İçeriğe Yönlendir

Tofaş Power Led Stop Çalışması.

Misafir

Recommended Posts

Mehmet Kaya

Oktay abi ben bunları okulda görememiştim. Süper süper süper. Ellerine sağlık abi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Bende projeden bol ne varki.Rabbime çok şükür param yok. :good1:

Ustam bu yaptığımı bu fiyata satmam gerekiyor.Yarın birisi arayacak bakalım.Sonraki planım 5 adet toptan yapmak.Onlara daha hesaplı olacak.

Yorum bağlantısı
Onur Yeşil

Abi sana f1`in orjinal stoplarını göndersem, vakit ayırabilir misin böyle bir iş için? :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Sen esas Fiesta stoplarına bir proce yap hocam, merakla bekliyorum bak :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Atilla Atun

Bende projeden bol ne varki.Rabbime çok şükür param yok. :good1:

Ustam bu yaptığımı bu fiyata satmam gerekiyor.Yarın birisi arayacak bakalım.Sonraki planım 5 adet toptan yapmak.Onlara daha hesaplı olacak.

demekki fiesta projesi ( süper gizli ) den çıkmış oldu uçan kuşlar söyledi :biggrin: ve yakında gün yüzüne çıkar inşallah.şöyle janjanlı bişeyler olsada ağzımızın suları aksa. ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Çok yakın sürede F2.5 komple power led çalışmamı paylaşacağım.Fiesta için aklımda bir kaç çeşit proje var fakat kendi çabam ile yapmam bu aralar oldukca zor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Atilla Atun

Çok yakın sürede F2.5 komple power led çalışmamı paylaşacağım.Fiesta için aklımda bir kaç çeşit proje var fakat kendi çabam ile yapmam bu aralar oldukca zor.

ben abimden medet umarken ( yaparız bilader ) derken herif anjio oldu .e artık bende sıkıştırmıyorum hatta boşver abi deyip geçiyorum .dinlenmesi gerekli iken ben sırtına çıkıp abi yap abi diyemem .

nasip kısmet herşey.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Atilla Atun

Abinize rabbimden şifa diliyorum.Çok geçmiş olsun.

teşekkür ederim abim eksik olma

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...