İçeriğe Yönlendir

Polo 1.4 Comfortline Alınır Mı?

Fikri Keleş

Recommended Posts

Fikri Keleş

Selam Forum :)

illa vw takıntısı yüzünden polo almayı düşünüyorum da,nasıl olur,ne kadar yakar(en önemli kısım bu)

2013 model yılı olanlar 38500 ken hazır,diğer tüm markalara göre fiyat ve marka imajı avantajı da varken alınsa mı?ne dersiniz?

(Başka marka yada model düşünmüyorum)

Yorum bağlantısı
Misafir

Alinmaaaaaaz!!! :)

Trafikte 8 litre yakar, gitmez, direksiyona iki tuş koymaktan acizler ses ac kapa bile yok. Yol tutuş zayıf. En yakın arkadaşım sıfır aldı sadece vw takıntısı yüzünden belli etmiyor ama hic memnun değil

Yorum bağlantısı
Misafir

2011 de sıfır 1.6 Tdi olanını almıştım, yol bilgisayarı yok, esp yok, sis farı yok, çelik jant yok, far-yağmur sensörü yok

Marka imajı derken bazı şeylerden feragat etmek bu olsa gerek :)

Yorum bağlantısı
Fikri Keleş

bir de fiesta coll.kullanan biri olarak ne çok şeyden vaz geçilecek farkındayım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

2011 de sıfır 1.6 Tdi olanını almıştım, yol bilgisayarı yok, esp yok, sis farı yok, çelik jant yok, far-yağmur sensörü yok

Marka imajı derken bazı şeylerden feragat etmek bu olsa gerek :)

Ben onları unutmuşum :)

Comfortline sözde poloda en yüksek donanımı. Trendden farki 1" büyük jant yol bilgisayarı ve ön konsol etli plastik. Yine kapakline, yine sissizline yani anlayacağınız boş wagen :D

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Fikri abi, Fiesta'yı da Polo'yu da kullanmış biri olarak fikrimi belirteyim. Bence alınır. Neden mi? Sağından solundan tıkırtı duymazsın, fitilleri gıcırdamaz, elini sürdüğün yer ya deridir ya da yumuşacık kaplamadır. Yol sesi, süspansiyon sesi Fiesta'ya nazaran duymazsın. Genişliği Fiesta'dan büyük ve ferahtır. Golf 4 ile hemen hemen aynı ebattadır.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fikri Keleş

Birde şunu düşünüyorum alsam şimdi 1 sene bilsem yine aldigim fiyata satılır çünkü 2014 model yılı olanlar 40 kusura ben 38 alsam kasada değişiyor fiyat biraz daha artar minimum zarar ile binilir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Birde şunu düşünüyorum alsam şimdi 1 sene bilsem yine aldigim fiyata satılır çünkü 2014 model yılı olanlar 40 kusura ben 38 alsam kasada değişiyor fiyat biraz daha artar minimum zarar ile binilir

Abi, bayilerde şuan yok yalnız. Sipariş versen 2014 olacak, 38'e alma işi biraz zor.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Donanımlı bir araba verip boş bir araba almam için sınıf yükseltmem lazım.

En azından bir Golf veya Jetta olmalı derim.

Yorum bağlantısı
Fikri Keleş

Donanımlı bir araba verip boş bir araba almam için sınıf yükseltmem lazım.

En azından bir Golf veya Jetta olmalı derim.

Golf için yılbaşına kadar beklemem lazim

1.2 tdi trend alın çok daha memnun kalirsiniz emin olun. Yakıtı fena cep yakar

Kafamda yakıt var sadece şu an nette baktıklarını yakıtta yakınmış hep 10 lt diyen var

Yorum bağlantısı
Ahmet Dinçer
(düzenlendi)

