İçeriğe Yönlendir

Mondeo 2 - Elimden Geldiğince Modifiye

Devrim Kara

Recommended Posts

Misafir

Bu jantların Mondeo da böyle duracağini tahmin etmezdim. Çok yakışmış cidden. Maşallah kazasiz belasiz kullanın

Yorum bağlantısı
Devrim Kara

Çok sağolun arkadaşlar başka ne yapabilirim önerilerinizi bekliyorum

Yorum bağlantısı
Devrim Kara

bugünde dikme direksiyon kılıfı aldım fakat uymadı bizim direksiyonlar biraz kalınmış :( elimde 5-6 tabaka deri vardı bir tabakasından ölçtüm biçtim ve bir ayakkabı tamircisine giderek almış olduğum kılıf gibi istediğim ölçüde dikmesini istedim sağolsun umduğumdan güzel yapmış  :bravo: ve sıra geldi dikmeye internetten bazı dikme şekillerine bakarak diktim piyasada satılanlardan güzel oldu hakiki deride yumuşacıkmış :tongue:

nk7g.jpg

3c02.jpg

p677.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

bence süper olmuş, yapılanların hepsi çok yakışmış. güle güle kullanın :nazar:  :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Jantlar işi bitirmiş.. Direksiyon el emeği göz nuru olmuş.. Bize maşallah demek kalır.. Maşallah  :nazar:

Yorum bağlantısı
Devrim Kara

Jantlar işi bitirmiş.. Direksiyon el emeği göz nuru olmuş.. Bize maşallah demek kalır.. Maşallah  :nazar:

sağolun

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Devrim Kara

Başarılı Jantlar çok yakışmış ,   :nazar:  :nazar:

eyvallah kardeş darısı senin arabana

Yorum bağlantısı
Devrim Kara

Jantlar çok yakışmış. :nazar:

sağolasın herkes jantları beğenmiş 17" arıyorum ama vaz geçecek gibiyim

Yorum bağlantısı
Misafir

sağolasın herkes jantları beğenmiş 17" arıyorum ama vaz geçecek gibiyim

Bence 16'dan şaşma...

Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu

16 jantlarla müthiş olmuş bence bozmayın hiç herşey tadında :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

otomatik değil manuel olması lazım benim kullandığım araç :biggrin: 2000 cc 140 bg devir saatini yükseklerde görmek gerekmezmi :koskos:

Otomatiği kullanmasını bilirseniz,Düzden farkı kalmaz devir saatinin :D

4ü iptal edip,Spor moda çekip, Dipgaz yapın bi otomatik mk2'de ;)

Yorum bağlantısı
Devrim Kara

Otomatiği kullanmasını bilirseniz,Düzden farkı kalmaz devir saatinin :D

4ü iptal edip,Spor moda çekip, Dipgaz yapın bi otomatik mk2'de ;)

hocam zevkler farklı  :D  ben oldum olası otomatik kullanamadım buzamana kadar kullandığım araçlar hep spor du bmw honda peugeot gibi peugeot pert olunca  mondeo aldığımda herkes şaşırdı eee artık yaşlanıyoruz ağır araç yakışır dedim :D

Yorum bağlantısı
Batuhan Demirkol

Epey zamandır takip etmiyordum forumu yeni gördüm daha konuyu. Devrim bey maaşallah çok güzel olmuş. Lip hariç :) Amerikan park acaba güzel dururmu diye çok düşünüyodum sayenizde en kısa zamanda yapıyorum :) 

Bir ara yan yana getirsek araçları nasıl olur? Mümkün olursa birde denemek isterim benimkiyle. :) Dişime göre rakip çok azaldı piyada :) Turbo stockta çıkmaya başlayınca mertlik bozuldu :)

Yorum bağlantısı
Devrim Kara

sağolasın kardeş görüşelim birara bende rakip arıyordum :)

Epey zamandır takip etmiyordum forumu yeni gördüm daha konuyu. Devrim bey maaşallah çok güzel olmuş. Lip hariç :) Amerikan park acaba güzel dururmu diye çok düşünüyodum sayenizde en kısa zamanda yapıyorum :)

Bir ara yan yana getirsek araçları nasıl olur? Mümkün olursa birde denemek isterim benimkiyle. :) Dişime göre rakip çok azaldı piyada :) Turbo stockta çıkmaya başlayınca mertlik bozuldu :)

Bir ara yan yana getirsek araçları nasıl olur? Mümkün olursa birde denemek isterim benimkiyle.  Dişime göre rakip çok azaldı piyada  Turbo stockta çıkmaya başlayınca mertlik bozuldu

aracının resimlerini göremedim

Yorum bağlantısı
Batuhan Demirkol
(düzenlendi)

fh3a.jpg

2i3h4o.jpg

bi1gld.jpg

Bir gümüş pasta buluşması gördüm dün ama konuyu bulamadım bir daha. Fırsatı değerlendirmek lazım ;)

tarihinde Batuhan Demirkol tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Devrim Kara

fh3a.jpg

2i3h4o.jpg

bi1gld.jpg

Bir gümüş pasta buluşması gördüm dün ama konuyu bulamadım bir daha. Fırsatı değerlendirmek lazım ;)

fh3a.jpg

2i3h4o.jpg

bi1gld.jpg

allah kaza bela vermesin maşallah diri duruyor ama en kısa zamanda sis farı, 16 veya 17" jant :) ve cam filmi lazım bu güzele

Yorum bağlantısı
Batuhan Demirkol

Teşekkür ederim. :) Fotorafların üzerinden 2-3 ay geçti. :) 2-3 ay çok şey götürdü arabamdan nedense. Hepsinden önce baharda dışıyla biraz ilgilenilmesi lazım. Arka çamurluklarda pas var. Tamponlara lanet olsun zaten :) Sisler tampondan sonra. ;) Ama, bu fiesta jantları çok hoşuma gitti. Yazlık lastiklerimde bitmişken 16 ya geçmek aklıma yatıyor :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Devrim Kara

bugünde bahar havası vardı ankarada bir cila çekeyim dedim hem kendime hem arabama :) ikimizde güzel olduk  :) ama yordu yaa

Yorum bağlantısı
Muharrem Karagülle

Maşallah çok güzel,yapılanlar yerinde olmuş.Allah kaza bela göstermesin.

Yorum bağlantısı
Devrim Kara

Maşallah çok güzel,yapılanlar yerinde olmuş.Allah kaza bela göstermesin.

sağolasın  kardeş

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...