İçeriğe Yönlendir

Connect Eve Geliş Işıkları

Mustafa Katmer

Recommended Posts

Ersin Ulupınar

s.a arkadaşlar 2013 connect glx plus sahibiyim bu özellik benim aracımda da mevcut ancak her defasında benim tetiklemem gerkiyo  aracı stop ettikten sonra far anahtarını P ye alıp 0 konumuna getirmem gerekiyo.Servisi aradım sordum dediler ki bu araçlarda follow me home özelliği manuel olarak çalışıyomuş bana hiç mantıklı gelmedi.

Yorum bağlantısı
Ersin Ulupınar

araç konusunda biraz takıntılı olduğum için modül siparişi verdim  :)

Yorum bağlantısı
İbrahim Can

araç konusunda biraz takıntılı olduğum için modül siparişi verdim  :)

Ne kadarmış? modül :)

Yorum bağlantısı
Ersin Ulupınar

55 tl  :)

bide amerikan park modülü var oda 45 TL :)

Yorum bağlantısı
İbrahim Can

İyi bir tercih memnun kalacaksınız güle güle kullanın :) .Bende Talip abiden almıştım sağolsun yardımcı oldu ancak follow me modulüne gerek duymadım.

Yorum bağlantısı
Ersin Ulupınar

çok tşk ederim saolasın inş. bende memnun kalırım ancak benim araç 2013 olduğu için sorun çıkarmasından korkuyorum açıkcası  :)

Yorum bağlantısı
İbrahim Can

çok tşk ederim saolasın inş. bende memnun kalırım ancak benim araç 2013 olduğu için sorun çıkarmasından korkuyorum açıkcası  :)

Araçlarımızın herşeyi aynı herhangi bir sorun çıkarmaz,neden çıkarsın ki? :)

Yorum bağlantısı
Ersin Ulupınar

çıkaracağınsan deil garanti kapsamında olduğu için servisin ne yapacağı belli olmaz  :)

Yorum bağlantısı
İbrahim Can

çıkaracağınsan deil garanti kapsamında olduğu için servisin ne yapacağı belli olmaz  :)

O konuda bilgim yok  :)  :unsure2:

Yorum bağlantısı
Mustafa Katmer

s.a arkadaşlar 2013 connect glx plus sahibiyim bu özellik benim aracımda da mevcut ancak her defasında benim tetiklemem gerkiyo  aracı stop ettikten sonra far anahtarını P ye alıp 0 konumuna getirmem gerekiyo.Servisi aradım sordum dediler ki bu araçlarda follow me home özelliği manuel olarak çalışıyomuş bana hiç mantıklı gelmedi.

Manuel olarak mı peki o zaman benim ki neden otomatik (:

Yorum bağlantısı
İbrahim Ünver

Hemen hemen her araçta var diye biliyorum. ( 2009 sonrası yeni kasalarda) Far ve sisleri açın ve düğmeyi kendinize çekeren sıfır konumuna getirin o kendisi otomatik olarak eve dönüş ışıklarını açacaktır. 1 dakika gibi bir süreyle farlar açık kalıyor sonra kendisi otomatik kapanıyor :)

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Abi bende eve giderken açıyorum 2009 model ve üstü için far açma anahtarını hızlı bir şekilde kısa farı açıp kapatıyoruz ekranda eve geliş ışıkları açık diyor 30 saniye ışık sönmez. 2009 ve ustu bütün modellerde var 75 90 110 lük da hepsinde var :) başka sormak istediğiniz soru varsa cevaplayabilirim

Yorum bağlantısı
Ersin Ulupınar

Manuel olarak mı peki o zaman benim ki neden otomatik (:

valla kardeşim bende anlamış değilim neden otomaitk çalışmadığı konusunu :)

Hemen hemen her araçta var diye biliyorum. ( 2009 sonrası yeni kasalarda) Far ve sisleri açın ve düğmeyi kendinize çekeren sıfır konumuna getirin o kendisi otomatik olarak eve dönüş ışıklarını açacaktır. 1 dakika gibi bir süreyle farlar açık kalıyor sonra kendisi otomatik kapanıyor :)

valla hepsini denedimde sisleri açıp denedim açıkcası da sunu anlayamadım kendime çekerken sıfır konumuna getirmeyi anlayamadm kusura bakma :)

Yorum bağlantısı
Ersin Ulupınar

yok arkadaş ne yaptıysam otomatik çalışmıyo illa elle tetikleyecem sinir oldum yaaa :)

Yorum bağlantısı
Ersin Ulupınar

sonunda modülü takacam kafaya koydum takıntılı olmak çok kötü bir durum :)

Yorum bağlantısı
İbrahim Ünver

valla kardeşim bende anlamış değilim neden otomaitk çalışmadığı konusunu :)

valla hepsini denedimde sisleri açıp denedim açıkcası da sunu anlayamadım kendime çekerken sıfır konumuna getirmeyi anlayamadm kusura bakma :)

Usta sisleri açmak için düğmeyi kendimize çekiyoruz ya o konumdayken çekerek sıfıra getirin yani düğme sıfıra gelirken ileri doğru gidecektir siz ileri doğru gitmemesi için çekerek sıfıra getirin yine kapalı konuma gelmek için kendiliğinden ileri gitse bile bu kez eve dönüş ışıklarını açacaktır :)

Yorum bağlantısı
İbrahim Can

Usta sisleri açmak için düğmeyi kendimize çekiyoruz ya o konumdayken çekerek sıfıra getirin yani düğme sıfıra gelirken ileri doğru gidecektir siz ileri doğru gitmemesi için çekerek sıfıra getirin yine kapalı konuma gelmek için kendiliğinden ileri gitse bile bu kez eve dönüş ışıklarını açacaktır :)

Tamam ışıkları yakıyor onu yapmak için sisleri açmaya da gerek yok.Önemli olan hiç bir işlem yapmadan aracı kilitlediğinizde yanması bu oluyormu sizde?

Yorum bağlantısı
İbrahim Ünver

Hayır onun için düğmeden elimizle yapıyoruz kimin ki o şekilde yanıyor ki ben ilk defa duydum. Aracı açtığımızda lambalar yanıyorda kapattığımızda yandığını görmedim.

Yorum bağlantısı
İbrahim Can

Hayır onun için düğmeden elimizle yapıyoruz kimin ki o şekilde yanıyor ki ben ilk defa duydum. Aracı açtığımızda lambalar yanıyorda kapattığımızda yandığını görmedim.

Bir önceki sayfada bir arkadaşımız benimkisi otomatik dedi ona istinaden sordu Ersin abi.

Yorum bağlantısı
Mustafa Katmer

İlk sayfada video yer alıyor sanırım izlemediniz. Aracı çift kitleme ile kitleyince farlar 30 saniyeliğine yanıyor sonra kapanıyor.

Yorum bağlantısı
İbrahim Can

İlk sayfada video yer alıyor sanırım izlemediniz. Aracı çift kitleme ile kitleyince farlar 30 saniyeliğine yanıyor sonra kapanıyor.

İzledim Mustafa ama o dediğin bizde olmuyor işte bende çift kilitleme ile kitliyorum. Modül falan var mı sende 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...