Oğluma sıfır 2013 polo 1.4  (crome editıon)  siyah renk aldık,aracı 1 yıla yakındır kullanıyor,bazen bende kullanıyorum,

gerçekten çok iyi,araçta hemen hemen her şey var aracın çalıştığını duymuyorsunuz,çok sessiz,

oğlumun şehir dışı veya ülke dışı tayini olacak bu aylarda,satmayı belki düşünebilir,ilgilenirseniz yardımcı olabilirim,

araçta boya darbe hiç bir şey yok pırıl pırıl ,daha 6000 km civarında,oğlumda bende araç konusunda çok titiz sayılırız,

kesin olmamakla beraber satma durumumuz her an olabilir,önce formda duyurmak istedim yabancıya gitmesin alan kişi dua edecektir

not= CROME EDİTİON modeli çok ayrıcalıklı bir model konfor olarak

tarihinde Ahmet Dinçer tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Oğluma sıfır 2013 polo 1.4  (crome editıon)  siyah renk aldık,aracı 1 yıla yakındır kullanıyor,bazen bende kullanıyorum,

gerçekten çok iyi,araçta hemen hemen her şey var aracın çalıştığını duymuyorsunuz,çok sessiz,

oğlumun şehir dışı veya ülke dışı tayini olacak bu aylarda,satmayı belki düşünebilir,ilgilenirseniz yardımcı olabilirim,

araçta boya darbe hiç bir şey yok pırıl pırıl ,daha 6000 km civarında,oğlumda bende araç konusunda çok titiz sayılırız,

kesin olmamakla beraber satma durumumuz her an olabilir,önce formda duyurmak istedim yabancıya gitmesin alan kişi dua edecektir

Çok güzel renk Siyah :nazar:

Yorum bağlantısı
Ahmet Dinçer

Mersin  -  Adana arası, gidiş dönüş 150 km,....hız...100 -120 otoban..............40 tl benzin

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fikri Keleş
(düzenlendi)

Ahmet Bey öncelikle teşekkür ederim aklınızdan fiyati Öğrenebilir miyim

tarihinde Fikri KELEŞ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Oktay Temiz

Yakıt olarak şehir içi 9 lt yakar konforludur arıza çıkarmaz en az 5 yıl kafanız rahat binersiniz kesinlikle o fiyata alınır 5 yıl sonra bile satsanız aynı fıyata satarsınız 2009 yılında 2006 modelini 19000 tl almıştım 3 yıl binip 2012 yılında 23000 tl ye sattım karar sizin...

Yorum bağlantısı
Ahmet Dinçer

Ahmet Bey öncelikle teşekkür ederim aklınızdan fiyati Öğrenebilir miyim

fikri kardeşim merhaba;

tayin durumu kesinleşsin, bir sakıncası yoksa fiatını  o zaman görüşelim 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fikri Keleş

fikri kardeşim merhaba;

tayin durumu kesinleşsin, bir sakıncası yoksa fiatını o zaman görüşelim

ok
Yorum bağlantısı
Ali Özgen

Polo comfortline sınıfının en kaliteli arabalarından biri.

Alırsınız, kafanız çok rahat binersiniz. Tıkırdamaz, çatırdamaz. Şehir içinde çok konforludur çünkü süspansiyonu da direksiyonu da yumuşaktır.

Satacağınız zaman sizi üzmez.

Ancak donanım olarak zayıftır. Bunun da çözümü mevcuttur. Direksiyon dahil hemen her parçayı orijinal olarak makul fiyata temin edebilirsiniz. Benim önerim aracı ESP+yokuş destek sistemi opsiyonu ile almanız. Yanlış hatırlamıyorsam fark 800 TL.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Selam Forum :)

illa vw takıntısı yüzünden polo almayı düşünüyorum da,nasıl olur,ne kadar yakar(en önemli kısım bu)

2013 model yılı olanlar 38500 ken hazır,diğer tüm markalara göre fiyat ve marka imajı avantajı da varken alınsa mı?ne dersiniz?

(Başka marka yada model düşünmüyorum)

Bizim arkadaşta 2013 İbiza 1,2 tsi var.

DSG 7 ileri kaçışı ve yakışı gayet başarılı..

Aynı motor Polo da var.

1,2Tsi Polo al. Sıfırı pahalı ise ikinci elini al.

Yorum bağlantısı
Fatih Altınoluk

40 Tl ile 150 km yol.Benim Tdci fiesta bilem yakar o paraları.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...