İçeriğe Yönlendir

Mugen Rüzgarlık

Misafir

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Böyle konu olmaz ki.. 

gg ilanı bu.. iki gün sonra silinir gider... Görsellerle desteklemeli bilgiyle süslemelisin.. 

Hayırlı olsun.. 

Yorum bağlantısı
Bedri Baki

aksoytuning.com'da da her türlü araca uygun mugen rüzgarlıklar var. Ben vectra c için almıştım.

Yorum bağlantısı
Safak Acar

Selamın aleyküm arkadaşlar  

F3 e yapmak istediğim tek  görsellik olarak cam rüzgarlığı ve krom cam cıtası ,

sahibinden araştirdim ancak biraz pahalı geldi aşşağıda linkini vereceğim ürünleri daha ucuza bula bileceğimiz bildiğiniz yer varmı yardimlarinizi bekliyorum teşekkürler.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-ford-focus-3-sedan-krom-cam-citasi-8-parca-paslanmaz-celik-135300101/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-ford-focus-3-sedan-crome-mugen-6-prc-cam-ruzgarligi-2012-122650723/detay/

Necati abi bak bu linkte var  pahalı ama caf caf lı :D gösterişli :p 

Hem bu arada ... Focusun hakkı saklıdır c-max a takılmaz :p:D :D 

Yorum bağlantısı
Murat Dere
(düzenlendi)

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/ford-focus-2012-mugen-cam-ruzgarligi-41632911

Arkadaşlar ilandaki ürünü sipariş ettim.  Bayağı aradım sonunda buldum. İlan sahibine mesaj atarak ulaşabilirsiniz.

Du bi dakka. :unsure2:

Cmax olunca pahalı mı oluyo bunnar ya?... Hay aksi! ;)

tarihinde Murat Dere tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Abi piyasada az olunca öyle sanırım.

Böyle konu olmaz ki.. 

gg ilanı bu.. iki gün sonra silinir gider... Görsellerle desteklemeli bilgiyle süslemelisin.. 

Hayırlı olsun.. 

Mehmet abi sanki arayanlar vardı diye hatırlıyorum. Geçen gün 1 yıllık bir konuya yazmıştım google'dan denk gelmişti. Onu bulamadım, bulsam oraya ekliyecektim. Hatta konu açılmayınca oraya mı eklendi diye baktım. Resimler gelince eklerim. 

Necati abi bak bu linkte var  pahalı ama caf caf lı :D gösterişli :p

Hem bu arada ... Focusun hakkı saklıdır c-max a takılmaz :p:D :D

100 lira dediler krom çıtalı olana.

Yorum bağlantısı
Celalettin Süğürtin

Bu rüzgarlıklar benim de içimi yakıyor, ancak görmeden almamaya tövbe ettim. Benim C-Max varken internet üzerinden aldığım rüzgarlık uymamıştı. Focus 2 içindi. Göndersem yüzü astarını geçecek. Verdiğim paraya mı yanayım, kullanamadığıma mı.   Adamlar gönderiyorlar, iade  hakkın da var diyorlar, ancak kullanamadığın bir hak. Tıpkı Türkiye kanunları gibi. Şu konuda hakkın vardır, hiç bir makamdan izin almana gerek yok diyor kanun metninde, aynı kanunun başka bir maddesinde de bu hakkı kullanmak kanunla düzenlenir diyor, o kanuna baktığın zaman da verilen hak, sistem içinde ufalanıp yok olup gidiyor.  Gönderdiğim ürün, şayet yanlış gönderilmişse kargosunu kendisinin karşılayacağı  şartıyla satılsa amenna.

Yorum bağlantısı

Bu rüzgarlıklar benim de içimi yakıyor, ancak görmeden almamaya tövbe ettim. Benim C-Max varken internet üzerinden aldığım rüzgarlık uymamıştı. Focus 2 içindi. Göndersem yüzü astarını geçecek. Verdiğim paraya mı yanayım, kullanamadığıma mı.   Adamlar gönderiyorlar, iade  hakkın da var diyorlar, ancak kullanamadığın bir hak. Tıpkı Türkiye kanunları gibi. Şu konuda hakkın vardır, hiç bir makamdan izin almana gerek yok diyor kanun metninde, aynı kanunun başka bir maddesinde de bu hakkı kullanmak kanunla düzenlenir diyor, o kanuna baktığın zaman da verilen hak, sistem içinde ufalanıp yok olup gidiyor.  Gönderdiğim ürün, şayet yanlış gönderilmişse kargosunu kendisinin karşılayacağı  şartıyla satılsa amenna.

