İçeriğe Yönlendir

Trakyalı C-Max

Misafir

Recommended Posts

Turanj olsun, üj kuruş fazla olsun beya  :D İşte arbi Trakyalı bi kopil daha  ;) Trakyalı ile kanka  :flowers:

Bu renk Focus varmı yoksa sonradan mı boyanmış bilemiyorum.. Ama hoş duşmuş.. 

9pmhFR6.jpg?1

q51j7GT.jpg?1

jN8Z7P5.jpg?1

Şenlikten beri daha yıkanmamış Trakyalı.. Leş leş..  :)

iFqGgVz.jpg?1

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Ufaklık fena ya :) Nice senelere diyelim bizde yarı hemşerisi amcası olarak :)

Dediğim gibi ayarla kendini aksilik olmazsa ekimde ordayım en az 1 hafta Et keselim :D

Yorum bağlantısı

Dediğim gibi ayarla kendini aksilik olmazsa ekimde ordayım en az 1 hafta Et keselim : D

Eyvallah Kardeşim. Sağolasın.. Ayıp ettin. Sen gel, etin kralını keseriz. Dana çeviririz. ;) Kaçak et mi istersin?

Kaplama degilmi o kerem ?

Kaplama değil abi, boya. Ama orjinal mi? Sonradan mı? Bilemiyorum. Hoş duruyor. Jantlar çakma.

Ayaz papyonla ne tatlı olmuş Maşallah nazar değmesin :nazar: Nice mutlu güzel yaşlara : )

Sağol Ozanım. Size o mayolar nekadar tatlı durmuşsa, Ayaz' a da papyon okadar tatlı durdu  :fiuw:  :D  :D

Yorum bağlantısı

Eyvallah Kardeşim. Sağolasın.. Ayıp ettin. Sen gel, etin kralını keseriz. Dana çeviririz. ;)Kaçak et mi istersin?

Kaplama değil abi, boya. Ama orjinal mi? Sonradan mı? Bilemiyorum. Hoş duruyor. Jantlar çakma.

Sağol Ozanım. Size o mayolar nekadar tatlı durmuşsa, Ayaz' a da papyon okadar tatlı durdu :fiuw::D:D

Biz daha tatliyiz :p
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Dediğim gibi ayarla kendini aksilik olmazsa ekimde ordayım en az 1 hafta Et keselim :D

Kaçak et işine mi girdiniz :D

Yorum bağlantısı

Kaçak et işine mi girdiniz :D

İçin fesat. Android ten medet uman adamsın, etten ne çıkarcan bakalım  :p  :D

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

İçin fesat. Android ten medet uman adamsın, etten ne çıkarcan bakalım :p:D

Ben forum bekarlarının tercümanıyım hacı :D

Yorum bağlantısı

Kaçak et kesiminden bahsediyorum. Beyaz et mi?

Valla bilmiyorum abim  :fiuw: Onur a sormak lasım. Nasıl et sever bilmem. Kara et buralarda fazla yok. Beyaz olur, pembe olur  :D

Ben forum bekarlarının tercümanıyım hacı :D

Tövbe münafuk..  :D

Yorum bağlantısı
Onur Demir
(düzenlendi)

Edirnede ördek varmış güzel ona bakalım :)

Ben etsever adamım rengin bir önemi yok :sandalye:

tarihinde Onur Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Plasti dip gibi geldi banada.. :unsure2:

Yorum bağlantısı

Plasti dip gibi geldi banada.. :unsure2:

Yok değil.Boya. Canlı canlı gördüm, elledim. ;) Apartmandan bi abimiz, alacağına karşılık almış. Satabilirmiş. Alsam mı? :D
Yorum bağlantısı

Yok değil.Boya. Canlı canlı gördüm, elledim. ;) Apartmandan bi abimiz, alacağına karşılık almış. Satabilirmiş. Alsam mı? :D

Hemen al  :biggrin:

Yorum bağlantısı

Detailing with Ceyhun.. Ceyhun kardeşim bir stickera karşılık komple cila yaptı Trakyalı ya. Ali Elöver abinin ciladan. Sağolsun niyetli, sıcakta ve iftara 2 saat kala.. Allah razı olsun kardeşim. Ellerin dert görmesin. Çok mükemmel bir sonuç elde ettik. Önce sonra yapmayı unuttum ama, sonrasıda yeterince anlaşılır herhalde...

yqa7atyj.jpg

avydu9ur.jpg

ypurahed.jpg

byzavata.jpg

any9u6a4.jpg

5agaryte.jpg

ze6e8uve.jpg

uqydamup.jpg

uqydegap.jpg

9umuguqe.jpg

tehu8egy.jpg

ageqety8.jpg

Buda air ve çipli Kia Ceed.. 195 hp, tam bir canafar.. Tesadüf Ceyhun la muhabbetini yaparken yıkamaya geldi..

ry3y3y2e.jpg

yvy4eta7.jpg

usyry3er.jpg

Yere tam oturmuş hali.. 1,5 parmak. ;)

usanu2e3.jpg

4uguvusu.jpg

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Balaban

Ceed teki jantlar canafarın dişleri gibi..Bu kadar alçalması çalınmasın diye mi  :fiuw:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...