İçeriğe Yönlendir

Oto-Park.com'un Test Videosuna Damga Vuran Fordlar

Kubilay Evis

Recommended Posts

Kubilay Evis

İstanbul Park etkinliklerinde Alfa Romeo Giulietta 1.6 JTD test edilmiş :f1:  Ancak önünde çok dişli iki Ford marka araç var ve bu araçlar bizim forumdan :)

Link

Süha Abi'nin Fiesta'sından bahsederken boğazı düğümlenir gibi oldu sanki  :D

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Baran Ekici

:D

Ankara ekibinden de gidenler varmış, haftasonu gözü kesenler de oluyor demek ki..

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

bir eski kasa bmw vardı orda,virajda aracın arkası nerdeyse yerden kesiliyordu,tek rakibi gerçekten THY

Yaman'a ve Suha'ya tebrikler (sesleri dinleyemedim )

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Göksel bir kaç noktada risk almış, Süha'nın viraj girişleri daha stabil. Julietta tırt, yeşil vw, yine ortalığa bodoslama dalmış.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Süha, İlteber özel kamera ekibi tutsanız bu kadar güzel çekemezlerdi mükemmel olmuş

süha gel sen bu arabayı satma bak adamlar hayran kalmış senin arabana

• Beğen 4
Yorum bağlantısı

Fiestalı arkadaş virajlara yanlış girip çıktığı için zaman zaman geçiliyor ama YMN Alfa ile oynuyor. Yok hacı sildim ben bu Alfayı. Gördüğüm yerde sürücülerine "abi niye Focus almadın ki?" diye soracam.

Yorum bağlantısı
Turgut Bakar

Bizim fordlar da yazılım var mı ki,eğer yazılımsız halde böyle olmuşsa tırt bu giulietta.gerçekten hoş olmuş kamera çekim şansı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki, pist öncesi hemen arkam'da start aldıklarını görünce ve full kamera tesisatı olunca kendimi çektireyim dedim :) bazı yerlerde dikkat ederseniz bayağı bir arayı açıyorum. Sonradan tekrar bekliyorum ki çekime uzak kalmayım :)

Ayrıca pistten çıkma görüntümün olduğu yerde, elimde cep telefonu uğraşıyordum. Virajı son anda gördum ufak bir çimleri ziyarette bulunduk.

Ayrıca ogün aracımda Volant ve Baskı balata problemi vardı. En az 5 yerde boşa devir çevirdim.

Aslında bir yarıştan çok eğlenceydi benim için.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kubilay Evis

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki, pist öncesi hemen arkam'da start aldıklarını görünce ve full kamera tesisatı olunca kendimi çektireyim dedim :) bazı yerlerde dikkat ederseniz bayağı bir arayı açıyorum. Sonradan tekrar bekliyorum ki çekime uzak kalmayım :)

Ayrıca pistten çıkma görüntümün olduğu yerde, elimde cep telefonu uğraşıyordum. Virajı son anda gördum ufak bir çimleri ziyarette bulunduk.

Ayrıca ogün aracımda Volant ve Baskı balata problemi vardı. En az 5 yerde boşa devir çevirdim.

Aslında bir yarıştan çok eğlenceydi benim için.

Abi volan ve baski balatan problemliyken boyleyse bu Alfa'nin hali perisan yahu :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Abi volan ve baski balatan problemliyken boyleyse bu Alfa'nin hali perisan yahu :)

Gönderilen Resim

Kubilay yarıştan sonra çıkan Volant bu şekildeydi. Mangalda köz misalı yanmıştı :) düzlükte ayırarak gittiğim yerlerde bile kaçıra kaçıra yürüyordum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara

Beklenen video gelmiş arabalarınız çok güzel çıkmış. 09:19'da Orçun ve Ferrari var

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kubilay Evis

aju3yrap.jpg

Kubilay yarıştan sonra çıkan Volant bu şekildeydi. Mangalda köz misalı yanmıştı :) düzlükte ayırarak gittiğim yerlerde bile kaçıra kaçıra yürüyordum.

Demligi koy ustune cay demle hesabi olmus abi :) Gecmis olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Eee her guzelligin bir sikintisi olacak elbet ama forumun araclari oynamis guliettayla o bariz belli ki yakisir forum a. Yahu biz bu kadar pist e ciktik forum da kiz gibi araclarimiz var neden reklamimizi yapmiyoruz? Burda amerika dahil butun yoneticilere sesleniyorum :) bu pistte bir reklam yapsak fordclubtr diye mesela bir dahaki pist etkinliginde YMN ye yapistirdak soyle fordclubtr stickerlarini da tanisa herkes forum u aksam gittiginde baksa insanlar kil bu fordclubtr diye fena olmaz mi arkadaslar ??

Yorum bağlantısı
Kubilay Evis

Eee her guzelligin bir sikintisi olacak elbet ama forumun araclari oynamis guliettayla o bariz belli ki yakisir forum a. Yahu biz bu kadar pist e ciktik forum da kiz gibi araclarimiz var neden reklamimizi yapmiyoruz? Burda amerika dahil butun yoneticilere sesleniyorum :) bu pistte bir reklam yapsak fordclubtr diye mesela bir dahaki pist etkinliginde YMN ye yapistirdak soyle fordclubtr stickerlarini da tanisa herkes forum u aksam gittiginde baksa insanlar kil bu fordclubtr diye fena olmaz mi arkadaslar ??

+6216355587867  :bravo: Harika bir düşünce  :good1:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bunu daha önce konuşmuştuk zaten.. YMN'ye sponsor olmuştum ben ama yaz şenliği sebebiyle katılamadı.. 6 ekimdekine yaparız muhtemelen ..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Göksel bir kaç noktada risk almış, Süha'nın viraj girişleri daha stabil. Julietta tırt, yeşil vw, yine ortalığa bodoslama dalmış.

Yorumlarda aha biri kango ile gelmiş diyor :sandalye:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Kubilay Evis

Gidelim bir gün ;)

Bu arada video harika imiş yahu :):bravo: :bravo:

İlteber ve Süha Tebrik ederim arkadaşlar sizi. :nazar::bravo:

Bu arada videolarda farkettimde 0 duman var. :D

Suha abinin Fiesta'da 1-2 sefer duman yakaladim ama abartilacak kadar degil, o kadar olur :)

Yorum bağlantısı

Bunu daha önce konuşmuştuk zaten.. YMN'ye sponsor olmuştum ben ama yaz şenliği sebebiyle katılamadı.. 6 ekimdekine yaparız muhtemelen ..

Abi ne gerekirse yapariz forum icin yapistiralim soyle ymn ye gorsun herkes ;)

pist açıkmıki o zaman ?

Istanbul acik abi camlica giselerden tekir e kadar sizin ;)
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

İstanbul Park etkinliklerinde Alfa Romeo Giulietta 1.6 JTD test edilmiş :f1:  Ancak önünde çok dişli iki Ford marka araç var ve bu araçlar bizim forumdan :)

Link

Süha Abi'nin Fiesta'sından bahsederken boğazı düğümlenir gibi oldu sanki  :D

kimsenin başarısına emeğine haksızlık etmeden ufak bir not düşeyim (sesli olarak şimdi izledim) guiletta henüz 800 km deymiş.gitmemesi çok normal.

ama guileletta gitseydi de Yaman ve süha da ona göre gidecekti,o da ayrı :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...