İçeriğe Yönlendir

Tablet Pc Ekran Sorunu ?

Misafir

Recommended Posts

pdkny.jpg

pdkps.jpg

acer-iconia-b1-android-tablet-99-dollars

bilen,anlayan arkadaşlardan ricamdır...

Tablet bu,Acer İconia B-1

Daha 2aylık cihaz,ufaklık elinden düşürmüş Ekran bu halde.

Çizik çatlak kırık falan yok.

Ankarada yetkili servis yok,istanbula göndermek gerekiyormuş,bunu garanti yermi ?

Yemez ise,yapılacak işlem ekranın değişmesimidir?

Kaça patlar??

Yorum bağlantısı
Arif Doğan

Düştüğü çok belli , iç kısımda bir kırılma olmuş ve renkler akmış.. Ekran değişecek garantiden değişeceğini sanmıyorum...

Yorum bağlantısı
Alper Keskin

Ekran kırılmış.Değişim gerekiyor.Garanti şartlarını karşılıyorsa değişime gidilir.Yoksa ekran almanız gerekecek....

Yorum bağlantısı

benimkide aynisi oldu oglan üstüne basmisti.gonderdim garantiye yapildi geldi bir ayda.busefer de ekran donuktu servisten geldikten sonra.tekrar gonderdim.bir ayda oyle gecti.ekrani komple degistirmisler.bir lira da odemedim.saygilar...

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

benimkide aynisi oldu oglan üstüne basmisti.gonderdim garantiye yapildi geldi bir ayda.busefer de ekran donuktu servisten geldikten sonra.tekrar gonderdim.bir ayda oyle gecti.ekrani komple degistirmisler.bir lira da odemedim.saygilar...

Konu dışı ama Erol Bey araç satıldı mı ?

Yorum bağlantısı

Marka neydi?

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran
(düzenlendi)

Kullanıcı hatasıdır. Garanti hiçbir şekilde karşılamaz. Eğer karşılayan varsaki müşteri memnuniyetinden dolayıdır. Ki servisi destek bilişim Allah sabır versin bize. :)

Kendi imkanlarınızla değiştireceksiniz abi. 
Ekran bulmakta Zafer Abi yardımcı olur bir sorun.

tarihinde Mert Boran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Sen yine de gönder, olursa olur, olmaz ise sana zaten garanti dışında  kaça olacağını söylerler işine gelirse yaptırırsın.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

İstanbula gidecek,bakılacak,gelecek offff :D

çok uzun iş ya :D

Abi boşa uğraşma servisle. Çünkü yapmayacaklar. Zaten benim destek bilişimle başım dertte sende yapma. Böyle bir servis anlayışı görmedim.  :D

Yorum bağlantısı

Abi boşa uğraşma servisle. Çünkü yapmayacaklar. Zaten benim destek bilişimle başım dertte sende yapma. Böyle bir servis anlayışı görmedim.   :D

Sana ne yaptılar ? :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

İstanbula gidecek,bakılacak,gelecek offff :D

çok uzun iş ya :D

Peki ebaydan o ürün gelecek olsa kaç günde gelecek onu biliyormusun. Yada paşa paşa istenen parayı vereceksin :D

pıranha

hangi araç?

Mondeo var diye hatırlıyorum :)

Yorum bağlantısı

Peki ebaydan o ürün gelecek olsa kaç günde gelecek onu biliyormusun. Yada paşa paşa istenen parayı vereceksin :D

Mondeo var diye hatırlıyorum :)

mondeo yu forumdan cem e verdim,,, karadenizden nissan almera aldım, şimdi de onu satışa çıkardım,2,0 makinadan sonra 1,5-1,6 kesmiyo hocam,kardeşime mazda3 aldık geçen ay,mazda 3 güzel araba  ve  arkadaşımda ilk el benzinli mk3 var kız gibi , bilmiyorum şunu bi satayım ekonomimi beygir mi, karar verecem,bitaneside aklıma crv koydu bi kaçtane crv baktım servet ustada 2000-2001 crv üzmez seni diyo ama bakacağız artık, Saygılar...

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

mondeo yu forumdan cem e verdim,,, karadenizden nissan almera aldım, şimdi de onu satışa çıkardım,2,0 makinadan sonra 1,5-1,6 kesmiyo hocam,kardeşime mazda3 aldık geçen ay,mazda 3 güzel araba ve arkadaşımda ilk el benzinli mk3 var kız gibi , bilmiyorum şunu bi satayım ekonomimi beygir mi, karar verecem,bitaneside aklıma crv koydu bi kaçtane crv baktım servet ustada 2000-2001 crv üzmez seni diyo ama bakacağız artık, Saygılar...

Accord der kaçarım :D
Yorum bağlantısı

:)

Oda var dimi :D

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Ebaydan ürün şansına bağlı biraz ama 15-20 günde gelir.Ancak servise göndersen de ben 15-20 günden daha kısa sürede sonuçlanacağını pek düşünmüyorum.

Yorum bağlantısı
Rıdvan Kanbaş

tabletinizin fiyatı ne kadar bilmiyorum ama aynısı başıma geldi. 270 liraya tablet aldım. bir gün üzerine mi bastım ne olduysa dış camı tertemizken, içindeki panel bu şekli aldı. Garantiden değişim yok dediler ve 70 dolar istediler. böyle böyle soyuyorlar bizi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...