İçeriğe Yönlendir

Avensis ? Mondeo ?

Ebrar Tüfek
Çözüme git Ali Özgen tarafından,

74 oy

Bu ankete oy verme veya sonucunu görme izniniz yok Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Yiğitcan Coşar

Adamın 1.6 motorla üstelik daha fazla ağırlıkla yaptığını 2.0 motorla az bir farkla yapmış. Ki ilanda ki aracın otomatik olduğu düşünülürse bu farkta zaten ortadan kalkacaktır. 

Avensisin 1.6 motoru 110hp ile Mondeodan yine daha hızlı. Çok saçma bir değerlendirme yapmışsın. Arada ağırlık ve beygir farkı var, "az bir farkla" yapmış dediğin 3 sn.. O 3sn için millet deli gibi yazılım attırıyor arabasına. Ayrıca 100km/h ile 3sn ne kadar fark yaratır otur bir hesapla istersen ;)

Bir diğer kısım iç Avensis'in iç mekanını özellikle mi en çirkin olanını seçtin ? :) Fotoğrafın üzerinde bile eşşek kadar "cockpit desing" yazıyor :D Ayrıca evet 3 tane ekran var mondeo'da kaç tane ekran var saydın mı :)

Tabiki de bariz şekilde mondeo'nun iç mekanı daha hoş, bence dışı da daha hoş. Zaten Toyota hatta japon arabası alanların büyük bir kısmı arabaları tipleri için almazlar :) Mesela Evo ve İmpreza'ların iç mekanı çok mu hoş ? Senelerdir bunun muhabbeti döner. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Avensisin 1.6 motoru 110hp ile Mondeodan yine daha hızlı. Çok saçma bir değerlendirme yapmışsın. Arada ağırlık ve beygir farkı var, "az bir farkla" yapmış dediğin 3 sn.. O 3sn için millet deli gibi yazılım attırıyor arabasına. Ayrıca 100km/h ile 3sn ne kadar fark yaratır otur bir hesapla istersen ;)

Bir diğer kısım iç Avensis'in iç mekanını özellikle mi en çirkin olanını seçtin ? :) Fotoğrafın üzerinde bile eşşek kadar "cockpit desing" yazıyor :D Ayrıca evet 3 tane ekran var mondeo'da kaç tane ekran var saydın mı :)

Tabiki de bariz şekilde mondeo'nun iç mekanı daha hoş, bence dışı da daha hoş. Zaten Toyota hatta japon arabası alanların büyük bir kısmı arabaları tipleri için almazlar :) Mesela Evo ve İmpreza'ların iç mekanı çok mu hoş ? Senelerdir bunun muhabbeti döner. 

Abi, değerler manuel vites için. Otomatikte ki kayıp o farkı biraz daha kapatır ona göre yazdım. Google'ye toyota avensis yazdım bu iç resim çıktı. Başka görmedim eski kasanın.  Toyotadaki 3 ekranda tek ekranda toplanabilirdi bence. Bu ne toplama araba gibi? Mondeo'da ekranın babası zaten kadranda. :D

Sadece toyata değil honda da sevmiyorum malesef. Tasarım,estetik hepsinde sıfır. 

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

Abi, değerler manuel vites için. Otomatikte ki kayıp o farkı biraz daha kapatır ona göre yazdım. Google'ye toyota avensis yazdım bu iç resim çıktı. Başka görmedim eski kasanın.  Toyotadaki 3 ekranda tek ekranda toplanabilirdi bence. Bu ne toplama araba gibi? Mondeo'da ekranın babası zaten kadranda. :D

Sadece toyata değil honda da sevmiyorum malesef. Tasarım,estetik hepsinde sıfır. 

Bmw'nin eski tasarımcısını Kia-Hyundai'ye kaptırmasaydık, şimdi uzay mekiği gibi Toyotalar vardı yollarda tey tey :D

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Yine projen için milleti birbirine düşürmedin değil mi? : )

Neymiş seçimin?

Yok abi Avensis i seçtim :)   tam olarak modeli Toyota Avensis 2.0 B/LPG  Executive Elegant 2008 145 hp

Yorum bağlantısı
Ahmetcan Yiğit
(düzenlendi)

Avensis'in önü bence tipsiz değil tabi herkese göre değişir bu :)

Ayrıca 2008 Mondeo'nun vitesi 5 ileri mi?

tarihinde Ahmetcan Yiğit tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serhat Işık

Avensis in tipi çok oturaklı ama mondeo çok girintili çıkıntılı.bana göre mk4'dense ,mk3 avensis ten daha güzel .....

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...