İçeriğe Yönlendir

Orta Sınıf Dokunmatik Telefon Arayışı

Misafir

Recommended Posts

Misafir

Babama yaklaşık 4 yıl önce hediye ettiğim nokia n86'yı bayram sonrası kısmetse değiştireceğiz. Elimizdeki n86'nın ikinci eldeki değerine göre 500-700tl arası bir telefon alıp babamın rahatça kullanmasını amaçlıyoruz.

Kullandığı telefon henüz showroomdan çıkmış gibi, problemi yok ama daha rahat görebileceği bir ekran istediğinden dokunmatik ekran olması gerekecek. İnterneti doğal olarak çok kullanmayacak ama evde wireless açık olur:)

Şimdi birkaç modele bakıyorum fakat çok fazla bu tarz telefonları bilemiyorum. Belki takip edenler varsa eskinin iyisi, yeni modellerin kötüsü uygun fiyatlı bir model dikkate alabilirim.

Her ne kadar babam kullanacak olsa da benim tercihlerim etkili olacak. Bu nedenle ekran en az 800x400 çözünürlük olursa en azından ekrana bakarken karıncalı bir görüntü olmaz.

Lg optimus L7'yi beğendim mesela. Alternatif olarak Htc dedim. Babam çok sıcak bakmadı markayı bilmediğinden fakat ben de Htc'nin ürün gamını anlayamadığım için karşılık bir model bulamadım.

Velhasılkelam, önerileri dikkate alacağım. Discovery almayacağız, onu istemiyor. Ben de üstelemedim.

Kullandığı telefonu ise fotoğraflama şansım olmadı ama model olarak aşağıdaki ilandakinden.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-cok-temiz-sorunsuz-nokia-n86-8mp-kalitesi-140463624/detay

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Rifat Şeker
(düzenlendi)

Samsung Galaxy Win , Samsung Galaxy S3 mini , Bu cihazları etrafımda kullananlar memnun olduğu için yazdım. Benzer cihazlara da bakabilirsiniz.

tarihinde Rifat Şeker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Burak Değer

Bende discovery var istersen görüşelim evren abi

Yorum bağlantısı
Misafir

Bende discovery var istersen görüşelim evren abi

Discovery bence başarılı bir model ama şimdilik kapsam dışı Burakcım.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Olgun insanlara tuşlu akıllı telefon üretmeyenleri giyaben kınıyorum

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Mustafa Yenigün

Anneme S3 mini aldık. Samsung'un kendi ek uygulamaları hayatı kolaylaştırıyor. Örneğin ilaç için gerekli alarmları kolayca ana ekrana taşıdık, tek tuşla aç kapat değiştir yapılabiliyor. Annemin ilk dokunmatik telefonu olduğu halde hemen alıştı. Ekranı görme konusunda da hiç şikayeti yok. Ben de babanız için S3 mini tavsiye edebilirim.

Yorum bağlantısı
Hami Erışık
(düzenlendi)

benim oyumda samsung,dan yana s3 mini. :p 

tarihinde Hami Erışık tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

Abi S3 mini diyorum bende. Ace falan da bakabilirsin veya temiz S2. Görüntüsü büyük olduğu için ve okuma da kolaylık sağlayacağına inandığım için s2 yi de yazdım :)

Yorum bağlantısı
Can Ergül

Samsung akıllı telefon işinde açık ara önde gidiyor. Lg ve Sony Ericsson'un pazardaki durumları kritik ve gelecekleri belirsiz.

Bence servis ağı, uzun ömürlülük, dayanıklılık ve basit kullanım gibi kriterleriniz varsa samsung alın.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Samsung akıllı telefon işinde açık ara önde gidiyor. Lg ve Sony Ericsson'un pazardaki durumları kritik ve gelecekleri belirsiz.

Bence servis ağı, uzun ömürlülük, dayanıklılık ve basit kullanım gibi kriterleriniz varsa samsung alın.

Üstteki cümle tamamda, alttakinin virgülüne bile katılmıyorum. 

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Babama yaklaşık 4 yıl önce hediye ettiğim nokia n86'yı bayram sonrası kısmetse değiştireceğiz. Elimizdeki n86'nın ikinci eldeki değerine göre 500-700tl arası bir telefon alıp babamın rahatça kullanmasını amaçlıyoruz.

Kullandığı telefon henüz showroomdan çıkmış gibi, problemi yok ama daha rahat görebileceği bir ekran istediğinden dokunmatik ekran olması gerekecek. İnterneti doğal olarak çok kullanmayacak ama evde wireless açık olur:)

Şimdi birkaç modele bakıyorum fakat çok fazla bu tarz telefonları bilemiyorum. Belki takip edenler varsa eskinin iyisi, yeni modellerin kötüsü uygun fiyatlı bir model dikkate alabilirim.

Her ne kadar babam kullanacak olsa da benim tercihlerim etkili olacak. Bu nedenle ekran en az 800x400 çözünürlük olursa en azından ekrana bakarken karıncalı bir görüntü olmaz.

Lg optimus L7'yi beğendim mesela. Alternatif olarak Htc dedim. Babam çok sıcak bakmadı markayı bilmediğinden fakat ben de Htc'nin ürün gamını anlayamadığım için karşılık bir model bulamadım.

Velhasılkelam, önerileri dikkate alacağım. Discovery almayacağız, onu istemiyor. Ben de üstelemedim.

Kullandığı telefonu ise fotoğraflama şansım olmadı ama model olarak aşağıdaki ilandakinden.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-cok-temiz-sorunsuz-nokia-n86-8mp-kalitesi-140463624/detay

Saygılarımla.

Lumia 520 veya 720

Yorum bağlantısı
Can Ergül

Üstteki cümle tamamda, alttakinin virgülüne bile katılmıyorum.

Hemen Hemen bütün markaları kullandım, hepsini de teknik servise arızadan gönderdim garanti kapsamında. En kısa sürede çıkan samsung oldu. Ama kullanmayı beceremediğim tek telefon da kendisidir :) bütün aileme samsung aldım ama ben blackberyy 9800 kullanıyorum.

Yorum bağlantısı
Misafir

Sony Xperia M modelini hizlial.com'dan bugün sipariş ettim. Mağazalarda 729-799.-tl arası fiyatı var. Avea 799'dan 720'ye düştü. Hızlıal.com'da 699.tl'ydi. Cardfinans'a 500tl üstü alışverişe 75tl karşılığı puan veriyor. Bir de bayram nedeni ile 20tl'lik hediye çeki verdi, o'nuda fiyattan düştü. Yani telefon 605tl'ye gelmiş oldu. İncelemesi telefon geldikten sonra yaparım artık.

Saygılarımla

Yorum bağlantısı
Erkam Elma

hayırlı olsun ben de araştırıyorum htc one ve g2 arasında bi yerdeyim..

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Hayırlı olsun abi, güzel seçim. 

G2. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Sizin modeller premium. Bizim başlık malum orta sınıf. One için üyelerimizden Ali Cihangiroğlu, g2 için Ertan Çabuk Beylerden bilgi alabilirsiniz. Özellikle Ali Bey gayet tarafsız bir biçimde one ile ilgili detayları anlatacaktır:))

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

g2 ve diğerleri, koşun alın....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...