İçeriğe Yönlendir

Ali Eren'in Okulunun Kitap İhtiyaç Listesi

Ali Eren

Recommended Posts

Listeye 10 link daha ekledim. İlk linklerdekilere göre biraz fazla olabilir rakamlar ama kitap sayıları daha fazla.

Bu linlerdekileri ürünleri birkaç üye birlikte de alabilir.  Bu linkleri almak isteyip de bugün fırsat bulamayan arkadaşlar için paylaştım. İmkan dahilinde bunları da temin edebilirsek fazlasıyla yeter okulumuza bu kitaplar. Allah hepinizden razı olsun. Çok teşekkür ederim.  :bravo:  :flowers:

Ben bu gidişle yarın derste uyurum.  ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Verdiğim linklerden 19  20 ve 22 numaralardaki setler an itibariyle bir forum üyemiz tarafından okulumuza bağışlanmak üzere alınmıştır. Çok teşekkür ediyorum. Allah razı olsun.  :bravo:   :flowers:

tarihinde Ali Eren tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

Verdiğim linklerden 21 numaradaki set an itibariyle iki forum üyemiz tarafından okulumuza bağışlanmak üzere alınmıştır. Çok teşekkür ediyorum. Allah razı olsun.   :bravo:  :flowers:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Ali hocam takdire şayan birisin cidden....iyiki varsın... :flowers:

Yok be abi, asıl takdire şayan olan siz kıymetli forum üyelerisiniz.  :flowers:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Verdiğim linklerden 23 numaradaki set an itibariyle bir forum üyemiz tarafından okulumuza bağışlanmak üzere alınmıştır. Çok teşekkür ediyorum. Allah razı olsun.        :bravo:        :flowers:   

Aslında cuma günü akşam alındı, listeden aynı anda sildirdim ama Mersinde olduğum için foruma pek giremedim. Bu yüzden buraya yazmakta geciktim. 

Yorum bağlantısı

Hafta içi gelmeye başlıyor kargolar. Geldikçe buradan yazarım artık. Hepsi tamamlandığında  topluca fotoğraflayıp tek bir konu açmayı düşünüyorum. 

Bu arada son 5 set kaldı arkadaşlar bekliyoruz devamını. Aynı ürünü ortaklaşa almak isterseniz bana özelden ulaşabilirsiniz.  

Yorum bağlantısı
Bugün bu şekilde bir kaşe hazırlattım. Gelen bütün kitaplara bu kaşeden basacağız. 

Bu kitap, FordClubTr.com forum üyeleri tarafından 

Necibe Nalkıran Ortaokulu kütüphanesine bağışlanmıştır. 

• Beğen 8
Yorum bağlantısı

Bugün setlerimiz ulaşmaya başladı. Kargocular geldikçe hizmetli ablamız beni sınıftan çağırıyordu. Vallahi merdivenleri koşarak indim sevinçten. Allah hepinizden razı olsun. Tüm setlerimiz gelince hepsinin fotoğrafını yükleyeceğim.

1 numaralı set Akvaryum Gençlik Kitapları seti- 30 kitap - Er Kitap

2 numaralı set Zambak 100 Temel Eser - 10  kitap - NT kitap

4 numaralı set Akvaryum Altın Kalemler Öykü dizisi - 20 kitap Er Kitap

5 numaralı set Koza Yayınları Çiçek Kokulu Kitaplar-1 10 kitap - Er Kitap

7 numaralı set Sis Yayıncılık Dünya Çocuk Klasikleri Seti- 40 kitap Er kitap

9 numaralı set Çocuk Klasikleri Serisi- 60 kitap - hepsi burada

11 numaralı set Küçük Filozoflar Set 1- 7 kitap - hepsiburada

14 numaralı set Çanakkale Savaşı Hikaye seti 10 kitap - NT kitap

16 numaralı set Bilim Ömer Seyfettin Hikayeleri 10 kitap- Alternatif Kitap

18 numaralı set Cengiz Aytmatov seti 9 kitap- idefix

Bu arada ben okuldan çıktıktan sonra Yurt İçi Kargo ile bir paket daha gelmiş İçinde sadece bir adet national geographic eylül sayısı gelmiş. Hepsi buradan gönderilmiş. Bu listede yoktu acaba siparişlerde bir karışıklık ya da değişiklik mi oldu. Kimin gönderdiğini bilmiyorum. Yine de Allah razı olsun. 

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Murat Gök

Allah bu yardimi yapandan edenden kitap gonderenden vesile olandan razi olsun.Abi tekrar tesekkur ederiz.Allah genc kardeslerimize zihin acikligi versin.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

Hocam benim hediyemde geldi.sizin adresi vermemisim bana geldi.perşembe günü cikartacagim size:-)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Hocam benim hediyemde geldi.sizin adresi vermemisim bana geldi.perşembe günü cikartacagim size:-)

Tamam Serkan kardeşim. Bana kargo bilgisini ulaştırıver gönderince. 

Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

Tamam Serkan kardeşim. Bana kargo bilgisini ulaştırıver gönderince. 

tamam hocam

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Eren

Bugün setlerimiz ulaşmaya başladı. Kargocular geldikçe hizmetli ablamız beni sınıftan çağırıyordu. Vallahi merdivenleri koşarak indim sevinçten. Allah hepinizden razı olsun. Tüm setlerimiz gelince hepsinin fotoğrafını yükleyeceğim.

