İçeriğe Yönlendir

Cep Telefonu Hayat Kurtardı (Htc)

Misafir

Recommended Posts

Misafir

ABD'nin Florida eyaletinde bir marketi soymak isteyen hırsız market sahibine ateş etti. Ancak şanslı adam üzerinde bulunan cep telefonu sayesinde kurtulmayı başardı.

Florida'daki bir marketi soymaya giren hırsız dehşet saçtı. Müşterilerin bulunduğu sırada markete giren eli silahlı hırsız kendisini uyaran market sahibine ateş etti. Ancak şanslı adam üzerinde bulunan bircep telefonu sayesinde kurşunun etkisinden kurtuldu. İnanılmaz olay ülkede şaşkınlık yaratırken polis saldırgan hakkında inceleme başlattı.

cep_telefonu_hayatini_kurtardi1383223341

Yorum bağlantısı
Mustafa Yenigün

Telefonumun ikinci el değeri artacak. iPhone olsa Jailbreak olmadan kesin hayat kurtarmazdı :)

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Misafir

Aaa benim telefonun aynısı,çok şanslıyım :D

Nasılda mutlu oldun değil mi  :D  Bizim iphonelar nasıl acaba dayanıklımıdır ki  :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Nasılda mutlu oldun değil mi  :D  Bizim iphonelar nasıl acaba dayanıklımıdır ki  :)

bilmem ben yırttım :D

htc desire tlf.

Yorum bağlantısı
Misafir

Telefonumun ikinci el değeri artacak. iPhone olsa Jailbreak olmadan kesin hayat kurtarmazdı :)

O zaman bende rahatım  :)

bilmem ben yırttım :D

htc desire tlf.

Satarsan haberimiz olsun  :fiuw:  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Misafir

haberin oldu satıyom :D

:hahahoho:  Bu konuyu fırsat köşesine taşısınlar,modaratörlere rica edeyim ben   :kihkih:

Yorum bağlantısı
Misafir

:hahahoho:  Bu konuyu fırsat köşesine taşısınlar,modaratörlere rica edeyim ben   :kihkih:

ne şanslısın ya :D

Yorum bağlantısı
Misafir

sahibinden kurşun geçirmez htc desire çok akıllı telefon :D

Türkiyede denenmemiş sanırım...bu uğurda htc'ni feda etmeye hazırmısın ?  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Ekran değişir ilk günkü gibi olur, cana geleceğine mala gelsin...  :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Aaa benim telefonun aynısı,çok şanslıyım :D

Onlar amerikanyalı biz türküz telefon patlar yine ölürüz,kurşun öldürmese bile telefon öldürür  :D  :D  :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Ekran değişir ilk günkü gibi olur, cana geleceğine mala gelsin...   :)

Abi kasada eğilmiş ama...kasa değişirmi ?  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Abi kasada eğilmiş ama...kasa değişirmi ?  :biggrin:

İyi bir usta çekiçleyerek düzeltir ilk günkü gibi olur, canını sıkmasın... :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

İyi bir usta çekiçleyerek düzeltir ilk günkü gibi olur, canını sıkmasın... :D

Abi içimi ferahlattın teşekkürler...peki ekranda folyo olsa darbe bu kadar büyük olmazdı değilmi abi  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Bizde olsa 5'tllik bataryalarımız sağolsun kesin patlardı telefon. :)

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Abi içimi ferahlattın teşekkürler...peki ekranda folyo olsa darbe bu kadar büyük olmazdı değilmi abi  :biggrin:

Folyo daha iyi olur tabiki cam kırıkları fırlayıp elimini yüzünü çizmezdi...Adam şanslı yinede..  :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Folyo daha iyi olur tabiki cam kırıkları fırlayıp elimini yüzünü çizmezdi...Adam şanslı yinede..   :p

Aslında kurşun baya hızlı gitmiş o yüzden yırtmış diye tahmin ediyorum...yoksa kurşun slow yapsaydı vay haline  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

ABD'nin Florida eyaletinde bir marketi soymak isteyen hırsız market sahibine ateş etti. Ancak şanslı adam üzerinde bulunan cep telefonu sayesinde kurtulmayı başardı.

Florida'daki bir marketi soymaya giren hırsız dehşet saçtı. Müşterilerin bulunduğu sırada markete giren eli silahlı hırsız kendisini uyaran market sahibine ateş etti. Ancak şanslı adam üzerinde bulunan bircep telefonu sayesinde kurşunun etkisinden kurtuldu. İnanılmaz olay ülkede şaşkınlık yaratırken polis saldırgan hakkında inceleme başlattı.

cep_telefonu_hayatini_kurtardi1383223341

Mermi çekirdeğinin izlediği yola ve isabet noktasına baktığımda açılı olarak geldiğini görüyorum.Muhtemelen yapılan atış yakın atış..Mermi çekirdeğinin yön değiştirmesine sebep olmuş.Tabiki en büyük etken  batarya.Direkt isabet aldığında deler geçer... ;)  :police:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Abdurrahman Balaban

Bu telefondan almakla kalmayıp merminin telefonu bulması için dua etmek te lazım

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...