İçeriğe Yönlendir

Focus III - Titanium X Paket 2012 Upgrade Icin Ne Yapabilirim?

Bora Akbaş

Recommended Posts

Ersen Tapan

ilker dekileri görünce iç geçirmeyin ama

İlker yapmış zaten abi ;)

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Levent Onder

Aracimda asagidaki moduller yüklü, on dikiz aynasinda kamera vb hersey var gozukuyor.

Katlanan ayna, kör nokta uyarı sistemi,

Şerit takip sistemi, vb

Orjinal sony system takmak istiyorum neler yapabilirim?

Foruma yeni üye oldum. Ben de focus eşimde kuga var. Kuga az çok birşeyler yapabildim ama focusta acemiyim.

Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Installed Modules

BCM Body Control Module (BCM)

Software Updates | Service Functions | Configuration

PCM Powertrain Control Module (PCM)

Install a new Module | Software Updates | Service Functions | Configuration

Z-BTVC Speech Recognition Module (SPRM)

Install a new Module | Service Functions

PDM Passenger Door Module (PDM)

ABS Anti-Lock Brake System (ABS) Module

IPC Instrument Panel Cluster (IPC)

Install a new Module | Software Updates | Service Functions | Configuration

HVAC Heating, Ventilation and Air Conditioning (HVAC) Control Module

FDSM Front Distance Sensing Module (FDSM)

Service Functions

FDIM Front Control/Display Interface Module (FCDIM)

HCM Headlamp Control Module

RFA Remote Keyless Entry (RKE) Module

ACM Audio Front Control Module (ACM)

Install a new Module | Software Updates | Service Functions

DDM Driver Door Module (DDM)

SASM Steering Wheel Rotation Sensor

RCM Restraints Control Module (RCM)

Install a new Module | Service Functions | Configuration

PSCM Power Steering Control Module (PSCM)

Install a new Module | Software Updates | Service Functions

Yorum bağlantısı
Levent Onder

Navigasyon olsa iyi olur ama sesle kontrol ve ekranda ki kontrolleri kaybederim diye korkuyorum

Yorum bağlantısı
Levent Onder

ford hayranlığı var sanırım?ailecek ford kullanıyorsunuz.

Evet ilk arabam 1991 taunus GTS idi. Sonra 1992 scorpio aldım. Uzun bir sure scorpio beni kendinden ayırmadı!

Sonra 2004 mondeo ve 2008 focus 2 aldım. Şimdi ise focus 3 2012.

Eşim ise ilk 2006 fiesta ile başladı hatta Türkiye ye gelen ilk fiesta lardandı. Menekşe mor Titanium GP + konfor Paket 1.6 benzinli.

Sonra 2010 fiesta elektrik kırmızı. Simdi ise kugaya biniyor.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Hasan Varnalı

Forumda arattım ama bulamadık tek konu olarak yada vardı ben göremedim eğer öyleyse kusura bakmayın.Yeni araç aldık ve app plaka yaptırmak istiyorum bunu internetten nerden alabilirim daha önce alan abilerime kardeşlerime soruyorum beni yönlendirebilecekleri bi yer var mıdır? İnternet te çok var diye bilirsiniz ama fiyatları çok değişken sebebini de bilmiyorum o yüzden dandik bir şeyler almak istemiyorum.

Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

gittigidiyor'da plaka yaptırdığım biri var. fiyatı uygun sayılır, güzel iş yapıyorlar. kargo şirketi yurtiçi'ydi. ne olur ne olmaz sorup, paketlerken köşelere özen göstermelerini söyleyin derim, benimkilerden birini taşırken eğmişlerdi: http://profil.gittigidiyor.com/temizisplaka

Yorum bağlantısı
Umut Taşlı
(düzenlendi)

üsttekinin süresi dolmuş, neyse: şunları bulabildim:

sağdaki megane'mizinki normal plaka, soldaki ist. beşiktaş diye geçiyor. symbol'inkini ise hatırlamıyorum ama megane'ninki ile hemen hemen aynı, biraz kalın sadece harfler ve rakamlar:

xYavPE.jpg

KDrlll.jpg

tarihinde Umut Taşlı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Muhammed İkbal Dübek

İstanbul basım diyorlar bazı yerlerde. Bu tip plakalarda kalite kalite değişiyor. Manisa'da bulunan aksesuarcılarda getirtebilir. Sormak gerek. 

uc1i.jpg

Yorum bağlantısı
Emre Berk

Mühür işi ne oldu ben bir yıldır araştırmıyorum?, daha önce sahte plaka gibi görüyordu memur abiler app'leri direk bağlıyorlardı. şimdi değişti mi durum?