1 numaralı set Akvaryum Gençlik Kitapları seti- 30 kitap - Er Kitap

2 numaralı set Zambak 100 Temel Eser - 10  kitap - NT kitap

4 numaralı set Akvaryum Altın Kalemler Öykü dizisi - 20 kitap Er Kitap

5 numaralı set Koza Yayınları Çiçek Kokulu Kitaplar-1 10 kitap - Er Kitap

7 numaralı set Sis Yayıncılık Dünya Çocuk Klasikleri Seti- 40 kitap Er kitap

9 numaralı set Çocuk Klasikleri Serisi- 60 kitap - hepsi burada

11 numaralı set Küçük Filozoflar Set 1- 7 kitap - hepsiburada

14 numaralı set Çanakkale Savaşı Hikaye seti 10 kitap - NT kitap

16 numaralı set Bilim Ömer Seyfettin Hikayeleri 10 kitap- Alternatif Kitap

18 numaralı set Cengiz Aytmatov seti 9 kitap- idefix

Bu arada ben okuldan çıktıktan sonra Yurt İçi Kargo ile bir paket daha gelmiş İçinde sadece bir adet national geographic eylül sayısı gelmiş. Hepsi buradan gönderilmiş. Bu listede yoktu acaba siparişlerde bir karışıklık ya da değişiklik mi oldu. Kimin gönderdiğini bilmiyorum. Yine de Allah razı olsun. 

Bu arada yukarıdaki iletide national geographic dergisini gönderen arkdaşımız bana ulaşmıştı ama yazmayı unuttum. Arkdaşımız aldığı setlere ilaveten dergiyi de göndermiş. Tekrar teşekkür ederim. 

Bugün ulaşan setler

12 numaralı set Küçük Filozoflar Set 2- 7 kitap - hepsiburada

17 numaralı set Ömer Seyfettin seti 10 kitap - hepsiurada

21 numaralı set Büyük Türk Kültürü seti 50 kitap- hızlıal

Allah hepinizden razı olsun. çok çok teşekkür ederim. İnşallah haftaya kadar hepsi ulaşmış olur. Raflara dizip fotoğrafladıktan sonra bu kitapları öğrencilerimin elinde görmek beni ve eminim sizleri de çok mutlu edecek. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Eren
(düzenlendi)

Daha önce yazmıştım. Son kalan setleri isterseniz birkaç üye birlikte alabilirsiniz diye. Bugün bi üyemiz setlerden birini başka bir forum üyesi ile birlikte almak isteğini bildirdi. 

25 numaralı seti Bir başka forum üyemizle ortaklaşa almak isteyen varsa bana özelden mesaj ya da telefonla ulaşabilir. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Eren

Bugün için beklenen kargolarımız ulaşmadı. Yarın da hafta sonu olduğu için okul kapalı. Kargoları aradım. Teslimatlar pazartesiye kaldı. 

Yorum bağlantısı
Ali Eren
(düzenlendi)

Verdiğim linklerden 24 numaralı set an itibariyle bir forum üyemiz tarafından okulumuza bağışlanmak üzere alınmıştır. Çok teşekkür ediyorum. Allah razı olsun.         :bravo:    :flowers:

25 numaralı seti Bir başka forum üyemizle ortaklaşa almak isteyen varsa bana özelden mesaj ya da telefonla ulaşabilir. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Konuyu güncellemek adına bu mesajı gönderiyorum. Hadi sevgili forumdaşlar :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Eren

Ben okulda iken gelmedi. Benden sonra gelen olduysa da haberim olmadı. Senin ptt kargo biraz gecikebilir. Onların siteminde biz hala köy olarak görünüyoruz.O yüzden hafta da bir geliyorlar.  Sen de takip no varsa bi bakıver. Olmazsa ben gidip şubelerinden alırım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Eren

Listede bir karışıklık olmuştu. Ama sorunu çözdük. Son hali 1.mesajtaki gibidir.

Bugün ulaşan setler

6 numaralı set Çiçek Kokulu Kitaplar -2  10 kitap Erkitap

8 numralı set Birleşik Tomurcuk Gençlik dizisi 30 kitap erkitap

19 numaralı set Kurtuluşun Kahramanları 10 kitap hepsiburada

20 numaralı set Çocuklar için Mitoloji seti 25 kitap hepsiburada

22 numaralı set Erdem yayınları 100 temel eser 40 kitap kitap yurdu

Tekrar teşekkür ederim. Çok sağolun.

25 numaralı set an itibariyle iki forum üyemiz tarafından okul kütüphanemize bağışlanmıştır. Teşekkür ediyorum Allah razı olsun. :bravo:  :flowers:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Eren
(düzenlendi)

Ali şu ana kadar toplamda kaç set ve kaç adet kitabımız oldu.? Fordclubtr olarak.

Abi şu an itibariyle 

ilk gelen 4 set dahil 29 set (743 adet)kitap bağışlanmak üzere alındı.

Bunlardan 22 set (518 kitap) elimize ulaştı

Diğerleri kargoda ya da tedarik sürecinde. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Daha ne kadara ihtiyaç var hocam?

Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...