İçeriğe Yönlendir

Connect Eve Geliş Işıkları

Mustafa Katmer

Recommended Posts

Mustafa Katmer

Daha önce rasladınız mı bilmiyorum ancak ben hiç raslamamışdım ilk defa 3 gün once başıma geldi nasıl yaptığımı bilmiyorum ancak oldu ve kötüde olmadı. Bildiğiniz gibi 2 kere kitleme yapınca araç tamamen kitlenir ve her hangi bi şekilde elle müdahaleyle açılmaz (içten bile). Benim için alışkanlık olan bir şey bu her zaman çift kitleme yaparım, geçen yine yaptığımda aracın farlarının yandığını farkettim bunun nasıl yaptığımı bilen var mı acaba ? :)

fordclubtrevegelisisiklari.jpg

Buda video;

Yorum bağlantısı
Samet Daş

Baz donanım connect e dahi koyulmuş. Güzel bir eklenti. Ayrıca aynı menüden acil durum fren ikaz ışıklarını da açabililyorsunuz.. çok sert frenajda dörtlüler yanıyor. Yalnız abs devreye girene kadar bekliyor ondan sonra devreye giriyor. Rölenin yerini bulabilirsek süreyi düşürebiliriz sanırım.

Yorum bağlantısı
İbrahim Can

Bunu bende denedim ama yapamadim follow me bizim araclarda yok biliyordum ck guzel bi uygulama..

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

Yorum bağlantısı
ihsan sabri dönmez

şimdi bu bizim araçlarda standart bir özellik mi anlayamadım ben :) araç ayarları menüsünde böye bişi hiç göremedim ben bu güne kadar

Yorum bağlantısı
Samet Daş

2013 baz donanım connect te standart. Yada her zamanki gibi yanlışlıkla koymuşlar.

Yorum bağlantısı
Ali İhsan Toker

Benim sattığım aracımda vardı. 2009 glx p.p nasıl yandığını bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
İbrahim Can

Benim 2010 glx dede vardir ozaman ama hc gormdm bole bse menude falan.

Yorum bağlantısı
Mustafa Katmer

Bende nasıl yaptığımı bilmiyorum dediğiniz gibi menüde öyle bişeyede rastlamadım ama oldu işde

Yorum bağlantısı
İbrahim Can

Mustafa şu açtığın konudaki shoplu uygulamayı yaptırdınmı?Beyaz şerit işlemini.

Yorum bağlantısı
Mustafa Katmer

Mustafa şu açtığın konudaki shoplu uygulamayı yaptırdınmı?Beyaz şerit işlemini.

Evet onu yaptırdım xenonlarla birlikde mükemmel bir duruşu var ancak 4-5 ay kullanımdan sonra polis abilerimiz kızdı :) kaput üzerindekini çıkartmak zorunda kaldım

Yorum bağlantısı
İbrahim Can

Evet onu yaptırdım xenonlarla birlikde mükemmel bir duruşu var ancak 4-5 ay kullanımdan sonra polis abilerimiz kızdı :) kaput üzerindekini çıkartmak zorunda kaldım

Hadi ya 50.Yıl serisinde var ama neyine kızdılar.

Yorum bağlantısı
Aydın Sert

Yok be abi sende var mı?

Bende yok ama sende mutlaka olması lazım.

Yorum bağlantısı
İbrahim Can

Bende yok ama sende mutlaka olması lazım.

Valla hep çif tuşla kitliyorum aracı ama hiç görmedim böyle bişeyi benim araçta belki var da biz yapamıyoruz.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Kontağı kapattıktan sonra far anahtarını sağa sonra sola hızlıca çevirin olmaz ise kontağı kapattıktan sonra selektör  yapın olması gerekir

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İbrahim Can

Kontağı kapattıktan sonra far anahtarını sağa sonra sola hızlıca çevirin olmaz ise kontağı kapattıktan sonra selektör  yapın olması gerekir

Denemiştik onu ama bir daha denyeceğim bugün.

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Adamlar özelliği koymuş ama nasıl kullanıldığını çözmek çok zor :) Birçok servis bile bilmiyor.

Hadi ya 50.Yıl serisinde var ama neyine kızdılar.

İbrahim hala çözemedinmi orjinalde varsa sıkıntı yok ama sen yaparsan yasak. Burası böyle bir memleket.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Can

Adamlar özelliği koymuş ama nasıl kullanıldığını çözmek çok zor :) Birçok servis bile bilmiyor.

İbrahim hala çözemedinmi orjinalde varsa sıkıntı yok ama sen yaparsan yasak. Burası böyle bir memleket.

Valla öyle ya ruhsata işletme işleri nasıl acaba sıkıntılı mı?

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Valla öyle ya ruhsata işletme işleri nasıl acaba sıkıntılı mı?

Ruhsatta çiftrenk yazması yeterli o zaman sıkıntı olmuyor. Bunün içinde boya faturası ile birlikte yeni ruhsat çıkarmaya gitmen gerekiyor.

İlginç olan 50. yıl serisinde seritlerle ilgili ruhsatta herangi bir ibare yok.

Yorum bağlantısı
İbrahim Can

Ruhsatta çiftrenk yazması yeterli o zaman sıkıntı olmuyor. Bunün içinde boya faturası ile birlikte yeni ruhsat çıkarmaya gitmen gerekiyor.

İlginç olan 50. yıl serisinde seritlerle ilgili ruhsatta herangi bir ibare yok.

Anlamıyorum valla bu nasıl iş.Ama kalkıp onlara ceza kesmiyor..

Yorum bağlantısı
İbrahim Can

Kontağı kapattıktan sonra far anahtarını sağa sonra sola hızlıca çevirin olmaz ise kontağı kapattıktan sonra selektör yapın olması gerekir

Ersen abi tesekkur ederim dedigini yaptim oldu:)

Far anahtarini acip kapadim yandi..;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eren Kaya
(düzenlendi)

Merak edip hemen bende denedim tam olarak nasıl olduğunu buldum :) Farları auto dan manuele sonra autoya hızlıca alınca oluyormuş olunca uyarı veriyor :D

tarihinde Eren Kaya tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Can

Yok autoya gtirmene gerek yok acip kpattigin yerde birakman yeterli .d

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...