Yorum bağlantısı

Mühür işi ne oldu ben bir yıldır araştırmıyorum?, daha önce sahte plaka gibi görüyordu memur abiler app'leri direk bağlıyorlardı. şimdi değişti mi durum?

Mühür hala isteniyor.Aracın bagajında mühürlü plaka ile gezenler var polis durdurursa diye.Kimisi bağlıyor kimisi ceza kesip orjinal plakayı taktırıyor. Bir arkadaşım yeni yaşadı bu durumu.

Yorum bağlantısı
Muharrem Karagülle

Bu hafta  başı bu siteden 70liraya  beşiktaş baskı diye tabir edilen mühürlü plaka aldım.Daha aracıma monte etmedım.Baya araştırdım plaka sacının orjinalden farkı yok.Muhtemelen anlaştıkları bir şöförler cemiyetine orjinal olarak bastırıp yolluyorlar.İncelemenizi tavsiye ederim. http://www.istanbulappplaka.net/

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Mühür işi değişmedi sadece şoförler cemiyeti isteğe göre mühürlü plaka basıyor. Benim ki öyle örneğin.

Yaptırdığım yerin telefonu bilgi almanız bakımından veriyorum. Şehir dışına gönderiyorlarmış.

Bugün Serhan abi için sormuştum.

02164671657

bC2ozKW.jpg?1

rEsSMId.jpg?1

Yorum bağlantısı
Emre Berk

Mühür hala isteniyor.Aracın bagajında mühürlü plaka ile gezenler var polis durdurursa diye.Kimisi bağlıyor kimisi ceza kesip orjinal plakayı taktırıyor. Bir arkadaşım yeni yaşadı bu durumu.

Yapmamak en iyisi o zaman, ama Hasan Beyi etkilemeyim yine de, Nevşehir'in plakaları çok güzel aynı app gibi ordan başka şehre ait plaka yaptırabilir miyiz ki?

Yorum bağlantısı
Misafir

Resimdeki plakalar beşiktaş baskı diye geçiyor,benim aracımda da var...font gerçekten çok kaliteli...

Yorum bağlantısı
Hasan Varnalı

öncelikle kusura bakmayın iki tane açmışım aynı konudan :) ben fransız kesik istiyorum o yüzden gittigidiyor falan bakın diyorsunuz sizde artık ordan bulucaz :)

Yorum bağlantısı
Berkay Özdemir

Ben daha yeni yaptırdım , ankarada cifti 35 tlye. Beşiktaş App diye geçiyor. Eski aracimdada kullanmıştım cok sevdiğim bir yazı tipi.. Yarin bilgileri atabilirim isterseniz arar görüşürsunuz..Gönderilen Resim

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Ben daha yeni yaptırdım , ankarada cifti 35 tlye. Beşiktaş App diye geçiyor. Eski aracimdada kullanmıştım cok sevdiğim bir yazı tipi.. Yarin bilgileri atabilirim isterseniz arar görüşürsunuz..

mühür yok sanırım bunda.

Yorum bağlantısı
Berkay Özdemir

mühür yok sanırım bunda.

Yok abim :)

Yorum bağlantısı
Hasan Varnalı

Ben daha yeni yaptırdım , ankarada cifti 35 tlye. Beşiktaş App diye geçiyor. Eski aracimdada kullanmıştım cok sevdiğim bir yazı tipi.. Yarin bilgileri atabilirim isterseniz arar görüşürsunuz..

teşekkür ederim hoş olmuş gerçekten ama dün akşam gitti gidiyor dan sipariş verdim fransız kesik bakalım yarın elimde olacak sanırsam :)

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

polisle sıkıntı çıkarmayan mühürlü tek APP istanbul beşikteş baskı dediklerimi oluyor.

çifti 70 80 lira sanırım. Antalya da 07 plaka ile kullansam 34 mühürlü plaka sıkıntı çıkarırmı.

Yorum bağlantısı
Berkay Özdemir

polisle sıkıntı çıkarmayan mühürlü tek APP istanbul beşikteş baskı dediklerimi oluyor.

çifti 70 80 lira sanırım. Antalya da 07 plaka ile kullansam 34 mühürlü plaka sıkıntı çıkarırmı.

Aynen abicim. Polisle sıkıntı yaratmayan Beşiktaş App diye geçen plakalar. Mühürlu olanin cifti 80 TLfilan. Hiçbir sıkıntı olmaz zannetmiyorum :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...