İçeriğe Yönlendir

Polo 1.4 Comfortline Alınır Mı?

Fikri Keleş

Recommended Posts

Fikri Keleş

bugün bayileri bir arayayım bakalım ellerinde ne var

Seat al demenin arapçası o.  :D

güzel cevap :)

Yorum bağlantısı
Tuluhan Şıpka

Gaz kelebeği benzine çok hassastır..kötü benzinde araç rölantide stop etmeye başlar temizletir durursunuz ama bir süre sonra kabak tadı vermeye başlar...

Yorum bağlantısı
Fikri Keleş
(düzenlendi)

2013 model yılı olan bulunmuyor,soruşturmacaya devam.Bir tanıdık olsa veya tanıdığı olanı tanıyor olsam da olur ya :blush:

Doğuşun elinde 2013 model yılı olarak yok malesef

tarihinde Fikri KELEŞ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bu zamanda bu vergilerle sıfır araba almak... Bayiden çıktığında %10 değer kaybı olacak bir şeye para vermem...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fikri Keleş

Bu zamanda bu vergilerle sıfır araba almak... Bayiden çıktığında %10 değer kaybı olacak bir şeye para vermem...

senin söyleminle yeni kasa yerine,eski kasa full fiesta almıştım.Yine seni dinlemeli.

Bazen insan çok iyi bildiği bir şeyi dışardan duymaya ihtiyaç duyuyor.Adına da kaşıntı diyorlar :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ekrem Kaya

Türkiye ye ne zaman gelir bilinmez ama bi şeye benzemiş gibi :)

Yorum bağlantısı
Fikri Keleş

2013 model yılı olan yok şu ana kadar.İstanbuldaki tüm vw bayilerine sordum.bir yerde bir ihtimal boşa çıkan olabilirmiş.bir kez daha takdir ettim vw i mailin gittiği anda telefonlar çalmaya başladı.geri dönüşler için :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

İç mekan kalitesi, sessizlik vs onlara söylenecek laf yok fakat donanım önemli arkadaşlar, en başta ESP çok önemli bi faktör, sonra artık en az 6 hatta 8 hava yastığı sunulmaya başlandı polonun rakiplerinde.

Cruise control uzun yolda bi kere kullanın sonra vazgeçilebilecek bişey değil, sonra usb girişler artık olmazsa olmazlardan yokuş kalkış vs bu özellikler için ekstra para ödemek diğer markaların sunduklarını görünce hoş bişey değil.

Yorum bağlantısı
Fikri Keleş

bugün tüm istanbul'da ve daha fazlasında 2013 olan ı bulamadım,bulsaydım hemen opsiyonlayıp almayı düşünüyordum.sadece 1 tane 1.6 dizelini buldum Afyon'da idi ama 49 bin isteyince fazla geldi

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...