İçeriğe Yönlendir

Küçük Bir Göçük Öneriler Nedir ?

Ümit Mavigöz

Recommended Posts

Abdurrahman Balaban

Anlaşıldı içerden sökmeden halletmek istiyorsun,evde araç camı için vantuz (navigasyon yada teli ön cama takmada kullanılan türden) yada sıcak silikon var mı?

Yorum bağlantısı
Ümit Mavigöz

var, abi sökmek sorun değil zaten aydın abinin   yöntem azda olsa fayda etti bide içerden vurduk mu  olacak gibi sabaha ola hayır ola...

Eğer düzeltmede başarılı olamazsanız en iyi yer Göçük Sihirbazı. Telefon ile İzmir için bir sorun. Bir arkadaş yine forumdan bazen Ankara ya gittiklerini ve anlaşmalı yerlerde işlem yaptıklarını yazmıştı. Belki İzmir e de gidiyorlardır.

http://www.gocuksihirbazi.com/

ilginiz için teşekkürler :) ancak fiyat sanki tuzlu gelir gibi geliyo bana 

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Balaban

var, abi sökmek sorun değil zaten aydın abinin   yöntem azda olsa fayda etti bide içerden vurduk mu  olacak gibi sabaha ola hayır ola...

http://www.hepsiburada.com/liste/pops-a-dent-kaporta-gocuk-tamir-edici-kisisel-set-09c008/productDetails.aspx?productId=otm09c008&categoryId=20024947

Vantuzu göçüğün ortasına yapıştırıp çekmeyi dene veya sıcak silikonu tam ortaya damlatıp silikona bir cisim tutturup çektirebilirsin (yukarıdaki verdiğim linkteki uygulama gibi)

Yorum bağlantısı
Ümit Mavigöz

http://www.hepsiburada.com/liste/pops-a-dent-kaporta-gocuk-tamir-edici-kisisel-set-09c008/productDetails.aspx?productId=otm09c008&categoryId=20024947

Vantuzu göçüğün ortasına yapıştırıp çekmeyi dene veya sıcak silikonu tam ortaya damlatıp silikona bir cisim tutturup çektirebilirsin (yukarıdaki verdiğim linkteki uygulama gibi)

daha mantıklı sanki sökmeye uğraşmak yerine direk çekerizde sıcak silikon sence ne kadar tutarki sonuçta pürüssüz bi yüzey hemde boya korumalı :D

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Balaban

daha mantıklı sanki sökmeye uğraşmak yerine direk çekerizde sıcak silikon sence ne kadar tutarki sonuçta pürüssüz bi yüzey hemde boya korumalı :D

emin ol iyi tutuyor silikon..4-5 dk bekleyip asıl gitsin :)

Yorum bağlantısı
Ümit Mavigöz

emin ol iyi tutuyor silikon..4-5 dk bekleyip asıl gitsin :)

yarın işlerden fırsat bulursam denerim :) 

Yorum bağlantısı
Safak Acar
(düzenlendi)

Böyle işlemleri yaparken aracı atıyorum ikinci el aldıysanız önceden oranın işlem görüp görmediğini bilmeniz çok önemli yoksa boya dökülür. Benim de focusta küçük ezikler var her gördüğümde sinirim tepeme çıkıyor. Gidiyorum arabayı AVM'de en ücra köşeye koyuyorum yayla gibi otoparkta adam gelip dibime park ediyor yuh diyorum ben de....

:D :D :D :D sende bendensin yağız :D awmlerde en boş yere cekiyorum adam gelip dibine bırakıyo nasıl bi iş anlamadım gitti.. :D bazen inatla iki kişilik yere cekiyorum :D

tarihinde Safak Acar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ferdi R Arslan

yarın işlerden fırsat bulursam denerim :)

kaportacı yağlı çekiç ile dışardan çekicek 2dk lık iş

Yorum bağlantısı
Ümit Mavigöz

sorun çözüldü arkadaşlar orjinalinden farksız içerden bastırdım löp diye dişarı çıktı :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
(düzenlendi)

bizim arkadaşın aracında da benzer durum oldu, navigasyonun tutucusu ile çektik düzeldi...

neyse geçmiş olsun sorunu çözmüşsün... 

tarihinde Selçuk Bakış tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ümit Mavigöz

bizim arkadaşın aracında da benzer durum oldu, navigasyonun tutucusu ile çektik düzeldi...

neyse geçmiş olsun sorunu çözmüşsün... 

benimde aklıma gelmedi değil ama işlemi yapıp düzelttikten sonra dedim kendime niye onca şeyi söktüm ki ben navigasyon tutucusu çekerdi bunu dedim :) neyse tecrübe kazandık..

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

tek sıkıntımız bu olsa keşke :) tekrar geçmiş olsun...

Yorum bağlantısı
Aydın Perçem

sorun çözüldü arkadaşlar orjinalinden farksız içerden bastırdım löp diye dişarı çıktı :)

hadi geçmiş olsun..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...