İçeriğe Yönlendir

Ali Eren'in Okulunun Kitap İhtiyaç Listesi

Ali Eren

Recommended Posts

Ali Eren

Son durum

ilk gelen 4 set dahil 33 set (854 adet)kitap bağışlandı

Bunlardan 24 set 598 kitap) elimize ulaştı

Diğerleri kargoda ya da tedarik sürecinde. 

Kitap linkleri bitmiş olsa da hala kitap yardımı yapmak isteyen üyelerimiz benimle irtibata geçebilirler. Yeni linkler istek olursa ekleyebilirim veya evlerindeki kitaplardan göndermek isteyen üyelerimiz benimle haberleşebilirler. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Eren

Ayrıca konudan geç haberi olan Halis (Parlak) Hocam, kampanyamıza destek olacak. Okulundaki fazla kitapları inceletip bugün sayı bildirecek. İnşallah Halis Hocamın okulundan gelecek olan kitaplarla birlikte 1000 kitaba ulaşmış olacağız. Bunun haricinde ansiklopedi ve dergiler de olacak. Halis Hocam'a ilgisinden ve desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.  :bravo:  :flowers:

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Ali Eren

Bugün ulaşan setler

13 nolu set Selim Gündüzalp Öykü seti 15 kitap hepsiburada

26 nolu set Evliya Çelebi Maceraları serisi 6 kitap kitapyurdu

28 nlu set Dünya klasikleri seti 20 kitap kitap yurdu

Çok teşekkür ederim tekrardan Allah razı olsun.  :bravo:  :flowers:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Eren

Ayrıca yine kıymetli bir forum üyemizin aldığı kitap setlerine ilaveten göndermiş olduğu National Geographic DVD'si de elimize ulaştı. Daha öncede aynı forum üyemiz National Geographic dergisi göndermişti. Tekrar teşekkür ediyorum.  :good1:  :bravo:  :flowers:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Halis Parlak

Ayrıca konudan geç haberi olan Halis (Parlak) Hocam, kampanyamıza destek olacak. Okulundaki fazla kitapları inceletip bugün sayı bildirecek. İnşallah Halis Hocamın okulundan gelecek olan kitaplarla birlikte 1000 kitaba ulaşmış olacağız. Bunun haricinde ansiklopedi ve dergiler de olacak. Halis Hocam'a ilgisinden ve desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.  :bravo:  :flowers:

Ali Hocamla görüşmemiz sonrası resimde görüldüğü üzere bizim öğrenciler ve öğretmenimiz hazırlıklara başladılar.Bugün sayımı bitirdik roman,ansiklopedi,bilim teknik dergileri vs. olmak üzere değişik kategorilerde 654 adet yayın bugün hazırlanmış ve sayımı listelenmiştir.Bir aksilik olmazsa pazartesi öğlen sonrası kargolayacağız.

Faydalı olması dileğimizle...

zs17U.jpg

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ali Hocamla görüşmemiz sonrası resimde görüldüğü üzere bizim öğrenciler ve öğretmenimiz hazırlıklara başladılar.Bugün sayımı bitirdik roman,ansiklopedi,bilim teknik dergileri vs. olmak üzere değişik kategorilerde 654 adet yayın bugün hazırlanmış ve sayımı listelenmiştir.Bir aksilik olmazsa pazartesi öğlen sonrası kargolayacağız.

Siz kardeş okul olmuşsunuz da haberiniz yok.   :nazar:  :bravo:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Halis hocam sizi ve öğrencilerinizi kutluyorum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Eren

zs17U.jpg

Her şey için çok teşekkür ederim Halis Hocam. İnşallah kitaplar bize ulaşınca öğrencilerimizin sevincini fotoğraflayıp sizlerle paylaşacağız.  :flowers:

Forum kardeşliği ve okul kardeşliği  :nazar:  :bravo:  :flowers:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Eren

Bugün evinde ziyaret ettiğimiz bir forum üyemizin kütüphanesinden öğrenci seviyemize uygun 16 adet kitap aldık. Kütüphanesini açıp seç beğen diyen bu üyemizden Allah razı olsun. 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Ali Eren

Dün yazmayı unutmuşum. Kıymetli yöneticimiz Serkan abi de Bilkent Üniversitesinden 4 koli dolusu ansiklopedi ayarladı. Çok teşekkür ediyorum. Allah razı olsun.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bugün evinde ziyaret ettiğimiz bir forum üyemizin kütüphanesinden öğrenci seviyemize uygun 16 adet kitap aldık. Kütüphanesini açıp seç beğen diyen bu üyemizden Allah razı olsun. 

