İçeriğe Yönlendir

Fiesta VI - Makyajlı Kasa Trend Sis Farı Ekleme

Misafir

Recommended Posts

enver volkan bayrakcı

Sis farlarını önden değil tamponun arkasından takacaksın biliyorsunuz değil mi ? Çerçeve oturmaz yoksa

:D valla biz önden taktık :D neden oturmuyor diyoz ... çok sağolasın ya

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
enver volkan bayrakcı

Aracın 2013 ve sonrası ise hat çekmeye gerek yok.kodlamayla aktif oluyor.tesisat hazır zaten.istanbul da bu işlemi bir çok kez yaptırdık.

hat var ama direksiyonun sol tarafında ki düğmelerin arka sis farı aktif diğerinde buton var ama elektrikçi röleyi aktif etmiyor dedi ondan arka sisle paralel bağlamamız gerekir dedi daha bağlatmadım Galip bey programdan aktif oluyorsa elektrikçi yanlış biliyor.. biz tesisata bağlayıp programdan aktif etmemiz gerekecek öyle mi

Yorum bağlantısı
enver volkan bayrakcı

o zaman ben bağlantıyı yapıp bir servise gidim bakalım ne dicekler ... elektrik tesisatının paralel çekilmesi ile felan uğraşmım

Yorum bağlantısı
Osman Polat

1 ay önce taktırdım tesisat düğmeden tampona kadar çekiliydi hiç bir kablo eklenmedı. Ford ids ten sis farı sekmesini sınırsıza getirilmesi gerekiyor. Farları yakma düğmesin solunda yuvarlak düğme basınca çalışıyor. Arka sis farı düğmesine bağlamaya gerek yok ön sis farının düğmesi ayrı. 2013 model için konuşuyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
enver volkan bayrakcı

1 ay önce taktırdım tesisat düğmeden tampona kadar çekiliydi hiç bir kablo eklenmedı. Ford ids ten sis farı sekmesini sınırsıza getirilmesi gerekiyor. Farları yakma düğmesin solunda yuvarlak düğme basınca çalışıyor. Arka sis farı düğmesine bağlamaya gerek yok ön sis farının düğmesi ayrı. 2013 model için konuşuyorum

bilgilerin için teşekkürler bende ilk fırsatta gidip yaptıracam

Yorum bağlantısı
enver volkan bayrakcı

Bugun adana da ford hastanesine gidip aracı bilgisayara bağlattım.. aracın cruze kontrol cam kaldırma modulu ve sis farlarını aktif ettiler. şuanda ön sislerim ve arka sisler ayrı ayrı yanmakta.

Yorum bağlantısı
enver volkan bayrakcı

Tskler sayenizde bılgı paylasımlarınız sayesınde en temız orjınalınden oldu ... Sırads,cruzecontrol var

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Cem Yıldırım

aracına sis farı takıpta yanlış  bilgi ile mağdur olanların dikkatine!

Sayın Bertan Arpacıoğlu bende de 2013 trend fiesta var sonradan sis farı alıp taktım lakin çalışmadı.

Otokoç Ankara baş teknisyen ile görüştüm aracımı getirmemi söyledi aracımı bilgisayara bağlayıp beyinden aktif ettiler 10 dk sürdü. 1,5 senedir sıkıntısız bir şekilde çalışıyor.2013 yeni kasa Fiestalar da hem kedi gözünü yakan hemde sis farını yakan ayrı butonlar var bende mevcut, bulunduğun ildeki yetkili servis bu işi çözer ( beyinden aktif hale getirilecek )   :) bunun için herhangi bir işçilik almıyorlar. Eğer usta bilmiyorum derse baş teknisyen ile irtibata geç eğer oda bilmiyorum derse Ankara otokoç taki baş teknisyen ile irtibata geçir. 

0312 207 47 00

Yorum bağlantısı
Emre Candan

aracına sis farı takıpta yanlış  bilgi ile mağdur olanların dikkatine!

Sayın Bertan Arpacıoğlu bende de 2013 trend fiesta var sonradan sis farı alıp taktım lakin çalışmadı.

Otokoç Ankara baş teknisyen ile görüştüm aracımı getirmemi söyledi aracımı bilgisayara bağlayıp beyinden aktif ettiler 10 dk sürdü. 1,5 senedir sıkıntısız bir şekilde çalışıyor.2013 yeni kasa Fiestalar da hem kedi gözünü yakan hemde sis farını yakan ayrı butonlar var bende mevcut, bulunduğun ildeki yetkili servis bu işi çözer ( beyinden aktif hale getirilecek )   :) bunun için herhangi bir işçilik almıyorlar. Eğer usta bilmiyorum derse baş teknisyen ile irtibata geç eğer oda bilmiyorum derse Ankara otokoç taki baş teknisyen ile irtibata geçir. 

