İçeriğe Yönlendir

20 Dakikada Pişen Tavuğu Sakın Yemeyin..

Misafir

Recommended Posts

O suyla çorba yapınca kaşık konuşur tavuk sonra tavuk suyuyla yapılmış pilavla karışık gelir...Ardından üzeri kaymaklı yoğurt gelir, en sonda cevizli kadayıf gelir.. :D

serkan abi bu dediklerin hakan erken in yukarda paylaştığı o replika tavukla olur mu? :crazy:
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

serkan abi bu dediklerin hakan erken in yukarda paylaştığı o replika tavukla olur mu? :crazy:

Olur da kuru kuru anlatılır, yaşanmaz... :)

Yorum bağlantısı

Olur da kuru kuru anlatılır, yaşanmaz... :)

:sandalye:

Senin balkonda çamaşır tellerine elektirik verip,katlettiğin kargalarda bile olur ilkaycığım  :D Yeter ki sen iste  :D  :D

Yorum bağlantısı

Senin balkonda çamaşır tellerine elektirik verip,katlettiğin kargalarda bile olur ilkaycığım :D Yeter ki sen iste :D:D

o karga hayatta bunu biliyorsun. Katliyam yok. Hayvan öldürmem ben. Sadece benim balkonuma kaka yapmamayı öğrendi o kadar :D
Yorum bağlantısı

o karga hayatta bunu biliyorsun. Katliyam yok. Hayvan öldürmem ben. Sadece benim balkonuma kaka yapmamayı öğrendi o kadar :D

Hayvan terbiyecisi ilkay bey seni  :D  :D

Yorum bağlantısı

Hayvan terbiyecisi ilkay bey seni  :D  :D

Helal olsun. Biz babamların köpeğe, bahçe dışına kaka yapmasını öğretemedik 3 senedir. Karga iyiymiş  :D

Yorum bağlantısı

Helal olsun. Biz babamların köpeğe, bahçe dışına kaka yapmasını öğretemedik 3 senedir. Karga iyiymiş  :D

İlkay bey ile bir görüşün derim  :biggrin: kendisi bu konuda çok uzmandır...en son kanarya ya terbiye vermişti  :D acıkınca ötüyordu  :D

Yorum bağlantısı

220 v 50 hz ile bi kerede öğretirim hayırlısıyla :crazy:

İlkay bey ile bir görüşün derim  :biggrin: kendisi bu konuda çok uzmandır...en son kanarya ya terbiye vermişti  :D acıkınca ötüyordu  :D

Son olarak hemstra bulaşık makinasının parlatıcı seviyesinin kontrolünü öğettim :crazy:

Yorum bağlantısı

220 v 50 hz ile bi kerede öğretirim hayırlısıyla :crazy:

Son olarak hemstra bulaşık makinasının parlatıcı seviyesinin kontrolünü öğettim :crazy:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...