İçeriğe Yönlendir

Ipad Mini 1 İncelemeler, Deneyimler, Aksesuarlar

Selçuk Keleş

Recommended Posts

Selçuk Keleş

Bu haliyle bence çok iyiymiş pil performansı. Geri bildirimler için teşekkürler çok yararlı oluyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Fatih Uzun

Ben büyük kızıma aldım pil süresi gerçekten inanılmaz.Ben de tableti aldıktan sonra pek notebook u açtığım söylenemez,kısacası tavsiye ederim.Ben gg den aldım 700e 50tl de geri puan yüklediler.

Yorum bağlantısı
Güvenç Terzierol

Güzel olmuş ta benden hiç bahsetmemişsin :)

Abicim ayıbımı telafi edeceğim bir daha ki sefere ipadle ilgili yazacaklarim daha çok :)

Ayrıca bana elektrik faturasinda 10-13 lira gibi de bir indirim sagladi. 120 wattlik şarj aleti notebookun. Artık pek acmiyorum notebooku uzun suredir. :) ipadi sarjdan alıyorum sonra ne zaman koyduğumu unutuyorum :)

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Abicim ayıbımı telafi edeceğim bir daha ki sefere ipadle ilgili yazacaklarim daha çok :)

Ayrıca bana elektrik faturasinda 10-13 lira gibi de bir indirim sagladi. 120 wattlik şarj aleti notebookun. Artık pek acmiyorum notebooku uzun suredir. :) ipadi sarjdan alıyorum sonra ne zaman koyduğumu unutuyorum :)

Şakaydı, zaten ben seni vazgeçirmeye çalışmıştım 2'yi beklemen için. :)

Evet, ben de aynı durumu yaşamıştım. Laptop bir süre sonra hamallık gibi geliyor. O psikolojiyle 15" değil 13" laptop aldım şimdi daha rahatım. Mini 2'yi bekliyoz hala. :)

Yorum bağlantısı
Abdullah Hacıefendioğlu

Ben normal retina i pad kullanıyorum ve pil performansından gayet memnunum, şuana kadar sadece arada bir nadiren de olsa donma haricinde bir problemle karşılaşmadım

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Güvenç Terzierol
(düzenlendi)

jygatapy.jpgate2y3yq.jpg

Yazım çok çirkin olduğu için ders notlarımı ipadte temize geçiyorum. :)

Şuan ücretsiz olan pages programıyla tamamı. İnanılmaz kullanıcı dostu çok pratik bir işeyişi var. Resim ekleme, stün sayısı, pargraf, başlık çeşitleri, maddelemeler, tablo ekleme, istatistiki grafikler ekleyebilmek çok kolay herşey bir iki dokunmayla. Kullanım konusunda gerçekten çok rahat.

ablama bunu verebilirsem kendisinden air isteyeceğim :)

Resimleri küçük ekledim.

Dosyadaki el çizimi olan tbloları camscanner programıyla yapıyorum. Tavsiye ederim resmini çektiğiniz bir notun, sayfanın direkt boyutunu algılayıp(sizindecayarlamanıza müsade ediyor) ayarlayıp onu düzgüb bir dörtgene yerleştiriyor ve ister tarayıcı efekti ister magicli bilmemne efekti ile sanki taryıcıda taranmış gibi kaliteli bir şekilde tarıyor. :)

tarihinde Güvenç Terzierol tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Güvenç Terzierol

İki ayı geçti ipad mini ile olan ilişkim :) birbirimizi artık iyice tanıdık. Aramızdaki ilikşki oldukça ciddi özellik son zamanlarda :) eğlenmiyoruz pek :)

Dersler vizeler derken birkez daha iyiki almışım dedim.

Ders notları ve hocaların derslerin slaytları, arakadaş notları vs herşey tek yerde ve çok pratik.

İwork uygulama paketine bende denk geldim. Keynote slayt için pages word dosyaları için kullanıyorum inanılmaz pratikler.

Daha çok eğitim amaçlı kullanıyorum geceleri film dizi çok rahat.

Ancak ekran boyutu genel kullanıma çok uygunken benim gibi daha çok not tutma, not takibi, ders odaklı çalışacaksanız bi raz zorlayabilir.

Ablamın gözü vardı ipadimde belki bunu ona şutlayıp ipad air alabilirim. Kendine ipad alacağına bunu al bana ekranı büyük olsun diye. Ancak yinede iyiki almışım diyorum

Kütüphaneye geldiğimde saat 12.30 gibiydi. Yarım saat yemek için ara verdik ekranı kapattım onun haricinde sürekli slayt açık ve müZik çalıyor(kulaklık) pil kullanımı bu şekilde

Gönderilen Resim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...