İçeriğe Yönlendir

Ipad Mini 1 İncelemeler, Deneyimler, Aksesuarlar

Selçuk Keleş

Recommended Posts

Güvenç Terzierol

Multiplayer kapışırız artık :)

Sent from my iPad using Tapatalk

Real Racing 3 e beklerim :))

Yorum bağlantısı
Güvenç Terzierol

Alırım anahtarını focus rs le :)

Abi stream işini çözersem anahtarı direkt vericem :D

O player HD yi indirdim. Ancak bilgisayarda FTP host oluşturmam gerek veya nasıl bir server oluşturmalıyım ki o player HD de görüp direkt video falan izleyebileyim??

Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz
(düzenlendi)

Bilgisayardaki kullanıcı hesabına şifre koy.

Oplayerdan da windows samba server olarak ekleme yap.

Bilgisyar tarafındaki kullanıcının yönetici yetkisi varsa c$ şeklinde bütün disk bölümlerini görüceksin.

Onun haricinde film klasörüne direk ulaşmak istiyorsan o klasöre paylaşım aç.

Ipad candır :)

tarihinde Erdem Dertsiz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Güvenç Terzierol

Bilgisayardaki kullanıcı hesabına şifre koy.Oplayerdan da windows samba server olarak ekleme yap.Bilgisyar tarafındaki kullanıcının yönetici yetkisi varsa c$ şeklinde bütün disk bölümlerini görüceksin.Onun haricinde film klasörüne direk ulaşmak istiyorsan o klasöre paylaşım aç.Ipad candır :) Sent from my iPad using Tapatalk

Bende ki o player HD lite sürüm sanırım o yüzden olmuyor olabilir mi??

Şifre koydum bilgisayara o playera gelip Windows host samba ya geliyorum bütün herşeyi yazıyorum ancak kaydet butonu aktifleşmiyor. :((

Yorum bağlantısı
Güvenç Terzierol

Bilgisayardaki kullanıcı hesabına şifre koy.Oplayerdan da windows samba server olarak ekleme yap.Bilgisyar tarafındaki kullanıcının yönetici yetkisi varsa c$ şeklinde bütün disk bölümlerini görüceksin.Onun haricinde film klasörüne direk ulaşmak istiyorsan o klasöre paylaşım aç.Ipad candır :) Sent from my iPad using Tapatalk

Tamamdır cözdümmm oh abi ya dünya varmış :)

Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz

Tamamdır cözdümmm oh abi ya dünya varmış :)

aklına takılan bişey olursa biliyosun evi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Güvenç Terzierol

Güle güle kullan.

Çok teşekkür ederim. Nasipse inşallah sizde alın rahatlığını göreceksiniz :)

aklına takılan bişey olursa biliyosun evi :)

Abi çok güzel bir bölüm izledim dexter'da fakat şimdi uygulamadan çıktım geri girdim ağ hatası diyor. Sildim tekrar girdim sambadan gene ağ hatası veriyor. Takla attım resmen yinele olmadı :(

Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz
(düzenlendi)

Abi çok güzel bir bölüm izledim dexter'da fakat şimdi uygulamadan çıktım geri girdim ağ hatası diyor. Sildim tekrar girdim sambadan gene ağ hatası veriyor. Takla attım resmen yinele olmadı :(

Pc yada disk beklemeye geçmiştir :) git pc ye bi giriş yap düzelir :)

Güç ayarlarından bekleme sürelerini aslaya çek.

tarihinde Erdem Dertsiz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fazlı Özdemir

Bilgisayardaki kullanıcı hesabına şifre koy. Oplayerdan da windows samba server olarak ekleme yap. Bilgisyar tarafındaki kullanıcının yönetici yetkisi varsa c$ şeklinde bütün disk bölümlerini görüceksin. Onun haricinde film klasörüne direk ulaşmak istiyorsan o klasöre paylaşım aç. Ipad candır :) Sent from my iPad using Tapatalk

Burda yapılmak istenen nedir? Biz de öğrenelim.

Yorum bağlantısı
Güvenç Terzierol

Burda yapılmak istenen nedir? Biz de öğrenelim.