Celalettin abi, ben o yüzden önce malı alıyorum sonra onay veriyorum. Olmazsa geri gönderiyorum. O şekilde telefon gönderdim geri.

GG ve Sanalpazar bu konuda iyi. Ya da get ilanlar.

Yorum bağlantısı
Celalettin Süğürtin

Peki paketi açmanıza müsaade ediyorlar mı? Paket açılmadan iade edebilirsiniz. Ürünün uyumlu olup olmadığını da ancak paketi açarsanız bilirsiniz.

Yorum bağlantısı

Abi adamlara dedim ki şu model olmazsa geri veririm. Tamam dediler. Açtım baktım değil geri gönderdim. 

Ayrıca çoğu firmaya da beğenmediğim ürünü kargo ücretini ödemek şartıyla geri göndermişliğim oldu. GG ebay gibi. Firmalar olumsuz yorum almamak için uğraşıyor. Şahsen satış rakamları çok olan yerden alıyorum.

Yorum bağlantısı
Akın Demir

arkadaşlar bende bugün dam rüzgarlığı ile ilgili konu açmıştım ancak pek yorum yapılamamıştı. bu arkadaşımızın bulduğu ürünün kenarı kromlu olanı var mı ? bilgisiz olanlardan cevap bekliyorum. iyi akşamlar. bu arada; Necati Bey hayırlı olsun...

Yorum bağlantısı
Akın Demir
(düzenlendi)

100 lira dediler krom çıtalı olana.

focus 1 için çok aradım kromlusunu bulamadım. link verebilir misiniz ?

tarihinde Akın Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

arkadaşlar bende bugün dam rüzgarlığı ile ilgili konu açmıştım ancak pek yorum yapılamamıştı. bu arkadaşımızın bulduğu ürünün kenarı kromlu olanı var mı ? bilgisiz olanlardan cevap bekliyorum. iyi akşamlar. bu arada; Necati Bey hayırlı olsun...

Dam için değilde cam için olan var :D

Daha önceki mesajlarda belirtmiştim. Aynı yerde krom için olanları 100 lira dediler (Mügen)

focus 1 için çok aradım kromlusunu bulamadım. link verebilir misiniz ?

Ben C max için sordun sandım. Linkteki satıcıya mesaj atın muhtemelen vardır.

Orjinali 216 lira görünüyor, sadece ön camlar için..

Orjinal derken ? Ford marka mı ?

Yorum bağlantısı
Akın Demir

Dam için değilde cam için olan var :D

Daha önceki mesajlarda belirtmiştim. Aynı yerde krom için olanları 100 lira dediler (Mügen)

Ben C max için sordun sandım. Linkteki satıcıya mesaj atın muhtemelen vardır.

vay be koca cam rüzgarlığını dam yapmışım haa :D aslında dikkat etmeye çalışırım ancak uyku sersemi gözümden kaçmış kusura bakmayın. aksoytuningle bir görüşelim o zaman Dam rüzgarlığı ;) pardon CAM rüzgarlığı için :p

Geldiginde fotograf isteriim :)

bende kromlusunu bulursam onu alıcam inşallah. bende paylaşırım. hangisi daha güzel durur irdeleriz...

Yorum bağlantısı
Ahmetcan Yiğit

Bende plaka lambaları ve parkları beyaz yapıp plakaları app yapmak istiyorum :)

Yorum bağlantısı
Akın Demir

Bende plaka lambaları ve parkları beyaz yapıp plakaları app yapmak istiyorum :)

güzel beyaz ledden yapılanlar var gerçekten hoş duruyor. iyi düşünmüşsün :)

Yorum bağlantısı
Ahmetcan Yiğit

güzel beyaz ledden yapılanlar var gerçekten hoş duruyor. iyi düşünmüşsün :)

Garanti ile ilgili bi sıkıntı olmazsa kesin yapacagız :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Kavuk

Orjinal derken ? Ford marka mı ?

Fordun aksesuar kataloğunda geçen parça. Markası Climair diyor, ford garanti veriyormuş..

73ib.png
Yorum bağlantısı

Gönderilen mal mügen değil. Ama hoşuma gitti. O yüzden kullanacağım. Arka kapılardaki rüzgarlıkların kesimi çokta iyi değil. Sanırım focusa göre dizayn edildiğinden. Zaten öndekilerin bi tanesinde focus yazıyor.

Görüntü olarak çok güzel. Kalite süper değil. Sert plastik. Kötü değil ama. Üzerinde gelen 3m bantlar çok dandikti. Çıkardım kendi bantlarımdan taktım.

z4k9.jpg

k3ij.jpg

549w.jpg

kyj0.jpg

zpg6.jpg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...