İçeriğe Yönlendir

Cep Telefonu Hayat Kurtardı (Htc)

Misafir

Recommended Posts

Mehmet Kaya

Hakan sene 2002 panasonic (GD50 modeli galiba) arka cebimdeydi. Arkadaşla motorla geziyoruz. Arkadaş viraja sert girdi toparlayamadı molozlara çarptı ve takla attık. Ben kalktığımda omuzum çıkmıştı ve Telefonun bataryası parçalanmıştı. Dedim telefon olmasa çanağı kırmıştık.  :D:)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Mehmet abi o zaman saçların jöleli ve dikmiydi :)

He yaaaa uzundu jöleli ve dikti.

Ama gözlük yoktu :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

10 küsür yıl geçmesine rağmen daha da karizma olan ender insanlardan birisi abi...

Teşekkür ederim sağol :)
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

10 küsür yıl geçmesine rağmen daha da karizma olan ender insanlardan birisi abi...

Bıyık ?   :D :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

iletişime yaramıyor, bari hayat kurtarsın

• Beğen 5
Yorum bağlantısı

Hakan sene 2002 panasonic (GD50 modeli galiba) arka cebimdeydi. Arkadaşla motorla geziyoruz. Arkadaş viraja sert girdi toparlayamadı molozlara çarptı ve takla attık. Ben kalktığımda omuzum çıkmıştı ve Telefonun bataryası parçalanmıştı. Dedim telefon olmasa çanağı kırmıştık.  :D:)

O zaman ki hallerin aklıma gelince sana nazar ettiklerini düşündüm  :biggrin: allah korumuş  :yes:

Şimdi varmı sanıyorsun mert ? :biggrin:

Bıyık ?   :D :D

Güllü imajını yok etmek için kesti abi  :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Emin Taşdelen

Mermi çekirdeğinin izlediği yola ve isabet noktasına baktığımda açılı olarak geldiğini görüyorum.Muhtemelen yapılan atış yakın atış..Mermi çekirdeğinin yön değiştirmesine sebep olmuş.Tabiki en büyük etken  batarya.Direkt isabet aldığında deler geçer... ;)  :police:

Şahin bey cetveli görünce direkt geometriye bağlamışsınız... :D  :nazar:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Yok bea cetvele bakmadım bile uzmanlık alanım olunca çenem düşüveriyor... :biggrin:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Şahin bey cetveli görünce direkt geometriye bağlamışsınız... :D:nazar:

İşi bu :D
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...