İçeriğe Yönlendir

Renault Club Tr'yi Tebrik Ederim

Sami Demirpaz

Recommended Posts

Sami Demirpaz

Yeni aracimla birlikte ara ara bu forum'u takip ediyorum.

Bizim forum kadar hareket olmasada, clio ile ilgili paylasimlari takip etmem bana yetiyor.

Bugun onumuzdeki gun yapacaklari Anitkabir ziyareti ile ilgili bir paylasimi gordum sizlerle paylasmak istedim.

Gönderilen Resim

Bir kere yaptiklari bulusmaya katilmistim, sinirsiz izgara, mesrubat, yeni cikan test araclarini kullanma imkanlari gibi bircok faydalari oluyor bulusmalarina.

Sonuc olarak ne diyim "Adamlar yapmis bee :) "

• Beğen 17
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Servisin güzelliği. Keşke reno merkezde aynı hassas duyguda olsa

Yaz şenliğinde Ankaradan araç kaldırdı, tüm masrafları karşıladı İnanlar otomotiv

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Servet abi sen piknik organizasyonuna gitmis miydin? Orada da sponsor karsilamis miydi herseyi ?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Servisinden çalınan ikinci el müşteri aracına karşılık sıfır araç teslim etti inanlar otomotiv

• Beğen 10
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Servisin güzelliği. Keşke reno merkezde aynı hassas duyguda olsa

Yaz şenliğinde Ankaradan araç kaldırdı, tüm masrafları karşıladı İnanlar otomotiv

Abi Bizimde sponsor servisimiz ne yapıyor :D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Artık markalar modeller arası fark çok azaldı, ortak mekanik kullanılıyor mercedesle bile Röno arasında, yeni araç tercihinde artık teknik te bir yere kadar, bu tip organizasyonlar akılda kalıcılığı marka karizmasını yüceltyiyor

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Guzel hareketler bunlar, ama forum yonetimi de boyle seyler baglamak icin ugrasiyor buda onemli.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Servet abi sen piknik organizasyonuna gitmis miydin? Orada da sponsor karsilamis miydi herseyi ?

Sami, şehir dışından servis araçları, tüm yiyecek içecek giderleri, çekici hizmeti, acil durum servis aracı, renomains in gönderdiği Twizy nin ulaşımı vs. İnanlar otomotiv zannederim sektörde yek bu konuda
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Guzel hareketler bunlar, ama forum yonetimi de boyle seyler baglamak icin ugrasiyor buda onemli.

Biz de uğraşıyoruz da, ford bize halka açık fuarın davetiyesini kakalamaya çalışıyor.. 

Evet forum yönetiminin başarısı var bu olayda ama, hadi tüm yetkiyi sana vereyim forddan çekirdek al göreyim.. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Biz de uğraşıyoruz da, ford bize halka açık fuarın davetiyesini kakalamaya çalışıyor..

Sanirim buda servise bagli gibi abi.

Napalim inanlar otomotivin Ford grubuna gecmesini bekleyecegiz oleyse

ama oda zor artik yeni fiyatlariyla Ford pek satmiyor gibi geliyor bana.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

ama oda zor artik yeni fiyatlariyla Ford pek satmiyor gibi geliyor bana.

Satıyor.. filolara... 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Evet forum yönetiminin başarısı var bu olayda ama, hadi tüm yetkiyi sana vereyim forddan çekirdek al göreyim.. 

buranın linkini yolayacağım....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Altindan girer ustunden cikarim :)

Ford olarak zaten bu ise girmesi zor mantiken. Cunku adam diyecekki bu forumdaki adam zaten Ford biniyor zaten bu adama satmisim diyecek.

Ama servis baglarsak o servis ulan bu forumdaki bu kadar adamdan %50 si bana gelse ne is yapariz diyecek.

Turkiyede 1 tane Ford var ama 1.000 tanr servis var :)

Satıyor.. filolara...

Filoya satmasinin disinda diyorum, ben servis acacak olsam Ford acmam mesela, az satacam cunku genel musteride satin aldigi serviste bakim yapiyor.

Zaten filo alacak olsam direk Ford'la gorusurum servisle degil..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Renoya tebrikler.

burayı otosan mutlaka takip ediyordur ama bizim okadar çok eleştirilerimiz oluyorki yüz yüze gelmekten kaçıyorlar gibi geliyor bana. :D

hatırlayın 2010 du galiba f3 lerin tanıtımı. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

ğöno inanlar otoya tebrikler.

bu performansın %10 unu forddan bekliyoruz,emmi elini ve dilini korkak alıştırma :tongue:

Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun

ford günahını vermez. 60 bin liralık arabaya 10 liralık usb bellek girişi bile koymayan, size araç mı tahsis eder. araçların donanımı bile 10 yıllık araçların standardında. az yakıyor, iyi kaçıyor, viraja iyi girip çıkıyor, sağlam gidiyor, yormuyor ama, çok cimriler. her şeye para gözüyle bakıyorlar, müşteri memnuniyeti diye bir kavram bilmiyorlar. kaç defa bakım yaptırdım, her seferinde servisim arayıp: sizi istanbul merkez den arayıp bizim hakkımızdaki görüşünüzü soracaklar, memnunum derseniz seviniriz diyorlar, 2 yıldır daha bir kere bile aranmadım. 

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

ford günahını vermez. 60 bin liralık arabaya 10 liralık usb bellek girişi bile koymayan, size araç mı tahsis eder. araçların donanımı bile 10 yıllık araçların standardında. az yakıyor, iyi kaçıyor, viraja iyi girip çıkıyor, sağlam gidiyor, yormuyor ama, çok cimriler. her şeye para gözüyle bakıyorlar, müşteri memnuniyeti diye bir kavram bilmiyorlar. kaç defa bakım yaptırdım, her seferinde servisim arayıp: sizi istanbul merkez den arayıp bizim hakkımızdaki görüşünüzü soracaklar, memnunum derseniz seviniriz diyorlar, 2 yıldır daha bir kere bile aranmadım. 

Ben Vw grubu araçlarımla 4 defa bakıma girdim 2 defa Polo, 1 defa Skoda Yeti, 1 Kere de Golf ile. Hepsinde arandım. Hatta Golf'e Bridgestone lastik aldım, onlar bile aradı 1 ay sonra memnuniyet için.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...