İçeriğe Yönlendir

Bu Hastaneden Ciddi Anlamda Uzak Durun.

Ahmet Kiriş

Recommended Posts

Sercan Eskin

Geçmiş olsun abi.. Annemiz en kısa zamanda sağlığına kavuşur Allahın izniyle..

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Ahmet ,Annemize büyük geçmiş olsun.Tez zamanda sağlığına kavuşsun inşallah.

Yorum bağlantısı

Ahmet bir şey yazamıyorum. Sana sadece sabır diliyorum. Ne olur duygularına hakim ol ve sabırlı ol. Hastane değiştirmek o ana kadar yapılan işlemlerin büyük bir bölümünün tekrar yapılması demektir. Annemiz çok yıpranır. Bunu hiç bir zaman gözardı etme. Bir de Adanada zaten hastane anlamında çok fazla alternatifin yok. Bence yine aynı hastanede sağlam bir doktor arayışına girmelisin. Hasta yakınları durumu sadece kendilerine söylenenler ve gözlemleri ile değerlendirirler. Halbuki bizlere söylenmeyen çok fazla şeyler oluyor eksik bilgi nedeniyle yanlış sonuçlar çıkarabiliyoruz. Lütfen neye karar verirsen ver ama sabırlı ve itidalli olmaya çalış.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Ahmet geçmiş olsun.Gerçekten sabrınızı sınamışlar.Bence acil başka bir hastane bulun.Oradan size fayda yok bu açıkça ortada..Allah acil şifalar versin..

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Cam

Allah acil şifalar versin. Aslında olay sanırım biraz da doktoruna denk gelme olayı sanırım arkadaşlar. Bende babamı karın bölgesinde şişme şikayetiyle aynı hastaneye götürdüm. Babam perhizini bozup bol miktarda akşam yemeği yemiş neyse tansiyon tavan yapmış ve birbirini tetikleyen reaksiyonlarla çok fena rahatsızlandı. Acilden girdiğim andan itibaren inanılmaz güzel bir ilgiyle karşılandık. Kendimi üvey evlat hastane çalışanlarını babamını öz evladı zannettim o derece yani. Daha sonrasında doktorların  bize bilgi vermeleri ilgileri ben çok memnun kalmıştım mesela. Babamın sağlık durumu da şu an daha iyi çok şükür. Ama dediğim gibi doktora denk gelmek lazım demekki. Gerçi bu da laf değil, biraz şansınıza kalmış der gibi oluyor. Yinede hastane uygulamalarına patlamadan önce biraz daha sabırlı olun derim. ALLAH Teyzeme acil şifalar versin.

Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Bence yapılacak en doğru şey; konuyu bir dilekçe ile sağlık bakanlığına iletmek.
Sağlık bakanlığına iletilen hiçbir dilekçe sümen altı edilmiyor ve en kısa zamnda sonuca ulaştırılıyor.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Bence yapılacak en doğru şey; konuyu bir dilekçe ile sağlık bakanlığına iletmek.

Sağlık bakanlığına iletilen hiçbir dilekçe sümen altı edilmiyor ve en kısa zamnda sonuca ulaştırılıyor.

Bu işlem bence; hasta , hastaneden çıkarıldıktan sonra yapılmalı.Hasta oradayken şikayet etmek, hastaya karşı tavır almalarına sebep olabilir.

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

Hastane hekimleri ticarethane mantıklı iş yapar oldu sonra niye doktoru darp ettin derler

Bu hekimleri baştan döveceksin ki

Bunlar sizlerin yazdıkları sizinle kişisel bir husumet im yok Adana da islemler yapılırken siz orada degildiniz neyi niçin yaptiklarini da bilmiyorsunuz demek ki laf tüm meslek erbabına gelmiş

Bu işlem bence; hasta , hastaneden çıkarıldıktan sonra yapılmalı.Hasta oradayken şikayet etmek, hastaya karşı tavır almalarına sebep olabilir.

Hakikaten artık forumu taniyamiyorum arkadaslar bu iş insan hayatı herhangi bir iş degil ki bak bizi şikayet etmis bunun bu işini yanlis ya da eksik yapalim desinler en kötü madem bizden memnun degilsiniz hastanizi baska kuruma aldirin derler ya da hataları duzeltme yoluna giderler

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Büyük geçmiş olsun Ahmet, Rabbim acil şifalar versin kardeşim. Mersin taraflarında yapacak bir şey olursa biliyorsun değil mi ?

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Bence de hatalarını gidermeye çalışacaklardır.Sağlık bakanlığının bu tip hatalara yaptırımları çok ağır..

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Çok geçmiş olsun, iyileşmek için gidilen yerde böyle şeylerin başa gelmesi helede insanın annesi olunca delirmemek elde değil.

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

Saglik Bakanlığı nın sikayet hattı var sanırım 184 arayın durumu izah edin yarına hastaneye ulasirlar hatta yanlış tedavi edildiğini düşünüyorsanız soyleyin müfettiş bile gorevlendirirler bakanlik bu konuda çok hassas

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Serhat Işık

AHMET abi öncelikle geçmiş olsun ALLAH şifalar versin.hastane özelse mutlaka oradan kurtarın annenizi .devlet hastanesi ise bir önce sağlık bakanlığına şikayet edin.yapabiliyorsan İstanbul a getir derim. ahlaksız ticarethanelerden uzak durun,ALLAH bunların eline de düşürmesin.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...