İçeriğe Yönlendir

Coming Soon... Directed By Oktay Toker !

Bahadır Kılınç

Recommended Posts

Bahadır Kılınç

Coming Soon dedin. Bekle bekle bir şey yok ortada. Yeni filmler vizyona girdi senden tık yok Bahadır. :p Doğru söyle arabayımı sattın yoksa... :D

yok yav satarmıyım hiç :biggrin: 

O far bu arabaya takılacak uleen :crazy:  satarsam da anca ondan sonra :D

Bahadır ay çok comingsoon :)

abbaoooovvv.... :vroom:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Atilla Atun

Farları takınca herkese cepten alo de forumda hazır bekleyelim.

Toooooolatesooon

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bahadır Kılınç

bu gidişle benim farların toplantısını bile yaparız gibime geliyor  :D

Yorum bağlantısı
Bahadır Kılınç
(düzenlendi)

veeeeeeee işte beklenen an geldi farların ilk resimleri birazdan  :exc1:  :exc1:  :exc1:

tarihinde Bahadır Kılınç tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Kardeş hayırlı olsun.sinyal park.dörtlü uzun kısa şimşek çakması kısaca video isteriz.Oktay ustam konuşturmuş yine.Az daha bekleseydin resimli protestolar gelecekti:):):)

Gönderilen Resim

:p

Yorum bağlantısı
Bahadır Kılınç

Kardeş hayırlı olsun.sinyal park.dörtlü uzun kısa şimşek çakması kısaca video isteriz.Oktay ustam konuşturmuş yine.Az daha bekleseydin resimli protestolar gelecekti:) :):)

:p

valla neredeyse gidip kendime takıcam elimde gezdiricem farları  :biggrin:. yavru kartal haftaya geliyor, işte o zaman yanar dönerli videolar gelecek  :good1:  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bahadır Kılınç

Yeni trailer çıkmış. Ne zaman vizyona girecek bu? :)

haftaya geliyor yavru kartal  :hohoho:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bahadır Kılınç

güle güle kullan bence siyaha boyanırsa daha güzel durur gibime geliyor.

Açıkçası ben bu halini daha çok sevdim, Oktay abi de araba koyu renk farlarıda boyarsak görüntüyü boğar diye boyamamış. Siyah bi parça daha var dikkat ettiysen. Bana böyle parlak olması daha orjinal geldi, bakalım sıkılrsak değişiklik olsun diye bi kaç yıl sonra boyarız  :D

Teşekkür ederim  :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Tongay

ne yapabilirsin diye düşünüyorum da öncelikle sis farı ekle.Sonra hem sis farlarını hem de farlarını 1 numara film ile kaplat füme görüntüsü olsun.

sanırım görüntüsü daha iyi olur.İmkanın var ise motora kaput uzatma yap angellarin üstüne kadar gelsin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bahadır Kılınç

sis farını ekliycem aklımda bir kaç ürün var tabi orjinali öncelikle. Benim kafamda lastikleri değiştirmek var üzerinde 165*70*13 var. 14 yapmak istiyorum öncekinin büyüktü ebatları daha güzel duruyordu. Birde ön ve arka tampon plastiği ile aynaların dışını boyamak istiyorum. Var mı bir tavsiyen  :unsure2:

Yorum bağlantısı
Gökhan Tongay

ben ilk olarak 175. 65 . 13 yaptım su an gayet ıyı yol tutuşum var.Ama ben de 14 yapıp orijinal koymayı düşünüyorum ya da 5 kol jant.arabalar 1.4 olsa ya da 1.6 15 e kadar cıkarım da gücü yetmez şu anda.

Yorum bağlantısı

Orjinal Hella d2s xenon takım ile eski Hella mercekler kullanıldı.Biteli epey oldu ama paylaşım şimdi oluyor.

Farların orjinal görünümü bu.

kF6nxX4.jpg

Komple dagılmış hali.

SHg7Iuv.jpg

Merceklerin montajlı hali.

