İçeriğe Yönlendir

Connect Eve Geliş Işıkları

Mustafa Katmer

Recommended Posts

Ersin Ulupınar

valla kardeşlerim  her şeyi  denedim düğmeyi geride çektim ileride ittim sağa büktüm sola büktüm ama otomatik çalıştıramadım illa elle dürtecen :) zaten bu saatten sonra önemli deil modülü aldım taktığım zaman seve seve otomatik yanacak artık :)

Yorum bağlantısı
İbrahim Can

valla kardeşlerim  her şeyi  denedim düğmeyi geride çektim ileride ittim sağa büktüm sola büktüm ama otomatik çalıştıramadım illa elle dürtecen :) zaten bu saatten sonra önemli deil modülü aldım taktığım zaman seve seve otomatik yanacak artık :)

En güzeli o abi zaten çok nadir yakıyorum onları manuel yaptıktan sonra çokta keyifli değil :)

Yorum bağlantısı
Ersin Ulupınar

yani bencede :) sana bişey sorucam amerikan park modülünden memnunmusun 

Yorum bağlantısı
İbrahim Can

Memnunum abi gayet güzel.

yani bencede :) sana bişey sorucam amerikan park modülünden memnunmusun 

Yorum bağlantısı
Ersin Ulupınar

bitanede ondan sipariş verecem. istediğin zaman devre dışı bırakabiliyomusun bide muayenede sıkıntı oluyomu

Yorum bağlantısı
İbrahim Can

bitanede ondan sipariş verecem. istediğin zaman devre dışı bırakabiliyomusun bide muayenede sıkıntı oluyomu

Evet abi on-off tuşu var ışık şiddetini de ayarlayabiliyorsun.

Yorum bağlantısı
Ersin Ulupınar

eyw. kardeşim saolasın

numarası varsa rica etsem alabilirmiyim ?

Yorum bağlantısı
İbrahim Can

eyw. kardeşim saolasın

numarası varsa rica etsem alabilirmiyim ?

ÖM attım abi.

Yorum bağlantısı
Mustafa Katmer

Nasıl olduğunu buldum sanırım ben bunu farkettiğim zaman aracın muaynesi vardı bildiğiniz üzere yan sinyalleri beyaz olarak kabul etmiyorlar benimkilerde beyaz leddi sanırım hepinizde vardır, neyse ben o akşam sinyalleri değiştirip orjinal ampullerini takdım sonra kapıları kitleyip giderken farlarını yakdı. O zaman aklıma gelmişdi bundan mıdır acaba diye? ama saçma deyilmi bir ampülden fark edermi dedim ediyomuş az önce deneme amaçlı orjinal ampüllerini takdım ve çift kitleme ile yine farlarını yakdı ama sarı ampülle gezmek olmaz iğrenç gözüküyor tekrar ledlere geri çevirdim :)

Yorum bağlantısı
Ersin Ulupınar

eyw. kardeşim saol

parklarmı sarı olacak?

bide benim araba 2013 model daha üstünde bir değişiklik yapmadım farlar dışında herşeyi aldığımda ne varsa o mantıksız geldi bana 

Yorum bağlantısı
Mustafa Katmer

Banada mantıksız gelmişdi ancak durum anlattığım gibi benim orjinalinden farklı olarak yan sinyaller parklara bağlı o kadar beyaz ledleri takdığım zaman follow me home çalışmıyor ancak ampülleri takınca çalışıyor

Yorum bağlantısı
İbrahim Can

Banada mantıksız gelmişdi ancak durum anlattığım gibi benim orjinalinden farklı olarak yan sinyaller parklara bağlı o kadar beyaz ledleri takdığım zaman follow me home çalışmıyor ancak ampülleri takınca çalışıyor

Çokta önemli değil be aklıma gelince anahtardan yapar inerim olur biter :)

Yorum bağlantısı
Ersin Ulupınar

orası ölede ototmatik olsa daha güzel olur :)

Yorum bağlantısı
İbrahim Can

orası ölede ototmatik olsa daha güzel olur :)

E tabi olsa kotu olmazdi:)
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Furkan Tanrıveren

bu bahsettiğiniz olay benim boş 2012 connectte bile var arabayı çalıştırmadan hızlı bi şekilde yakın kapatın ekranda yazıyo zaten

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Tuncay Doğan 46

bu özellik yol bilgisayarı bölümünden set giriş bölümünden girin yukarı aşagı yapın göreceksiniz far açma işini ve diğer ayarları yokuş kalkış desteği kapatma açma gibi fonksyonlarda mevcuttur

Yorum bağlantısı
İbrahim Can

bu özellik yol bilgisayarı bölümünden set giriş bölümünden girin yukarı aşagı yapın göreceksiniz far açma işini ve diğer ayarları yokuş kalkış desteği kapatma açma gibi fonksyonlarda mevcuttur

Dediğiniz karşılama ışıklarının ayarı değil mi?

Yorum bağlantısı
Mustafa Katmer

Demek ki 2008 modellerde bu özellik yok. Hangi modelden sonra başlıyor onuda bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
İbrahim Can

2009 model den sonra karşılama ışıkları  (park ampullerinin kapıları açma tuşuna basınca yanması) özelliği oldu diye biliyorum.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Tuncay Doğan 46

Dediğiniz karşılama ışıklarının ayarı değil mi?

evet

evet

biraz geç görmüşüm

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
İbrahim Gümüş

Tetikleme önemli daha düne kadar bozuk kısa devreli amerikan parkımda otomatik farları açıyordu aracı kitleyince sinyaller tek yanması gerekirken o bozuk modülde parklardada hafiften kısa dwvre vardı onun için yakıyordu 30 sn sonra kapatıyordu aktif olması için aracın calısıp istop etmesi lazm simdi modülü değiştirdim yanmıyor yani sinyakden parka bi kısa devre atıcaz galiba

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...