İçeriğe Yönlendir

Toshiba Portege Ultrabook

Savaş Değişli

Recommended Posts

Guest Mert Boran

Arkadaslar ürün bana bir gun sonra kargo ile geldi.teknosa konya kuleste extradan almistim ellerinde yoktu ertesi gun yolladilar.ankaradan 6 tane portege gelmis bsna yolladiklarida teshirmis.elime gecince baktım tum portlarinda toz ve cizikler vardi.bende iade ettim.terine sony vaio svf1521nstw modeli bir laptop aldım:)

Umarım çok para vermediniz. Media markttan aynısının i5 lisini 1569'a aldık. 

Yorum bağlantısı
Savaş Değişli

Umarım çok para vermediniz. Media markttan aynısının i5 lisini 1569'a aldık.

Yok mert 1000 liraya aldim da onunda touch pedinde oynama var.tik tik ses yapıyor. Oda garantiye gitti dwgisim yapacagim:)sans yok bende
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Yok mert 1000 liraya aldim da onunda touch pedinde oynama var.tik tik ses yapıyor. Oda garantiye gitti dwgisim yapacagim:)sans yok bende

Abi malesef şans ya. Bendede hep böyle oluyor. :)

Yorum bağlantısı
Bahri Tepegöz

teknoloji firmaları netten sattıkları (kampanya adı altında satılan) teşhir ürünüdür :D 3-5 adet ellerinde kalınca 100-150 düşürüp ucuza satmaya çalışıyorlar. ürün kutusu açıksa kesinlikle almayın yada teşhir olduğunu magazadan bakacaksınız ona göre alacaksınız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Savaş Değişli

teknoloji firmaları netten sattıkları (kampanya adı altında satılan) teşhir ürünüdür :D 3-5 adet ellerinde kalınca 100-150 düşürüp ucuza satmaya çalışıyorlar. ürün kutusu açıksa kesinlikle almayın yada teşhir olduğunu magazadan bakacaksınız ona göre alacaksınız.

Bende o yuzden gidip mağazadan aldim Bahri ama yine bize denk geldi boyle urun:)sony aldim onda da sorun çıktı:)
Yorum bağlantısı
Bahri Tepegöz

Bende o yuzden gidip mağazadan aldim Bahri ama yine bize denk geldi boyle urun:)sony aldim onda da sorun çıktı :)

:D sendede şans yokmuş. hakkınızı alana kadar vazgeçmeyin iade edin yenisini isteyin. banada teknosa aynı şeyi yapmaya kalktı sıfır gibi teşhir ürününü satmaya kalkınca aradım baya saydım özel fiyat yapalım dediler 100 TL daha düştü almadım iade ettim paramıda geri aldım :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Savaş Değişli

:D sendede şans yokmuş. hakkınızı alana kadar vazgeçmeyin iade edin yenisini isteyin. banada teknosa aynı şeyi yapmaya kalktı sıfır gibi teşhir ürününü satmaya kalkınca aradım baya saydım özel fiyat yapalım dediler 100 TL daha düştü almadım iade ettim paramıda geri aldım :D

Yav şimdi ellerinde aynısından yok.Diğer illerdeki mağazalrında varmış.Bende sony servisine verdim konyada,arıza tespiti yapın onarım istemiyorum diye.Oradaki elemanda işgüzarlık yapıyor ;bu sorun değil çogu bilgisayarda oluyor falan gibilerinden.Bakalım değişim raporu isteyeceğim yarın falan belli olur

Yorum bağlantısı
Bahri Tepegöz

Yav şimdi ellerinde aynısından yok.Diğer illerdeki mağazalrında varmış.Bende sony servisine verdim konyada,arıza tespiti yapın onarım istemiyorum diye.Oradaki elemanda işgüzarlık yapıyor ;bu sorun değil çogu bilgisayarda oluyor falan gibilerinden.Bakalım değişim raporu isteyeceğim yarın falan belli olur

sorun neydi sony de

Yorum bağlantısı
Savaş Değişli

sorun neydi sony de

Touch pad tıklamalı olanlardan Bahri.parmakla sert basarsan mouse gibi tıklıyor ama touchpedin alt tarafı sabit değil.Sabit olmaması gerekiyor hafif hareket etmeli tıklama hareketi için ama bunda dokundukca alt kenarlar tak tak gibi vuruyor ve imleç stabil durmuyor hareket edip duruyor

Yorum bağlantısı
Bahri Tepegöz

Touch pad tıklamalı olanlardan Bahri.parmakla sert basarsan mouse gibi tıklıyor ama touchpedin alt tarafı sabit değil.Sabit olmaması gerekiyor hafif hareket etmeli tıklama hareketi için ama bunda dokundukca alt kenarlar tak tak gibi vuruyor ve imleç stabil durmuyor hareket edip duruyor

Anladım savaş sony servisini sürekli arayıp yeni aldığım ürünün arızalı olması ve tamir görmeden değişmesini istiyorum diyerek baskı yap. sony müşteri hizmetlerini ara biraz sert konuş tamir olmasını kabul etmeyeceğini beyan et birde bu şekilde dene müşteri hizmetlerini ikna edebilirsen genelde sony servisine bilgi verip değişim yaptırabiliyorlar. umarım değişim olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...