İçeriğe Yönlendir

Camı Patlattılar!

Emrah Akdoğan

Recommended Posts

Emrah Akdoğan

Arkadaşlar az önce camı patlamışlar ne yapayım sizce kaskoyu deler mi? polis bekliyorum şu an .çtavaiyelerinizi bekliyorum ilk fırsatta bakacağım

Gönderilen ResimGönderilen ResimGönderilen Resim

Yorum bağlantısı
Fatih Altınoluk

Kaskodan yılda 1 kere cam değişim hakkı var diye biliyorum ama yanıltmayım.

Yorum bağlantısı
Cem Yilmaz
(düzenlendi)

Kaskodan yanlıca yılda 1 kez ön cam değişir diye biliyorum..

Umarım başka bir zaiyat yoktur.

Geçmiş olsun.

Şöyle bir bilgi buldum, umarım işinize yarar.. telefonla gorusun derim.

http://www.carglass.com.tr/Yan-Cam-UEcreti.2537.0.html

tarihinde Cem Yilmaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Yenigün

Geçmiş olsun, umarım sadece camla kalmıştır. İçeride bir şeyleri zorlamamışlardır.

Yorum bağlantısı
Misafir

Geçmiş olsun,

Kasko yan camları kapsamıyor.

Kaskoyu delerse delsin, Kaskoyu bozdurmazsanız zaten en fazla, olsun, olsun 200-300 kar ediyorsunuz. E cam değişimi belki bu kadardır.

Kaskonuzun yenilenmesine 2-3 günden fazla varsa kaskodan yaptırın. 

Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

cam kaskoyu delmez götürün serviste orjinal cam taktırın.

Geçmiş olsun,

Kasko yan camları kapsamıyor.

Kaskoyu delerse delsin, Kaskoyu bozdurmazsanız zaten en fazla, olsun, olsun 200-300 kar ediyorsunuz. E cam değişimi belki bu kadardır.

Kaskonuzun yenilenmesine 2-3 günden fazla varsa kaskodan yaptırın. 

ön cam yan camlardan pahalıdır. sadece ön camın ücretsiz değişimi :s bunu da ilk defa duydum. benim kaskomda tüm camları kapsıyor .ayrıca 2 kez cam kullanma hakkım var kaskoyu bozdurmadan.

Yorum bağlantısı
Oktay Demirağ

Geçmiş olsun, içeride alınan zorlanan kırılan veya cam parçaları ile döşemede yırtılan birşey var mı detaylıca kontrol edin bencede...

Yorum bağlantısı
Sinan Çiçek

Bununla geçmiş olsun malesef İstanbul'da çok rastlanan bir durum.

Yorum bağlantısı
Ertan Alptekin

Kıran hakkında ne diyeceğimi bilmiyorum. İçimden yeterince saydım sanırım. Geçmiş olsun. Kasko camları ödüyor diye biliyorum? Acaba sigorta öder mi?

Yorum bağlantısı
Misafir

cam kaskoyu delmez götürün serviste orjinal cam taktırın.

ön cam yan camlardan pahalıdır. sadece ön camın ücretsiz değişimi :s bunu da ilk defa duydum. benim kaskomda tüm camları kapsıyor .ayrıca 2 kez cam kullanma hakkım var kaskoyu bozdurmadan.

Emin misiniz? Sigorta şirketleri genelde sadece ön cam hasarını karşılıyorlar.  

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Geçmiş olsun.

Cam konusuna açıklık getirelim.

Kaskodan kaskoya değişir. BAzı kaskolar yılda 1 kez orjinal cam değişim hakkı sunarken bazıları ise sınırsız yan sanayi cam hakkı sunar. Cam değişimi, belirtilen şartları aşmadığı sürece hasarsızlığı bozmaz.

Eskiden kelebek patlatırlardı, şimdi kapıya uzanmak zor olduğu için o bölgelerden direkt yan camlara yöneliyorlar.

Değişim esnasında fitillere dikkat etsinler, kapı döşemesi sökülüp içi iyice temizlensin. Siz sonra zaten iç dış yıkatırsınız aracı.

Yorum bağlantısı
Misafir

Geçmiş olsun.

Cam konusuna açıklık getirelim.

Kaskodan kaskoya değişir. BAzı kaskolar yılda 1 kez orjinal cam değişim hakkı sunarken bazıları ise sınırsız yan sanayi cam hakkı sunar. Cam değişimi, belirtilen şartları aşmadığı sürece hasarsızlığı bozmaz.

Eskiden kelebek patlatırlardı, şimdi kapıya uzanmak zor olduğu için o bölgelerden direkt yan camlara yöneliyorlar.

Değişim esnasında fitillere dikkat etsinler, kapı döşemesi sökülüp içi iyice temizlensin. Siz sonra zaten iç dış yıkatırsınız aracı.

Cam ama benim bildiğim, tamamı ön camı kapsıyor. Ön cam harici kapsayan var mı bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Cam ama benim bildiğim, tamamı ön camı kapsıyor. Ön cam harici kapsayan var mı bilmiyorum.

Yok, sunroof hariç her camınızı kapsar.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

geçmiş olsun, amacı neymiş bunu yapan yaratıgın ? içerden bişey almışmı?

O.ç ler ya geçmiş olsun, navigasyon vs mi vardı ? 

Başıma çok geldiği için tecrübeliyim. İçinde bir şey olmasına gerek yok aracın. İçine bakmak için patlattıkları oluyor.

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/230719-yeni-espli-naylon/page-28#entry1823897

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...