İçeriğe Yönlendir

Focus III - Titanium X Paket 2012 Upgrade Icin Ne Yapabilirim?

Bora Akbaş

Recommended Posts

Mustafa Erhan

Amerikan park olayının sürücüyü yanıltması konusunda ne düşünüyorsunuz? Çok tecrübeli olmayan biri ya da karmaşık trafikte sinyal verdi hissi uyandırabilir mi? Bir kaza durumunda mobese kamerasından incelendiğinde suçlu bulunma ihtimali çok yükseğe çıkmaz mı? 

Kardeşimde bağlatmak istemişti ancak ben izin vermemiştim. Tecrübesiz ve dikkatsiz bir sürücüyü yanıltabilir gibi geliyor. İlaveten bana cam filmine takılan polislerin buna takılma ihtimali çok daha yüksek geliyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Amerikan park olayının sürücüyü yanıltması konusunda ne düşünüyorsunuz? Çok tecrübeli olmayan biri ya da karmaşık trafikte sinyal verdi hissi uyandırabilir mi? Bir kaza durumunda mobese kamerasından incelendiğinde suçlu bulunma ihtimali çok yükseğe çıkmaz mı?

Kardeşimde bağlatmak istemişti ancak ben izin vermemiştim. Tecrübesiz ve dikkatsiz bir sürücüyü yanıltabilir gibi geliyor. İlaveten bana cam filmine takılan polislerin buna takılma ihtimali çok daha yüksek geliyor.

Bu şekilde fabrika çıkışı olan amerikan araçları var :) hatta arkada sinyalleri de yok stop lambası sinyal verince yanıp sönüyor.

Sonuçta yanıp sönen bir şey yokken sabit ikisi de yanıyorken kim sinyal verildiğini sanacak ki?

Yorum bağlantısı
Atilla Atun

Bu şekilde fabrika çıkışı olan amerikan araçları var :) hatta arkada sinyalleri de yok stop lambası sinyal verince yanıp sönüyor.

Sonuçta yanıp sönen bir şey yokken sabit ikisi de yanıyorken kim sinyal verildiğini sanacak ki?

Çoğu amerikan araçlarında var onları da polisler bilirler.
Yorum bağlantısı

Çoğu amerikan araçlarında var onları da polisler bilirler.

Sonuçta bu da park niyetine sinyallerin kısık şekilde yanması. Trafiği tehlikeye atacak göz alacak, yanlış bir işaret verecek bir durum değil
Yorum bağlantısı
Atilla Atun

Sonuçta bu da park niyetine sinyallerin kısık şekilde yanması. Trafiği tehlikeye atacak göz alacak, yanlış bir işaret verecek bir durum değil

Yazımı polisler anlasin yeterli.
Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

detay alsak biraz plastik mi fiber mi? montajı kolay mı .nereden temin ettiniz?

teşekkürler güle güle kullanın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Atilla Atun

Plastik mi ?

Mehmet abi fiber kesinlikle değil.

Taktirmadan önce bayağı inceledim plastik.

Dükkân sahibi plastik harici satmamda takmada dedi.

İyi dedik

Jetta Lip i polo küçük kalıyor montajı sadece krikoya kaldır ve vidalama sistemi.

10 adet vida başka birşey yok.

http://i.imgur.com/taeu5nw.jpg

Yorum bağlantısı
Burak Beykurt

Lip şart.Kaldırıma sürtünce tampon çizileceğine lip hasar alsın daha iyi.Geçen ben sürttüm ordan biliyorum :(( Çok yakışmış hayırlı olsun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Taner Kültüroğlu

çok güzel olmuş hayırlı olsun :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alparslan Erdin

harika olmuş Güle Güle kullanın 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...