İçeriğe Yönlendir

Mugen Rüzgarlık

Misafir

Recommended Posts

Fikret Özsoy

Bende plaka lambaları ve parkları beyaz yapıp plakaları app yapmak istiyorum :)

Ben de led taktım plaka lambalarını, süper oldu. Tavsiye ederim ama kaliteli olsun.

Yorum bağlantısı
Ahmetcan Yiğit

Ben de led taktım plaka lambalarını, süper oldu. Tavsiye ederim ama kaliteli olsun.

Fotograf atarmisin Abi? :)

Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli
(düzenlendi)

Bende Fiestama aldım aynısını yakında takıcam.Fakat 2. resimde dikkatimi çekti arka kapı tam oturmamış gibi sanki c-max a göre değil gibi...

tarihinde Uğur Samyeli tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

Evet. Focusu bilmiyorum ama uzerinde focus yaziyor. Yukarida da belirttim zaten. Ama siritmiyor oyle. 

Yok yok çok güzel durmuş.Ne bileyim ben bu yaşta halla pimpirik biriyim işte gözden kaçmıyor :)

Yorum bağlantısı
Behram Doygun

Evet. Focusu bilmiyorum ama uzerinde focus yaziyor. Yukarida da belirttim zaten. Ama siritmiyor oyle.

Gönderilen Resim

Focusta da böyle bir görüntü oluyor.benimki cift taraflı focus yazılı ve krom cam çıtası olunca çok şık görüntü yaratıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Muharrem Ersin Başaran

Yapıştırmak için hangi bandı kullandınız.Elimdeki bantlar bir süre sonra atıyor.Üzeride gelenler sanırım kurumuş iş yapmıyor.

Yorum bağlantısı
Behram Doygun

Yapıştırmak için hangi bandı kullandınız.Elimdeki bantlar bir süre sonra atıyor.Üzeride gelenler sanırım kurumuş iş yapmıyor.

Ben üstünde gelen bantları gelir gelmez söktüm gidip kalın 3M bant aldım otomobil aksesuarcısından metresi 5 tl idi 2 metre aldım hepsine güzel sekilde boydan boya yapıştırdım açık yer kalmasın su alıp atmasın diye 2 sene oldu daha tık yok şeytan kulağına kurşun üstündeki bantlar hem ince idi hem Allaha emanet duruyordu.
Yorum bağlantısı
Muharrem Ersin Başaran

Bena gelen üründe de 3m yazıyordu ama ben inanmadım.Zaten o kadar kolay söküldü ki şaştım kaldım.Şimdi başka bir çifttaraflı bant aldım ama onada o kadar güvenemedim.Yolda uçar gibi geliyor.

En kısa zamanda şu 3min en kuvvetlisini bulup yapıştırayım.Çok teşekkürler.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Misafir

Ford Focusa ait rüzgarlıkların C-MAX 2012 olması söz konusu ise Enesoto' da  harika krom ve üçlü seti var .

İstanbul da olan arkadaşların denemeleri ve bizleri bilgilendirmeleri harika olur :)

www.enesoto.com

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Abdullah Gökçe

Site yöneticisi, yarım saattir sitenize yorum yazmaya çalışıyorum ama nafile, ekran donuyor, linkler çalışmıyor, vs vs.. bir zahmet bir ilgilenin. Bilginize.

Yorum bağlantısı

Site yöneticisi, yarım saattir sitenize yorum yazmaya çalışıyorum ama nafile, ekran donuyor, linkler çalışmıyor, vs vs.. bir zahmet bir ilgilenin. Bilginize.

Merhabalar, hoşgeldiniz.. Forumda bir problem olduğunu sanmıyorum. Zira sabah 07:50 den beri bir fiil buradayım ve hiçbir mesajda sorun yaşamadım. Sizin üyelik girişi yada kendi bilgisayarınızdan yada bağlantınızdan kaynaklı bir problem olabilir şahsi fikrim..

Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...