İçeriğe Yönlendir

Direne Direne Kazanamadım. . .

Ali Ozan Yurtsever

Recommended Posts

Ali Ozan Yurtsever

Ve galiba artık pes ettim. sanırım bir süre daha akıllı telefon almazsan nişanlım benden ayrılacak. . .:D

çok pahalı olmayan en fazla 750 tl ye mümkünse daha altı. ne alabilirim önerilerinizi bekliyorum. . . 

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
(düzenlendi)

Kendine mi alacaksın? nişanlına mı? anlamadım

tarihinde Murat Ersel Çevik tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

ikinci el ıphone 4 bulursun 3s bulursun htc olur 

ikince el çok istemiyorum açıkcası. çok da ilgilendiğim bir telefon türü değil akıllılar ama teknolojiye ayak uydurmak gerekiyor galiba. küçük olması önemli benim için. tuğla gibi olmasın mümkünse. . 

s3 mini

hmmm evet o olabilir aslında. şarjı 1 günden fazla gitmiyordur herhalde ?

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Tamam o zaman 2 nci el temiz Iphone4 ya da Note1

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Şarjı 1 günden fazla giden akıllı telefon mu kalmış :)

Eski tip blackberry en iyi ihtimalle. OYun derdi yoksa, q klavyesi ile nişanlı ile tüm gün yazışılabilir :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

Şarjı 1 günden fazla giden akıllı telefon mu kalmış :)

Eski tip blackberry en iyi ihtimalle. OYun derdi yoksa, q klavyesi ile nişanlı ile tüm gün yazışılabilir :)

Aslında direnmemin nedeni o şu anki telefonumun şarjı 4-5 gün gidince kıl oluyorum her gün şarj edeceğim bir telefona. bekledim epey şu şarj olayını geliştirsinler öyle alayım ama olmuyor :) ama karşı tarafın sesini git gide duyamamaya başlayınca aylardır süren isyanı yavaş yavaş sonuçlanacak galiba alacam . oyun video gibi dertlerim çok yok. whats up kullanırım daha çok aslında 

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

meslek psikilog diyor . :unsure2:

doktor bi çelişki var burda  ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Motorola Atrix, S3 mini. 

S3 mini en güzel seçim ;)

Abi değiştirdin mi sende yoksa ? :)

Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

meslek psikilog diyor . :unsure2:

doktor bi çelişki var burda  ;)

:) hangi yönden

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Motorola Atrix, S3 mini. 

Abi değiştirdin mi sende yoksa ? :)

Yok değiştirmedim ama geçen gün bir arkadaşım almış inceledim güzel alet. Bozulmadan değiştirmem ben :p

Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

s3 mini ağır basıyor yavaş yavaş ama şimdiye kadar çok ilgilenmediğim için konuya yabancıyım biraz :)

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

S3 mini alınır ; 1 adet yedek şarj aleti iş yerine 1 adette araç şarj cihazı arabada bulundurulur. Dert tasa kalmaz :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

:) hangi yönden

ne biliyim konuşarak hallederdin . çok zorda kaldın heralde  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

ne biliyim konuşarak hallederdin . çok zorda kaldın heralde  :D

o da psikolog olunca yemedi. . . :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Semih İzgi
(düzenlendi)

Lg Optimus P970 olabilir. Ucuz ve son derece kalitelidir.   1Ghz Cortex A8 işlemcisi, 4inç aşırı parlak ekranı, gyro'su hareket sensörleri gps'i ve Android işletim sistemi ile kusursuz bir telefondur. Bir yakınıma aldırdım 6-7 ay önce. Her gördüğünde teşekkür eder. Bütçesi 600TL idi Vatandan 575'e kılıfıyla birlikte almıştı.  Tavsiye ederim..

Ekleme: Ayrıca P970'in ekranı  Corning Gorilla Glass'dır.  Çizilmeye karşı aşırı duraylıdır. :good1: 

lgp970.jpgilan_20277_2.jpg

Onun dışında Nişanlıma aldığım Lumia 520 var. Özellikleri p970' e eşdeğer. Fiyatı 600TL  Siyah kapaklısı tam erkek işi :), Tek sorun Windows Phone olduğu için ; Android'deki gibi internetten crack'li oyun program indirip kuramıyosun henüz..  Ama hoş telefon çok pratik ve çok akıllı :)

lumia_520_black_sc_large_first.jpg

tarihinde Semih İzgi tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

Kardeş bu işte bi terslik var benim hanıma aldım s3 mini, şimdi sana da alalım diye söylenip duruyor.Ben diyorum memnunum şarjı uzun giden her türlü darbeye dayanıklı eski telefonumdan diye ama nafile. :D Nerde eski günler,eskiden kadına alırdın olur biterdi şimdi içleri rahat etmiyor bizede aldırmak istiyorlar sağolsunlar :)  Laf arasında s3 mini fiyatı haftasonları turuncu indirimle teknosada 750 lira civarında.Daha ucuza netten de bulabilirsin ama ben pek yanaşmıyorum.Kullanılması zevkli bir telefon şarjı oyun oynanmadığı zaman 1 günden fazla dayanıyor ama oyuna yapacak birşey yok.tavsiye ederim

:) ah azizim hiç sorma devir değişiyor. kendisinde ıphone var bana da zorla akıllı telefon aldırıyor alayım da hediye edeyim demek de yok. :D oyun falan hiç oynamam telefonda s3 miniye kanım ısında galiba :)

Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

Çok daha yükek fiyatlara sony'nin HTC'nin güzel cihazları var lakin nedense ben samsunga ısındım.Dediğim gibi incelemeni tavsiye ederim.( Oyun oynamam deme oynarsın, dokunmatik kullanamam deme kullanırsın öyle bela birşey şu akıllı telefonlar.Laptop küçülüyor cebine giriyor :)

Yani bilgisayar oyunlarına v.s hiç meraklı değilimdir hiç ilgimi çekmedi şimdiye kadar ama dediğiniz gibi büyük konuşmamak lazım. . .telefonda olunca iş değişebilir bende de küçük bir ihtimal dahi olsa. :)

Lg Optimus P970 olabilir. Ucuz ve son derece kalitelidir.   1Ghz Cortex A8 işlemcisi, 4inç aşırı parlak ekranı, gyro'su hareket sensörleri gps'i ve Android işletim sistemi ile kusursuz bir telefondur. Bir yakınıma aldırdım 6-7 ay önce. Her gördüğünde teşekkür eder. Bütçesi 600TL idi Vatandan 575'e kılıfıyla birlikte almıştı.  Tavsiye ederim..

Ekleme: Ayrıca P970'in ekranı  Corning Gorilla Glass'dır.  Çizilmeye karşı aşırı duraylıdır. :good1: 

lgp970.jpgilan_20277_2.jpg

Onun dışında Nişanlıma aldığım Lumia 520 var. Özellikleri p970' e eşdeğer. Fiyatı 600TL  Siyah kapaklısı tam erkek işi :), Tek sorun Windows Phone olduğu için ; Android'deki gibi internetten crack'li oyun program indirip kuramıyosun henüz..  Ama hoş telefon çok pratik ve çok akıllı :)

lumia_520_black_sc_large_first.jpg

lg nini tipi daha çok hoşuma gitti. . .

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Tuğla gibi olmasın demişsinya hoşuma gitti, şimdilerde 3 seçenek var, ya tepsi gibi, ya tv kumandası gibi yada htc one gibi ideal  :D  takoz kalmadı gibi...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...