız herhalde  dedim ama  evdeki hesap çarşıya uymadı.. Biraz araştırma yaptım eve geldikten sonra, lastik lavalarının epeyce düşürülmesi gerektiğini öğrendim kumdan çıkabilmek için, üşenmedim gece gittim lastik lavalarını ölçtüm arkalar 40,önler 38.Bunun da etkisi vardır sanırım ki.

Sticker fazlaca olsa isterdim ama kullanım yeri yoksa alabilirim,senin kullanma niyetin varsa gerek yok çok teşekkürler :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Kumda safari yapilirken lastik havalarini oldukca dusuruyorlar. Bir nevi kum ile buz ayni. Tutunma olmadigi icin hem tecrube hem de teknin ozelliklerin sartlara gore optimum kullanilmasi gerekiyordur sanirim. Gecmis olsun. Zor bir parkur secmissiniz:)

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Abi aslında girme niyetim yoktu oraya, ama giren bir teker izi gördüğümden, demek girip çıkan olmuş diye düşünüp dalıverdim bir anlık gafletle. Girişte ve kum üzerinde kulanımda sıkıntı yok,kumsalı boydan boya geçtim, ama kumsaldan çıkılan yerdeki ufak rampa işi bozdu..

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

4wd lock'lu Spo çikardi ordan Cem'cim. Salt 4 çeker yetmiyor her durumda isterse 500 bg olsun, Servet Abiye selam söyle ;)

Geçmiş olsun ucuz atlatilmış...

Yorum bağlantısı
Ali Elöver
(düzenlendi)

Kilit var P

%100 olmadikça ıhhh, kalır şekil 1a

Servet Abi benim 4wd lock u denerken...

Gerektiginde %100 kitliyor her ayri tekeri.

qy2u5utu.jpg

tarihinde Ali El&#246ver tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Burda da engelleri aşmanin verdigi mutluluktan bagiriyor Servet Abi "Tank bu tank, ezdi geçti, sözde ingiliz lord land'ini kuma gömer" diye :)

Gönderilen Resim

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Anca kaldırıma çıkarsınız :D

Bir de antika 8 subablı aygaz tahrikli golf ustune cikar, spo tamponu golf surucusunun dişlerine kanal tedavisi yapar...

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Bir de antika 8 subablı aygaz tahrikli golf ustune cikar, spo tamponu golf surucusunun dişlerine kanal tedavisi yapar...

ins-cnm-ya_433778.jpg

:D

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Geçmiş olsun.Kötü bir deneyim olmuş.Demek arazi araclarida azıcık kumda kalabiliyormuş.:) Kaldirimda çok yükselmiş :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
(düzenlendi)

Yiğitcan,Yalan yok , arazi aracı tecrübem çok az, 4 tekerde de güç var,çıkarız herhalde  dedim ama  evdeki hesap çarşıya uymadı.. Biraz araştırma yaptım eve geldikten sonra, lastik havalarının epeyce düşürülmesi gerektiğini öğrendim kumdan çıkabilmek için, üşenmedim gece gittim lastik havalarını ölçtüm arkalar 40,önler 38.Bunun da etkisi vardır sanırım ki.

Sticker fazlaca olsa isterdim ama kullanım yeri yoksa alabilirim,senin kullanma niyetin varsa gerek yok çok teşekkürler :)

Evet abi kumda malesef ki öyle :) Taban alanı genişledikçe kuma batması da değişir, etkisi vardır.

Sticker şu anda lazım değil elimize geçer nasıl olsa tekrar, istiyorsan adresini özelden yazarsan yollarım abi :)

tarihinde Cem Işık tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Evet abi kumda malesef ki öyle :) Taban alanı genişledikçe kuma batması da değişir, etkisi vardır.

Sticker şu anda lazım değil elimize geçer nasıl olsa tekrar, istiyorsan adresini özelden yazarsan yollarım abi :)

Yiğitcan fazlaysa talibim Kardeşim .

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Cem. Yok mu bunda kilit.

Abi kilit de olsa çıkamazdı ordan, şasi oturuyor kuma, kum fazla yumuşak,en ufak gazda gömülüyor kuma..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

Yiğitcan fazlaysa talibim Kardeşim .

Fazlaysa derken abi ? :) 1 tane var şu an elimde bana lazım değil, daha fazla istiyorsan bilemicem :p 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...