İçeriğe Yönlendir

01.02.2014 Eskişehir Gezisi

Yunus Hakkı Seyhan

Recommended Posts

Misafir

otel araştırıyorum daha bilginiz olursa sevinirim

Tam odunpazarı merkezde şale otel var,çok iyi bir yer...çok kalmışlığım vardır orda..

Çağırdılar, gidemedik diyelim  :biggrin: Cumartesi nereye gidiyoz  :fiuw:

Dönüş saatın kaç ?

Yorum bağlantısı
Misafir

...

Dönüş saatın kaç ?

Cumartesi saat 17:00 dan sonra boşum. Gece kalacağım orada. Pazar da eğitim var. Taksim Midtown Otel deyim..

Yorum bağlantısı
Misafir

Cumartesi saat 17:00 dan sonra boşum. Gece kalacağım orada. Pazar da eğitim var. Taksim Midtown Otel deyim..

Güzelmiş  :) Bir aksilik olmazsa görüşelim  :yes:

Yorum bağlantısı
Misafir

Güzelmiş  :) Bir aksilik olmazsa görüşelim  :yes:

:good1: Cebi ÖM attım. Kısmetse görüşürüz..

Yorum bağlantısı
Mustafa Çayır
(düzenlendi)

Adamda enerji kalmaz mustafa,sen ne yaptın ya  :D  :D

akşam için abi onlar :)

Mustafa nasıl Eskişehir'lisin, adam Eskişehir'i gezeyim demiş adamı nerelere tıkmışsın :)

tıkmadım abi bi yere. gerçi şimdi öğrenci gitti :D

tarihinde Mustafa Çayır tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yunus Hakkı Seyhan

çok güzel bi gece iki gündüz geçirdim tavsiye edilen yerlerin hepsini gezdim şöle özetleyebilirim :

1- gece 00.30 da denizliden eskişehire hareket ettim sabah 6 da Eskişehir garajında idim en güzel avantajı ücretsiz tualet :) 6.30 da tramvaylar hizmete başladı merkeze doğru harekete geçtik.merkezde uygun bi otel buldum.

2- ilk durağım biletix gişesinden maç bieltimi almak oldu sonra odun pazarı evlerine yürüdüm evleri gezdikten sonra bal mumu müzesini gezdim cam müzesini gezdim

3- direk 17 numara ile sazovaya geçtim su altı dünyası uzay bilim evleri masal şatosu gezintisi yaptım

4-merkeze gelip alışveriş yaptım biraz tantuni yedim sonra maç saati beklendi

5-ertesi gün hamamyolunu gezdim ve erkekler hamamında terledim :) çok güzeldi espark metro alışveriş merkezi Özdilek alışveriş merkezini gezdim ordan çıkıp hava müzesini gezdim :)

6-en son ziyarette kentpark oldu :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

çok güzel bi gece iki gündüz geçirdim tavsiye edilen yerlerin hepsini gezdim şöle özetleyebilirim :

1- gece 00.30 da denizliden eskişehire hareket ettim sabah 6 da Eskişehir garajında idim en güzel avantajı ücretsiz tualet :) 6.30 da tramvaylar hizmete başladı merkeze doğru harekete geçtik.merkezde uygun bi otel buldum.

2- ilk durağım biletix gişesinden maç bieltimi almak oldu sonra odun pazarı evlerine yürüdüm evleri gezdikten sonra bal mumu müzesini gezdim cam müzesini gezdim

3- direk 17 numara ile sazovaya geçtim su altı dünyası uzay bilim evleri masal şatosu gezintisi yaptım

5-ertesi gün hamamyolunu gezdim ve erkekler hamamında terledim :) çok güzeldi espark metro alışveriş merkezi Özdilek alışveriş merkezini gezdim ordan çıkıp hava müzesini gezdim :)

Mis gibi bir gezi olmuş... :bravo: Hamamı özledim yaa  :(

Yorum bağlantısı

Çıkss.. Olmamış  :i-ih: Çiğ Börek yememişsin  :p

Yorum bağlantısı
Yunus Hakkı Seyhan

çok önünden geçtim ama cesaret edemedim :D

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...

İyi günler arkadaşlar;

30 mayıs 3 haziran arası Eskişehirde olacağım. Hızlı tren olmasına rağmen muhtemel aracımla gideceğim.

Açıköğretim diye yazdığım bölümün 1 hafta uygulamalı dersleri var .

pazartesi- salı - çarşamba - perşembe günleri gece kalacak yer gerekli.. genelde yurtta kalıyorlarmış.

lakin yurtta kalasım yok pek.

Bunun dışında üniversite civarında kalabileceğim yer mevcut mudur önerebileceğiniz. çok aşırı pahalı olmadan

Birde boş kaldıkça eskişehirde gezip görmem gereken yerler nereler...

Yorum bağlantısı

İyi günler arkadaşlar;

30 mayıs 3 haziran arası Eskişehirde olacağım. Hızlı tren olmasına rağmen muhtemel aracımla gideceğim.

Açıköğretim diye yazdığım bölümün 1 hafta uygulamalı dersleri var .

pazartesi- salı - çarşamba - perşembe günleri gece kalacak yer gerekli.. genelde yurtta kalıyorlarmış.

lakin yurtta kalasım yok pek.

Bunun dışında üniversite civarında kalabileceğim yer mevcut mudur önerebileceğiniz. çok aşırı pahalı olmadan

Birde boş kaldıkça eskişehirde gezip görmem gereken yerler nereler...

İyi günler,

Konunuz birleştirilmiştir. Aynı zamanda aşağıdaki konuları da inceleyebilirsiniz.

Saygılarımla,

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/245722-eski%C5%9Fehirde-kalabilece%C4%9Fimiz-bir-yer-tavsiyesi/?hl=eski%C5%9Fehir

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/252983-eski%C5%9Fehir-tan%C4%B1t%C4%B1m-videosu/?hl=eski%C5%9Fehir

Yorum bağlantısı

50 tl günlük ev kiralıyacağıma,gider otelde kalırım geceliği 60 tl + sabah kahvaltısı + ücretsiz otopark.

Mesela Şale otel,şehrin tam göbeğinde harika bir manzaraya da sahip.

Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

Günlük ev işi sakat biraz tavsiye etmem..uygun fiyatlı otellere bakın bence

Yorum bağlantısı

50 tl günlük ev kiralıyacağıma,gider otelde kalırım geceliği 60 tl + sabah kahvaltısı + ücretsiz otopark.

Mesela Şale otel,şehrin tam göbeğinde harika bir manzaraya da sahip.

+26

İşi bilenler yorum yapmış bana söz kalmamış. ;)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...