İçeriğe Yönlendir

İstanbulpark'ta Adrenalin Zirvesi Yaptık..

İ.Göksel Yaman

Recommended Posts

İ.Göksel Yaman

Servet'in videosu kimsede yok mu ?

Abi ilk çıkarken 10-15 sn. bir görüntüsü var :) Onuda aldım videoya ama , ne hikmetse videoyu düzenlerken ilk 1dk. uçmuş :(

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Süha'nın dediği gibi keyifli bir gündü.Slalomda ESP yi devre dışı bırakmadım hata yaptım :) Ancak 31,08 ile bitirebildim.Benim araçla arkadaşım 29,5 yaptı ESP devre dışı haldeyken.Ben de videoları yükleyeceğim. :good1: Slalom neyse de pistin ayrı bir keyfi var ilk tur pisti tanıyana kadar tokat manyağı olduk.Daha sonra biraz toparladık.Süha,çok yardımcı oldu ama benim gibi acemi adamla ancak 3,01 dakika yapabildi. :fiuw:

Vidyo yu izledim abi aynen 3.01 ;) Beni düş 2.57sn 2.0 tdi forever :D

Daha kapsamlı bir video hazırladım.. Bugünkü aldığım keyifi, tekrar yaşadım videoyu izlerken..

Tamamen Stock bir araba ile Süha ve Servet Abi harikalar yarattı..

Uzun süreli Süha ile pistte beraber yürüdük. Gerçekten pilotajı ile pistte harikalar yarattı..

Eyvallah bro ;) Yay lazım :D

"Hadi Süha ben gidiyom"  :) Bekledim gelir diye ama gelmedi  :) Sonda ki bilgi paylaşımı da güzel olmuş.

Yok o olayı aslı bu şekilde değil benim vidyo da tüm detay var ;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Çok eğlenceli olmuş. Güzel sürüşler için de tebrik ederim :) İzlemesi çok zevkliydi.

Culyettadaki gibi plakalara fordclubtr.com yazılabilir sonraki toplu etkinlikte. Galiba o araç test yapılan bir araçmış. O araçtan kaydedilen videoyu da araştırmak lazım Göksel. Anlaşılan hep seni kaydetmiş :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Volkan özyurt

bende ilteber in önünü kesiyorsun diye dörtlüleri yaktığını düşünmüştüm :p  meğer acil fren ikazıymış :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman
(düzenlendi)

Çok eğlenceli olmuş. Güzel sürüşler için de tebrik ederim :) İzlemesi çok zevkliydi.

Culyettadaki gibi plakalara fordclubtr.com yazılabilir sonraki toplu etkinlikte. Galiba o araç test yapılan bir araçmış. O araçtan kaydedilen videoyu da araştırmak lazım Göksel. Anlaşılan hep seni kaydetmiş :)

Zafer Bu dediğini katılan arkadaşlardan biride söyledi, ama kimdi hatırlayamadım..

Emmi sponsorluk teklifini, yaparsa değerlendirebiliriz :)

Sorma pist boyunca beni en çok eğlendiren arabaydı o, arada bir arkadanda çeksin diye özellikle yol verdim, yeterli gördüğümde tekrar geçtim :) kendi sitelerinde yayınlarlar diye umudum var takipteyim. Konu ile alakalı konuşmaya arabanın yanına gittim ama kimseyi göremedim

tarihinde İ.G&#246ksel Yaman tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir

Fiesta resmen kendini aşmış. Dönüşlerde gerçekten zorlanıyor. Dörtlüleri bende yanlış anlamışım. E devamı nerede videoların? F1 izlemekten daha keyifli :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Koni amortisöre sahip bir araçta yolculuk etmek istiyorum. Aracın farklı bir boyuta geçtiğini belirtiyorlar:)

Az kaldı Mert az :)
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Fiesta resmen kendini aşmış. Dönüşlerde gerçekten zorlanıyor. Dörtlüleri bende yanlış anlamışım. E devamı nerede videoların? F1 izlemekten daha keyifli :)

Gerçekten kullanılabileceği maksimum seviyede kullandı Süha, İyi direndi benim karşımda, ben bu kadar beklemiyordum :)

Bendeki video bu kadar valla, olsa tükkan senin :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Valla en güzel spor pistte yarışmak, koşmadan, rgsersiz yapmadan kg veriyorsun :) F1 pilotları yarış sonunda 1kg. Veriyor dediklerinde inanmamıştım :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Halis Parlak
(düzenlendi)

Bu da benim objektiften Süha'nın performansı.Ben performansını gayet iyi buldum.Adam işi biliyor gayet de iyi kullanıyor kardeşim :)

tarihinde Sani Gerşon tarafından düzenlendi
  • Beğen 9
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

3.04 ile tur tamamlamışım şimdi baktımda.

Bir daha bak Mahmut.

Arada duyulan alarm 130 km'h'ın üzerinde ötüyor. Eğer hızla 130 'u geçersem 140'ta başlıyor ötmeye.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Emmi sponsorluk teklifini, yaparsa değerlendirebiliriz :) 

Sağ yan iki kapıya www.otoclubturkiye.com yaz.. yakıt ve pist giderlerin benden.. :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Buda benim çekimim. Toplam 28 dakika.

Seni çeken biri lazım bize.. :)

Yorum bağlantısı

Sağ yan iki kapıya www.otoclubturkiye.com yaz.. yakıt ve pist giderlerin benden.. :)

öyle bi sponsorluk varsa bende gireyim pist e havana bile yazarım  :D  :D  :D

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Seni çeken biri lazım bize.. :)

Kıçı başı biyere yatan kangoo'yu kim ne yapsın :biggrin:

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Tek sıkıntım, aracın kasa ağırlığından dolayı hızlanmadaki gecikmesi idi. Renodaki yazılım güncelleme ile ne var ne yok uçup gitmeseydi tadından yenmezdi.

Yüklerken hızlandırdın mı len bunu :D

Al sana iftiranın devasa boyutu, kıskanç ne olcek :elisopali:

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Geri çeviremeyeceğim bir teklif, Anlaştık Abi :) Şu bizim Stickerları kim hazırlıyordu :)

Keşke geçen hafta anlanşaydık, tavan yapardık

Gönderilen Resim

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...