İçeriğe Yönlendir

Renault Club Tr'yi Tebrik Ederim

Sami Demirpaz

Recommended Posts

Mehmet Kaya

Geçen yıl kış yapamadık içimizde kaldı zaten... Bu yıl kış toplantısı yaparız... 

Abi Sarıkamış ? Ertan Abi bir konu açmıştı.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Abi Sarıkamış ? Ertan Abi bir konu açmıştı.

Sen gidip dönmemek niyetindesin sanıyorum :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Sen gidip dönmemek niyetindesin sanıyorum :D

Ben döndüm :D

Yorum bağlantısı

Güzel bir olay ancak maksat toplanmak yada buluşmak görüşmek olduğunda bunlar teferruat kalıyor. Yani zaten FCTR ye üye olupta gerçekten foruma aşık kardeşlerimizin, abilerimizi, akranlarımızın, bölgesinde yapılacak toplantıya gidemeyecek yada yenilenlerden, içilenlerden faydalanamayacak olması durumunda başımızın üzerlerinde yeri var. Birçok konu başlığındada bunlar belirtiliyor. Hiç tanımadığın üyenin, taa İstanbul dan kalkıp Erzurum daki evine ziyarete gitmek, askere giden tanımadığınız üyeleri uğurlamak vs gibi... Ben şahsen tüm forumdaşlarımıza elimden geldiğince kar amacı yada hiçbi çıkar güdmeden transfer hizmeti verir, konaklamalarına yardımcı olur, yemek ısmarlarım sıkıntı olmaz mesela. :biggrin: Yani bir laf vardır "kasaba minnet etme, kes kendi .... ye " diye. Bizimki o mantık olmalı. Şayet hiçbir kar amacı gütmeyen, kimseden sevgi ve saygıdan başka birşey beklemeyen, sıcak kanlı, yardımsever bir forumuz... Kiralık araçlarla, mangallarla olacak şeyler değil bunlar. Ben sanmıyorum bir Reno bir Opel formunda bukadar sıkı dostluk, paylaşım olsun. Şöyle ki geçen bir SCW ye girdim (Seat formu) ilk 5 mesaj okuduktan sonra üyelik istedi ve diğer mesajları açamadım.. Hoş değil yani...

Yorum bağlantısı

Geçen yıl kış yapamadık içimizde kaldı zaten... Bu yıl kış toplantısı yaparız... 

Şimdiden planlanması iyi olur o zaman kış organizasyonunun

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Topluca Ford ları satıp rönü alın.

Etkinlikleri de güzelmiş, araba da tahsis ediyorlar. Sizi ford da tutan ne peki? Fiyatları ucuz, yakıtları az, Neden Ford Değil de rönü hiç düşündünüz mü?

:crazy:

Emmi; kış şenliğini, kışı kış gibi yaşayan bir memlekette yapmayı öneriyorum. Çakma kar üstünde değil :p

Sarıkamış ile ilgili , kuşetli vagon Ankara - Sarıkamış arası Grup - 45 TL/Kişi ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun

Topluca Ford ları satıp rönü alın.

Etkinlikleri de güzelmiş, araba da tahsis ediyorlar. Sizi ford da tutan ne peki? Fiyatları ucuz, yakıtları az, Neden Ford Değil de rönü hiç düşündünüz mü?

:crazy:

Allah yazdıysa bozsun. hiç kimse bana fransız aracı aldıramaz. sonra şöyle bir şey var. az yaktığı konusuna ise katılmıyorum. 1,5 tona yakın, 240 tork, 109 beygir aracımla, ş.içi 30 km ort. hızla 4,8 litre pompa değerim var. kimse buna fazla diyemez. sahil yolunda ş.arası 3,8 yaktım. ya alman, ya japon, gerisi hikaye... :biggrin:

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Güzel bir olay ancak maksat toplanmak yada buluşmak görüşmek olduğunda bunlar teferruat kalıyor. Yani zaten FCTR ye üye olupta gerçekten foruma aşık kardeşlerimizin, abilerimizi, akranlarımızın, bölgesinde yapılacak toplantıya gidemeyecek yada yenilenlerden, içilenlerden faydalanamayacak olması durumunda başımızın üzerlerinde yeri var. Birçok konu başlığındada bunlar belirtiliyor. Hiç tanımadığın üyenin, taa İstanbul dan kalkıp Erzurum daki evine ziyarete gitmek, askere giden tanımadığınız üyeleri uğurlamak vs gibi... Ben şahsen tüm forumdaşlarımıza elimden geldiğince kar amacı yada hiçbi çıkar güdmeden transfer hizmeti verir, konaklamalarına yardımcı olur, yemek ısmarlarım sıkıntı olmaz mesela. :biggrin: Yani bir laf vardır "kasaba minnet etme, kes kendi .... ye " diye. Bizimki o mantık olmalı. Şayet hiçbir kar amacı gütmeyen, kimseden sevgi ve saygıdan başka birşey beklemeyen, sıcak kanlı, yardımsever bir forumuz... Kiralık araçlarla, mangallarla olacak şeyler değil bunlar. Ben sanmıyorum bir Reno bir Opel formunda bukadar sıkı dostluk, paylaşım olsun. Şöyle ki geçen bir SCW ye girdim (Seat formu) ilk 5 mesaj okuduktan sonra üyelik istedi ve diğer mesajları açamadım.. Hoş değil yani...

:good1:  :bravo:  :bravo:  :bravo:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

lagunada turbo :f1:

1.9dci'lar efsane gidiyor. 180'i gördüğümde arabada 6. vites olduğunu farketmiştim :fiuw:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

1.9dci'lar efsane gidiyor. 180'i gördüğümde arabada 6. vites olduğunu farketmiştim :fiuw:

Hadi canım :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Hadi canım :)

Boşta gaza basınca kaput oynuyordu. Kullandıklarım arasındaki en keyifli dizeldi valla :wub:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Boşta gaza basınca kaput oynuyordu. Kullandıklarım arasındaki en keyifli dizeldi valla :wub:

Kaç model?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

2.0 turbo benzinli :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

volvo şanzıman var onlarda

Ersel abi bakıyordu. Volvo varsa o halde alınabilir? Renault'un beceremediği tek şey otomatik şanzıman...

Reno otomatikte iyiydi taki bilmişlik yapıp edc'ye bulaşana kadar..

Abi yanlış hatırlıyor olmayasın? BVA ile ASM resmen aynı arızayı veriyordu. Eski tam otomatik Clio1'leri vardı. Onlarında geçişler efsaneydi.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...