0312 207 47 00

Sis farını nerden ne kadara alıp, kime bağlattınız, Ankara'da bana da lazım.

Yorum bağlantısı
Cem Yıldırım

Sis farını nerden ne kadara alıp, kime bağlattınız, Ankara'da bana da lazım.

ulusta askinin arkasındaki sanayide ford parçacısı var oradan temin edebilirsiniz 100 tl yi geçmez ampülünü iyi bir marka alın kendinizde takabilirsiniz ben 1 saatte kendim taktım

Yorum bağlantısı
Emre Candan

ulusta askinin arkasındaki sanayide ford parçacısı var oradan temin edebilirsiniz 100 tl yi geçmez ampülünü iyi bir marka alın kendinizde takabilirsiniz ben 1 saatte kendim taktım

Cevap için teşekkür ederim, Ankara'da ki hangi Otokoç burası ve baş teknisyenin adı nedir? Uğrayım ben de. 

Yorum bağlantısı
Cem Yıldırım

Cevap için teşekkür ederim, Ankara'da ki hangi Otokoç burası ve baş teknisyenin adı nedir? Uğrayım ben de. 

1 tane otokoç var eskişehir yolu üzerinde 8 km de shell benzinliğinde baş teknisyenin adı Ahmet bey

Yorum bağlantısı
Metehan Parti

Emre bey şaşmazda teknik oto sis farını kendiniz alıp gotururseniz 50 liraya yapıyor aynı sekilde bilgisayardan aktif etme islemini sis farlarının fiyatıda 80 lira piyasada

Yorum bağlantısı
Emre Candan

Sahte veya orjinal sis farı arasında fark var mı? Bir sorun yaşatır mı ve nereden satın alabilirim?

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Cahit Kuloğlu

Bu gün servise gittim aracım 2013 1.25 trend lakin aktif edemediler yarına kaldı nasıl olacak bnde anlamadım :(

Yorum bağlantısı
Yusuf Aycibin

en şanslısı benim heralde bu konuda :) sis farını sevmiyor olmam ve çin den getirttiğim gündüz led far ları aktif etme gibi bi dururmum olmadı direk amerikan parklarla birlikte aracın park lambalarına bağlattım mevzu çözüldü tabi ilerde elektriksel bi sıkıntı çıkartırsa garantiden düşecektir araç biliyorum ama olmadı o zamanlar söker öyle götürürüm servise :) örneği imzamda mevcuttur :) hemde sisten daha bi güzel görüntü kattığına inanıyorum sinyallerde sarı yanmasıda ayrı bi güzellik tabi yeni kasa fiestalar için önerebilirim 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Serdar Samancıoğlu

:D valla biz önden taktık :D neden oturmuyor diyoz ... çok sağolasın ya

hay Allah ben de takıyım diye uğraşırken tırnaklardan birini kırdım arkadan takıldığını ben de  bilmiyodum  :)

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Özdemir Koyuncuoğlu

Konuyu uzun süredir takip ediyorum sis farı montajını kendim yaptım buradan aldığım bilgilerle.Geldik aktif etme işine sis farı tesisatı vardı yetkili servis far anahtarı değişecek diyor,özel servislerin çoğu biz anlamayız diyor.Bu işi çözen arkadaşlar anahtar değiştimi yoksa sadece yazılımdan aktif etmek yeterlimi yetkili servisle itilaf halindeyiz?

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
  • 1 yıl sonra...
Kadir Özdemir

Merhaba herkese sisleri elektrikçide taktırdım far yükseklik ayarının ortasındaki tuşa bağlattım ancak yanmıyor aktif ettirmemmi gerekiyor helvacıoğlunda

Yorum bağlantısı
Kadir Özdemir
On 08.02.2016 at 17:32, Özdemir Koyuncuoğlu yazdı:

Konuyu uzun süredir takip ediyorum sis farı montajını kendim yaptım buradan aldığım bilgilerle.Geldik aktif etme işine sis farı tesisatı vardı yetkili servis far anahtarı değişecek diyor,özel servislerin çoğu biz anlamayız diyor.Bu işi çözen arkadaşlar anahtar değiştimi yoksa sadece yazılımdan aktif etmek yeterlimi yetkili servisle itilaf halindeyiz?

Bende telefonda görüştüm aynısını söylediler ustayla görüşüp haber vericem dedi siz ne yaptınız?

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Kadir Pulat

Arkadaşlar 2013 fiestalarda sadece aktiflestiriliyor parça değişimi siz konusu değil tesisat tamamiyle hazır ön sis kapakları çıkarınca kablo görülüyor tampon içinden montaj yapılıyor

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mehmet yusuf şahan

Merhaba bende ekledim sis farı ama aktif ettirmedim istanbulda yaşıyorum en ucuz neresidir acaba :)bbc24deed0d095849045729492aff14f.jpg

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...