İçeriğe Yönlendir

Yanlış Kişiye Banka Havalesi Hk.

Misafir

Recommended Posts

Akan Belen

Ben bir defa eft'yi yanlış yaptım... 

Aradım bankamı ne olur dedim.. Bilgiler örtüşmeyeceği için 3 gün içinde geri gelir paran dedi.. 

Hiç bir şey yapmadım 3. gün geri geldi.. 

Aynen benimde başıma geldi bu durum.Bankayı aradım bilgi verdim.2 yada 3 gün sonra banka geri aradı paranız hesabınıza iade edilmiştir diye

Yorum bağlantısı

Bugün bankaya gittim karşı tarafa telefonla ulaştılar.

Telefondaki bayan önce öyle bir paradan haberi olmadığını söyledi, görüşmeyi yapan bankacı arkadaşım "sebepsiz zenginleşme davası açılabilir hakkınızda ve kazanılırsa ki %95 ihtimal kazanılır, bütün avukat ve mahkeme masraflarını ödemek durumunda kalırsınız" deyince birden hatırlayıverdi vatandaş ve 1 saat içerisinde parayı geri gönderdi.

Derin bir "ohhh" çekerek hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Yorum bağlantısı

Telefondaki bayan önce öyle bir paradan haberi olmadığını söyledi, görüşmeyi yapan bankacı arkadaşım "sebepsiz zenginleşme davası açılabilir hakkınızda ve kazanılırsa ki %95 ihtimal kazanılır, bütün avukat ve mahkeme masraflarını ödemek durumunda kalırsınız" deyince birden hatırlayıverdi vatandaş ve 1 saat içerisinde parayı geri gönderdi.

çok dürüstce bir davranış sergilemiş belliki :(

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Allah'tan korkmayıp , avukattan mı korkmuş....

Yazık ki, ne yazık.....

• Beğen 6
Yorum bağlantısı

ne demiştim, her şeyin bir yolu var. ;) gözünüz aydın, artık eft yaparken tıklamadan önce 2 kez, yok yok hatta 3 kez kontrol et.  :biggrin:

Bir süre elden götürürüm heralde abi, o derece  :D

Çok teşekkür ederim..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...