İçeriğe Yönlendir

Mondeo 2 - Elimden Geldiğince Modifiye

Devrim Kara

Recommended Posts

Devrim Kara

Devrim bey araciniz satilik sanirim?

Forum icinde arastirmadim ama sahibinden de gordum.. Hayirli satislar ancak o kadar ugrastiginiz bir araci satmak istemenize sasirdim acikcasi..

forma konu acmadim keyfe keder belki satarim istedigim fiyat olursa :) mk3 dusunebilirim

yapılan herşey harika olmuş. geçerken kendine özene özene baktıran cinsten maşallah.. çok güzel olmuş.. :bravo:

sağolasın kardeşim teşekkür ederim ...
Yorum bağlantısı
Emre Sutay

Hayirlisi olsun.. Evet fiyat biraz kendini belli ediyor [emoji3]ancak ilani modifiye araclar bolumunde gordum normal kategoride olup olmadigini bilmiyorum. Normal kisim daha cok izleniyor o sebeple soyluyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...
Rifat Lüleci

arkadaşlar nasıl olmuş

jant 16" fiesta titanyum - lastiklerim 205/45/16 petlas aracıma uygun 17" bulursam değiştireceğim 

alçaltma nam otoda soğuk pres yapıldı (yay bulamadım)

tampon altı lip

cam filmi

farlar yeni ve philips crystal vision ampül

american park

sis farı takıldı mercekli olduğundan xenon takılacak

kısmi kapı kolu boyandı

iç ayak ışıklandırması, tavan lambası ve plakalıklar led yapıldı

Yapılan çalışmalar çok güzel olmuş.Özellikle aracın kaporta çizgilerini ve montaj işçiliği dikkatimi çekti,çok güzel.

elektrikle ilgili çalışmaları nerde yaptırdınız.Ankaraya gelince plaka kapı ve iç aydınlatma tadilatını yaptırmak istiyorum.

yeni resimlerim...

Aracın şu hali çok güzel.Antalyadan çok selamlar.yolunuz düşerse arayın memnun olurum.05393016400

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sinan Çiçek

Çok Çok güzel maşallah. Bir çok yeni model araba, bunun yaninda gözümde çöplük.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Devrim Kara
(düzenlendi)

.

Maşallah tam kıvamında

Çok Çok güzel maşallah. Bir çok yeni model araba, bunun yaninda gözümde çöplük.

teşekkürler :)

tarihinde Devrim Kara tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Zekeriya Kahraman

plakalıga beyaz ampüller yakışıyor kardeşim güle güle binmek nasip etsin Rabbim  :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Devrim Kara

Yapılan çalışmalar çok güzel olmuş.Özellikle aracın kaporta çizgilerini ve montaj işçiliği dikkatimi çekti,çok güzel.

elektrikle ilgili çalışmaları nerde yaptırdınız.Ankaraya gelince plaka kapı ve iç aydınlatma tadilatını yaptırmak istiyorum.

Aracın şu hali çok güzel.Antalyadan çok selamlar.yolunuz düşerse arayın memnun olurum.05393016400

elektrik aksamını biraz el beceriniz varsa kendiniz yapabilirsiniz ön konsoldaki bütün parçaları sökerek ampulleri değiştirdim ekstra olarak ayak aydınlatması için tavan lambasından ayak kısmına elektrik çektim çoğu aksesuarı kendim yapıyorum :) inşallah yolum düşerse görüşürüz sizide beklerim ...

Nazar değmesin bol bol okuyun üfleyin :)  :nazar:​ 

plakalıga beyaz ampüller yakışıyor kardeşim güle güle binmek nasip etsin Rabbim  :nazar:

Teşekkür ederim arkadaşlar...

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Alparslan Coban

ben aracı çok beğendim kazasız belasız binin inşallah çok keyifli bir araç olmuş

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Devrim Kara

ben aracı çok beğendim kazasız belasız binin inşallah çok keyifli bir araç olmuş

Teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mehmet Eren

yeni resimlerim...

Süper araba... Maşallah abi. :nazar:  :nazar:

Ek olarak tavanın arka orta kısmına bir adet yüzgeç (çakma anten) iyi gider...

Yorum bağlantısı
Devrim Kara

Süper araba... Maşallah abi. :nazar:  :nazar:

Ek olarak tavanın arka orta kısmına bir adet yüzgeç (çakma anten) iyi gider...

teşekkür ederim ... olabilir deneyeceğim

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...