İçeriğe Yönlendir

01.02.2014 Eskişehir Gezisi

Yunus Hakkı Seyhan

Recommended Posts

Yunus Hakkı Seyhan

merhabalar büyüklerim abilerim sizin fikrinizi almak istedim.31.01.2014 te gece yola çıkıcaz eskişehire Fenerbahçe maçına gelmek için gelmişken bi gün kalıp eskişehiri gezmek tercihim. 2 gün nerlere gezi yapabilirim ne yiyip ne içeriz nerde kalabiliriz. şimdiden teşekkürler

Yorum bağlantısı
Aydın Perçem
(düzenlendi)

Odunpazarı,

Kentpark.

tarihinde Aydın Perçem tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yunus Hakkı Seyhan

teşekkürler vidodan gördüm güzel yerler var ama bulabiliriz inşallah :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Hamamyolunda çok güzel kaplıcalar var,bir hamam yapmak istersen yanında çamaşır götürmeyi unutma... :)

teşekkürler vidodan gördüm güzel yerler var ama bulabiliriz inşallah :D

Yazılanların çoğu stadın çevresinde zaten..

Yorum bağlantısı
Yunus Hakkı Seyhan

oo süper ozaman teşekkürler

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Benim zamanımda odunpazarına giremiyorduk :) Can güvenliği yoktu oralarda.. Sene 97 lerde..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Rifat Şeker

Navigasyon cihazı temin edin yada cep telefonunuza kurun gideceğiniz yerlerin hepsine sizi ulaştırır. :) Ben Eskişehir'e gittiğimde bu sayede her adımını gezmiştim. Genel olarak zaten birbirlerine çok uzak mesafede değiller. :)

Yorum bağlantısı
Yunus Hakkı Seyhan

o konuda bişey diyemeicem abi

Yorum bağlantısı
Yunus Hakkı Seyhan

evet burları kesin gezmeliyiz teşekkürler ilginize

Yorum bağlantısı
Mustafa Çayır

akşam 10 dan sonra havelka. 12 den 1 e kadar 222. sonrasında 4 e kadar up'n down yada cafe pii işinizi görür :)   :seytan: tabi bu akşam için. gündüz planını siz yapın :D

Yorum bağlantısı
Yunus Hakkı Seyhan

evet bu açıdan tavsiye almamiştim hiç buda güzel oluyor

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Gündüz hava güzel olursa Sazova parkını veya Kentparkı gezebilirsiniz, yok şehri yukarıdan göreceğim derseniz Şelale parka çıkabilirsiniz.

İlgi alanınızda var ise odunpazarı evlerini ve yanındaki Bal mumu heykeller müzesini gezebilirsiniz.

Eskişehir ile alakası yok ama ciğerci Ahmet'te çok güzel karnınızı doyurabilirsiniz :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

akşam 10 dan sonra havelka. 12 den 1 e kadar 222. sonrasında 4 e kadar up'n down yada cafe pii işinizi görür :)   :seytan: tabi bu akşam için. gündüz planını siz yapın :D

Adamda enerji kalmaz mustafa,sen ne yaptın ya  :D  :D

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Mustafa nasıl Eskişehir'lisin, adam Eskişehir'i gezeyim demiş adamı nerelere tıkmışsın :)

Yorum bağlantısı
Yunus Hakkı Seyhan

: :) cok güzel hepsini gezmeye çalışacagım

Yorum bağlantısı
Misafir

Gündüz hava güzel olursa Sazova parkını veya Kentparkı gezebilirsiniz, yok şehri yukarıdan göreceğim derseniz Şelale parka çıkabilirsiniz.

İlgi alanınızda var ise odunpazarı evlerini ve yanındaki Bal mumu heykeller müzesini gezebilirsiniz.

Eskişehir ile alakası yok ama ciğerci Ahmet'te çok güzel karnınızı doyurabilirsiniz :)

Bi yiyemedik ciğeri.. Çiğbörek le idare ettik  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Yunus Hakkı Seyhan

otel araştırıyorum daha bilginiz olursa sevinirim

Nerde kalıcaksın ? otelde falanmı ?

Yorum bağlantısı
Yunus Hakkı Seyhan

saffron otel yakın mı merkeze iyimidir

Yorum bağlantısı
Misafir

Sordunda yönlendirmedik mi ?  :biggrin:

Çağırdılar, gidemedik diyelim  :biggrin: Cumartesi nereye gidiyoz  :fiuw:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...