Diğer konulardan bakarak bu üyemizi bulabiliyor muyuz? Tahmin hakkımız var mı :p

Kendisine teşekkür ederiz ;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Eren

Diğer konulardan bakarak bu üyemizi bulabiliyor muyuz? Tahmin hakkımız var mı :p

Kendisine teşekkür ederiz ;)

Tabi ki efenim, tahmin için yardımcı olur belki kod adı MK.  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Gıpta ettim... Ne kadar güzel. :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Eren

Bir forum üyemiz tarafından okul kütüphanemiz de kullanılmak üzere bir adet bilgisayar bağışlanmıştır. Çok teşekkür ediyorum. Allah razı olsun.  :bravo:  :flowers:

Bilgisayarımız bugün ulaştı. Bağışlayan üyemizden Allah razı olsun. Çok teşekkür ederim.  :bravo:  :flowers:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Halis Parlak

Halis hocam sizi ve öğrencilerinizi kutluyorum.

Eyvallah abi sağolasın.Daha önce de Van'a göndermiştik.Umarım faydalı oluruz.

Aynen abi öyle oldu valla.Her şey çocuklarımız ve eğitim için.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Eren

Halis Hocam ve Serkan abimin ayarladığı kitaplar, dergiler ve ansiklopediler yolda. İnşallah yarın kütüphanemizin raflarında olacaklar. Çarşamba günü açılışımız var. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Halis Hocam ve Serkan abimin ayarladığı kitaplar, dergiler ve ansiklopediler yolda. İnşallah yarın kütüphanemizin raflarında olacaklar. Çarşamba günü açılışımız var. 

Gönderirken az kalsın Şahin' e müşteri olacaktık ama neyse... :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

bi kargo ile başa çıkamayan kopyacı seniiii

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Karşımdaki adam aynı şeyleri konuştuğumuz halde ısrarla anlamıyordu...Ali ile sürekli telefon halinde olmasak nezaketimi kesin kaybederdim... :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Eren

:D  Bakarsın ben yarın onların buradaki uzantısı ile Şahin abiye müşteri olurum. 

bi kargo ile başa çıkamayan kopyacı seniiii

Abi sorma bugün Şefkatli Adminimizi deli ettiler.  :angry:

Karşımdaki adam aynı şeyleri konuştuğumuz halde ısrarla anlamıyordu...Ali ile sürekli telefon halinde olmasak nezaketimi kesin kaybederdim... :)

Adama söylediğin nazik ama ağır sözler için bir kez daha ağzına sağlık abim. :flowers:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Adama söylediğin nazik ama ağır sözler için bir kez daha ağzına sağlık abim. :flowers:

:good1: :good1: :yes: :yes: :bravo: :bravo: :flowers:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Eren
(düzenlendi)

Serkan abim ve Halis Hocamın gönderdikleri kitap, ansiklopedi ve dergilerle kütüphanemizde boş yer kalmadı sayılır. 

Paylaşmış olduğum linklerden alınan 5 kitap seti toplam 184 kitap henüz ulaşmadı. Ancak yarın açılışı yapıyoruz. İlçe Milli Eğitim Müdürümü ve Kaymakam gelecek açılışa. Yarın inşallah kütüphane ve açılış fotoğrafları için bir konu açacağım. 

Allah hepinizden razı olsun. O kadar güzel bir manzara çıktı ki ortaya. Yarını sabırsızlıkla bekliyorum. 

tarihinde Ali Eren tarafından düzenlendi
  • Beğen 5
Yorum bağlantısı
Ali Eren
(düzenlendi)

zs17U.jpg

Tüm FordClubTr forum üyelerine ,

Orbay İlköğretim Okulu Müdürü Halis PARLAK Hoca'mıza ve yardımsever öğrencilerine okul kütüphaenmize bağışladıkları kitaplar, ansiklopediler ve dergiler için Necibe Nalkıran Ortaokulu öğrencileri olarak çok teşekkür ediyoruz.  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:

wklnsMN.jpg

tarihinde Ali Eren tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...