İçeriğe Yönlendir

Harbiden Naylonmuş.....

Şahin Topaloğlu

Recommended Posts

(düzenlendi)

Allah'tan reno'cu adam demiyor bunu :)

Hiç renom olmadı ama şirkette kullanıyorum (1.5 dci) Doğruya doğru süper makina. 1000 devirde bile pedala tepki veriyor. Ne yığılma ne turbo boşluğu. Ses te yok yakıtı zaten kokluyor. Daha ne olacak ki? 600-700 k da loganlar var. 1-2-3 . vites 600 k yanlış anlaşılmasın :) Uzun yola vurulacak olsa 2 milyon km yapar herhalde.

tarihinde İlkay Başaran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Yo laf etmiyorum sadece sıralama şu, 1.tdci 2.dci 3.multijet, yalnız mjet ile dci yarışıyor, yüksek hızda üzgünüm tdci tokadı ekonomi ve sessizlikle basar  :D

Görüldüğü üzre ilk 3 belli, 4. 5. kimse onlar düşünsün  :D  :D:p

aynı milyon km yi tdci de yapar, zaten tdci-dci fransız, (gıcık olmuyor değilim hani, ama mecburiyet....) aynı yolun yolcusu, dci düşük devirde iyi olabilir, hızlıyken bence daha kötü, hem sesli hemde daha çok yakıyor, dayanım içinse hemen hemen aynılar diyim bari :) ikiside milyon km görecek kapasitede motorlar...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Yo laf etmiyorum sadece sıralama şu, 1.tdci 2.dci 3.multijet, yalnız mjet ile dci yarışıyor, yüksek hızda üzgünüm tdci tokadı ekonomi ve sessizlikle basar  :D

Görüldüğü üzre ilk 3 belli, 4. 5. kimse onlar düşünsün  :D  :D:p

aynı milyon km yi tdci de yapar, zaten tdci-dci fransız, (gıcık olmuyor değilim hani, ama mecburiyet....) aynı yolun yolcusu, dci düşük devirde iyi olabilir, hızlıyken bence daha kötü, hem sesli hemde daha çok yakıyor, dayanım içinse hemen hemen aynılar diyim bari :) ikiside milyon km görecek kapasitede motorlar...

:sandalye:

Hiç güleceğim yoktu :hahahoho:

Renault hiç kullanmamışsın sanıyorum ya da kulaklarda bi sıkıntı var :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Yoo kullandım, sümbülü saymamayım ama, zaten tam bir facia, megan 2 hissiz direksiyon, kazada dağılıyor, lagunanın eskisini kullandım sevmedim, bir arada safran kullanmıştım, ama birşey anlamadım, çünki 2 beynide tırttı, araba zaten zor bela gidiyordu :D  ama dci fena hızlanan bir motor çokta hakkını yemeyeyim,  ama sadece motor kurtarmaya yetmiyor sonuç olarak renonun alayı tırt üzgünüm, zayıf arabalar, birtek özele giren rs ler falan var, yoksa boş bu reno :) reno alacaksan anca üst serileri kayda değer, o da saçma fiyatlarıyla zaten kaybediyor, şimdi latiüdüddüüdd e 95-100 kaat verilirmi, harbi doğruyu söyleyin, ben renoya bakmam bile, üzgünüm...

Neyse boşa tartışıyoruz, renosunda, bizimkilerde hikaye nasılsa, araba Alaman arabası olacak kardeşim, biz boşa konuşuyoruz, ister 2 milyon km dayansın, bizimkiler arabacık sadece  :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...