6N4Ih6Z.jpg

vMGLCuh.jpg

Mercek kapaklarına ilk yaptığım hali bu idi sonra vazgeçtim.Mercek kapagı çok çizikli idi ve ilk defa en yakın krom tonunda boyamayı becerebildim diyabilirim.

bGLLJWc.jpg

2PRqclg.jpg

MiCvbh3.jpg

Sinyal kısmına junyan farlarda kullanılan merceğin camı ve krom çerçevesini kullanma fikri geldi ve power ledlerin dizaynı ile birleştirerek yeni sinyalin görünümü bu oldu.

OvjUP9R.jpg

İlk yaptığım mercek kapagındaki parçayı söktüm ve orjinal yeni Hella merceklerde kullanılan bir parçayı birleştirerek hem far çizgisinde mavi tonu yakalamış olduk(bu parça sadece bu amaç için yapılmış orjinal parçadır.) hemde far tipini tamamen degiştiren bence sert bakışıda elde etmiş olduk.Mercek şapkasının şekline yani desenli yapısına oturan orjinal Bmw halkalarınıda montajına karar verdim.Yuvarlak halka bu kapakta çok sırıttı resim dahi çekmedim.

g3IyGih.jpg

2koF41S.jpg

TTNi7qa.jpg

Camlar kapandıktan sonra.

CXyOUp3.jpg

FJkwHEB.jpg

lq4WMNm.jpg

xzskSKA.jpg

Halkaların yanar hali.

WrsvQUM.jpg

0QbVxFJ.jpg

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Ergin Ertuğrul

Ellerine sağlık abi. Araç üzerinde,özellikle sinyallerin fotoğrafını  çok merak ediyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zakircan Özek

ben ilk olarak 175. 65 . 13 yaptım su an gayet ıyı yol tutuşum var.Ama ben de 14 yapıp orijinal koymayı düşünüyorum ya da 5 kol jant.arabalar 1.4 olsa ya da 1.6 15 e kadar cıkarım da gücü yetmez şu anda.

Ben 195.45.15 taktım şuan açıkçası performans olarak çok fazla bir düşüş olmadı

Yorum bağlantısı
Gökhan Tongay

Ben 195.45.15 taktım şuan açıkçası performans olarak çok fazla bir düşüş olmadı

yakıt ? ben benzinli kullanıyorum ve şu an 400 500 falan yakıyor :)

Yorum bağlantısı

Orjinal Hella d2s xenon takım ile eski Hella mercekler kullanıldı.Biteli epey oldu ama paylaşım şimdi oluyor.

Farların orjinal görünümü bu.

Komple dagılmış hali.

Merceklerin montajlı hali.

Mercek kapaklarına ilk yaptığım hali bu idi sonra vazgeçtim.Mercek kapagı çok çizikli idi ve ilk defa en yakın krom tonunda boyamayı becerebildim diyabilirim.

Sinyal kısmına junyan farlarda kullanılan merceğin camı ve krom çerçevesini kullanma fikri geldi ve power ledlerin dizaynı ile birleştirerek yeni sinyalin görünümü bu oldu.

İlk yaptığım mercek kapagındaki parçayı söktüm ve orjinal yeni Hella merceklerde kullanılan bir parçayı birleştirerek hem far çizgisinde mavi tonu yakalamış olduk(bu parça sadece bu amaç için yapılmış orjinal parçadır.) hemde far tipini tamamen degiştiren bence sert bakışıda elde etmiş olduk.Mercek şapkasının şekline yani desenli yapısına oturan orjinal Bmw halkalarınıda montajına karar verdim.Yuvarlak halka bu kapakta çok sırıttı resim dahi çekmedim.

Camlar kapandıktan sonra.

Halkaların yanar hali.

Sabreden Derviş, muradına ermiş.. Hemde layıkıyla.. Harikulade bir çalışma daha by Oktay Toker  :biggrin: Ellerine sağlık abicim  :bravo:  :bravo:  :bravo:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...