O player HD uygulamasıyla bilgisayarımıza bağlanıyoruz. Böylelikle izlemek istediğimiz dizi/film/video/klip gibi veya müzik gibi dosyalarımızı alt yazılarıyla birlikte izleyebiliyoruz. Bu da bize mevcut iPad hafızasını kullanmadan stream yoluyla videoları izlememizi sağlıyor, ipadin hafızasını da isteğe göre kullanabiliyoruz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

O player HD uygulamasıyla bilgisayarımıza bağlanıyoruz. Böylelikle izlemek istediğimiz dizi/film/video/klip gibi veya müzik gibi dosyalarımızı alt yazılarıyla birlikte izleyebiliyoruz. Bu da bize mevcut iPad hafızasını kullanmadan stream yoluyla videoları izlememizi sağlıyor, ipadin hafızasını da isteğe göre kullanabiliyoruz.

Şu tapatalk imzanı da bi kapatsan. Anladık iPad'in var çekemeyenler olabilir :)

Yorum bağlantısı
Güvenç Terzierol

Şu tapatalk imzanı da bi kapatsan. Anladık iPad'in var çekemeyenler olabilir :)

Telefonda kapalı bunda da kapalıdır diye düşündüm kullanıcı girişi yapıldığı için dikkat etmedim derhal kapatıyorum :)
Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz

Daha ne özeliikleri var ah bi çöz benim gibi kopamıcaksın :)

Yorum bağlantısı
Güvenç Terzierol

Gönderilen Resim

İlk şarj ile geçen süre. Bol bol real racing 3, GarageBand, tapatalk, safari, ve müzik ile geçen süre. Şarjı şaka gibi uzun :) çok memnun kaldım şuana kadar :)

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

İlk şarj ile geçen süre. Bol bol real racing 3, GarageBand, tapatalk, safari, ve müzik ile geçen süre. Şarjı şaka gibi uzun :) çok memnun kaldım şuana kadar :)

Oyun oynamayacam diyene bak :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Güvenç Terzierol

Oyun oynamayacam diyene bak :)

Ben kaldırmaz etmez diye oynamayacağım diyordum ancak bir kere yavaşla bari insafsız tık yok :) ne donma ne kasma :) cezbediyor nefsimi zorluyor :)

Eğer ki müzikle alakadar isek GarageBand'i şiddetle almanızı öneririm muazzam birşey olmuş. İmacte kullanıyordum. Şimdi heryerde yanımda :) ufak kayıtlara başladım bile :)

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

GarageBand'ı satın alsam en fazla "mini mini bir kuş donmuştu" şarkısını çalabilirim :D Neyse zaten aypedim bile yok :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Güvenç Terzierol

Önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar hala bir kılıf alamadım iPade

Ajanda gibi olanlara bakıyorum ama emin değilim kullanışlı olurlar mı diye. Smartcoverlar da adam akıllısını bulmak mesele problemle karşılaşanlar var manyetik özelliğinden ötürü.

Sizlerin tavsiyesi ne olur? Marka bazında ayda direkt ürün olarak.

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Ben kılıf türü şeylerden hoşlanmadığımdan cover almıştım, tozlanmasın diye. Orjinal cover aldığımdan sorun yaşamadım, 10' ipadde. Yine cover alırdım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Güvenç Terzierol

Gönderilen Resim

Görüldüğü üzere %42 şarj 1gün 10saat oldu çıkaralı şarjdan, 9 saat 10 küsür dakika kullanım :)

Birazcıkı oyun, nerdeyse %80 kadarı kitap okuma, browsing, müzik, Youtube genel kullanım ve hala daha çok iyi gidiyor. Dün sabah istanbulda şarjdan çıkardım yolda devamlı kitap ve müzik. Eve geldim browsing Youtube falan ve yine sürekli müzik :)

Alacaklara sonuna kadar tavsiye ediyorum :)

Yorum bağlantısı
Güvenç Terzierol

Retina ekran ile illa ki düşecek çünkü cihaz boyutu küçük. İpad'te bunu daha büyük pille çözebilme şansı varken bu cihazda kasada değişiklik yapmak istemezlerse çok daha az olacaktır ila ki. Bilgisayarı sadece fotoğraf makinesinde ki resimleri atmak için ve e kitapları indirmek için açıyorum. PDF kitap ise bilgisayara bile gerek kalmıyor :) jailbreak daha gerekmedi bakalım biraz daha vakit harcadıktan sonra bol fotoğraflı videolu bir inceleme yapacağım :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...