İçeriğe Yönlendir

Orta Sınıf Dokunmatik Telefon Arayışı

Misafir

Recommended Posts

Selçuk Keleş

Sony Xperia M modelini hizlial.com'dan bugün sipariş ettim. Mağazalarda 729-799.-tl arası fiyatı var. Avea 799'dan 720'ye düştü. Hızlıal.com'da 699.tl'ydi. Cardfinans'a 500tl üstü alışverişe 75tl karşılığı puan veriyor. Bir de bayram nedeni ile 20tl'lik hediye çeki verdi, o'nuda fiyattan düştü. Yani telefon 605tl'ye gelmiş oldu. İncelemesi telefon geldikten sonra yaparım artık.

Saygılarımla

Nokia'cı adama androidi gösterip kimyasını bozucaksınız yaa :)

Bu sony'nin de nokia gibi aklı başında bir ürün yöneticisine ihtiyacı var, bu ne J, L, M, Z, E, SP mors alfabesi gibi :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Bence güzel bir seçim Evren Bey. Bende 2 ay kadar önce Xperia Ion aldım. 850 tl + 100 tl karta puan yüklemesi oldu. Gayet memnunum. NFS Shift bile oynuyorum ama kasma yada başka bir sorunla henüz karşılaşmadım. Babanız sürekli internete girmez ve oyun oynamaz ise 2,5-3 gün şarj süreleri var çok rahat. Fotoğraf kalitesi ona keza Sony kalitesi. Videolar gündüz çekimleri süper ancak gece pürüzleniyor ve odaklama zorlaşıyor. Hayırlısı olsun. Güle güle kullansınlar inşallah..

Yorum bağlantısı
Safak Acar

Bu telefonu önerebilirm aynısı bende var bir yıl önce 899 almiştik :D şimdi 500 tl olmuş . özellikleri bana yetiyorsa babanıza haliyle fazla bile gelecektir,

SAMSUNG I8160 Galaxy Ace 2 Beyaz Akıllı Telefon  Kargo ücretsizmiş bayrama özel ama internet fiyatı. 

Hayırlı olsun evren abi. 

Bu arada dün amcamın yanına gittim , konu telefondan acıldı oda telefon arıyormuş,bu linkteki telefon aklıma geldi, bendeki telefonu inceledi beğendi bundan banada alalım dedi internete bi girdik kalmamiş telefon :D üzüldü adam ya.. Fiyatı baya uyguna düşmüştü. 

Yorum bağlantısı
Abdullah Hacıefendioğlu
(düzenlendi)

Hayırlı olsun inşallah

tarihinde Abdullah Hacıefendioğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

Telefon bugün elime ulaştı. Yeni konu açacak kadar detaya inemedim ama ilk bakış notlarını vereyim,

. Cihaz basit bir karton kutu ile geliyor.

. Netcell garantili

. Çin malı

. Kutu içeriğinde kitap olmayan, prespektus ayarında kullanma klavuzu mevcut

. Kulaklık, usb kablo ve buna bağlanan elektrik fişi ile geliyor. Ayrıca 1 adet wkran koruyucu paket içeriğine dahil.

. Cihaz xperia z akımı ile başlayan tasarıma sahip. Önden bakınca sağ tarafta büyük metal açma düğmesi bu akımla beraber geldi.

. Ekran beklediğim gibi. S3 mininin ekranı biraz daha canlıydı bu ise daha aydınlık. Keskinlik biraz zayıf.

. Sim kartımızı kestirmediğimiz için tel görüşmesi yapamadık, ahize sesini bilemiyorum.

. Cihazın dış sesi yüksek ve Note2'ye göre daha tiz bir ses veriyor.

. Cihazın arka kapağı kaymayan, üzeri kadifemsi sert plastik.

. Boyutu inanılmaz ergonomik ve çok hafif.

. Bildirim ışığı çok havalı, cihazın alt kısmına konumlandırılmış ve -<0>- yanda tam çizemesem de temsili olarak benzer bir şekilde yanıyor. Fabrikasyon olarak gökkuşağı renginde yanıyor ve cihaza üst seviye havası katıyor.

. Cihazda takılma doğal olarak henüz yok:), wireless bağlantısı gayet iyi, çekim seviyesi note2'den daha yüksek gözüküyor.

. Ancak note2 kullanmanın alışkanlığı sanırım, ekran bana çok çok küçük geldi ve ekranın sanki yarısı eksik bana göre:)

. Fotoğraf kalitesi gece çekiminde yetersiz ama yüzüne bakılmayacak gibi de değil.

. Ön yüzde fiziksel hiçbir tuş yok. Sağ tarafta açma düğmesi, ses açma kapama ve fotoğraf çekmek için deklanşör düğmesi var.

. İnce uçlu bağlantı kablosu girişine sahip.

. Hoparlör arka kapakta fakat kapak ile aynı seviyede değil, daha geride. Bu nedenle arka yüzü üstünde dursa bile sesi duyuluyor çalarken.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...