İçeriğe Yönlendir

0850 333 16 00 No'Lu Telefondan Gelen Çağrılar

Mustafa Yenigün

Recommended Posts

Emre Ünal2

Bana da bugün aynen şöyle bir mesaj geldi:

"Degerli musterimiz ucretsiz 200 tl konusma paketi ve tablet pc nizi almak istermisiniz.Hemen 0850 8110722 yi arayin hediyelerinizi alin.Bu firsati kacirmayin."

0850 ile başlayan numaralar Türk Telekom tarafından verilen wirofon numaraları olabiliyor ve sabit hattı olan herkes alabiliyor, bilginiz olsun.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Mustafa Yenigün

Bu da başka bir numara  : 0 850 333 32 00

İnternette "Elektrik tasarruf cihazı satıcısı" olarak adlandırılmış olsa da, şu anda farklı bir ürün paketine yönelmiş :) Bugüne özel Samsung S4 replika + çeyrek altın + çamaşır topundan oluşan özel paket bana 599TL'ymiş.

Kart bilglerini elde etme açısından yaklaşmayıp, gerçekten dedikleri rakamı çekeceklerini düşünsek, bu durumda bilgi verirken telefon için "replika" dendiği için ve müşteri de bu alışverişe onay verdiği için, eğer ürünleri gönderirlerse satışta yasal olmayan bir durum oluşmuyor.

Bu satışta da bana göre maalesef "replika" kelimesinin anlamının bilinmemesini kullanıyorlar diye düşünüyorum. Telefonun ardından pakete ek olarak sunulan "altın" dikkati dağıtıyordur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Behram Doygun

Bir ay öncesine kadar beni ve annemi de arıyorlardı aynı 0850 ile başlıyordu neredeyse hergün arayıp başka hastane adları söyleyip işte söyle sağlık sigortamız bu kadar fiyata size bu güne özel x fiyat felan gına gelmişti sonra bir gün tepemin tası attı aradıkları gibi açtım telefonu ne var ne yoksa sövdüm Bakırköy Savcılığınada numaranızı verdim bir daha ararsanız hukuki işlem başlatacağım dedim o gün bugündür tık yok. ;)

Yorum bağlantısı

Az önce bu numara çağrı bıraktı. Paraları kalmamış arayamadılar dolandırılmak için geri aramam gerekiyor sanırım :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...