İçeriğe Yönlendir

Dolandırıcılara Dikkat!

Recep Güney

Recommended Posts

Metin Akbal

Bana da geldi çek kabul eder misiniz diye çeklerin fotosunu vs yollayalım.

Yorum bağlantısı

Demekki bu sıralar bu tezgah yöntemi revaçta

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tapatalk imzan canım. Ayarlardan komple kapat.  ;)

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Numarasını bilerek kapatmadım ifşa etmek için. Forumda aracını satılığa çıkaran birsürü üyemiz var. Bu numaradan birisi mesaj atar yada ararsa dikkatli olsunlar diye.

Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

Leş kargası gibi bekliyolar resmen biri ilan açsa da tokatlasak diye.

hem de 50000 bin tl (50.000.000 tl) vay anasını  :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

hem de 50000 bin tl (50.000.000 tl) vay anasını  :)

Yeni farkettim siz yazınca :D 45 günlük çekmiş bide. Sanki deneme sürümü :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Ve evet arkadaşlar dün çocukmarket.com dan alış veriş yaptıktan sonra saldırıya maruz kaldım sanal kart kullandım için. kullandım kadar limit açıyorum genelde . türktelekom , mikrosoft , store gibi bir çok siteden çekim yapılmaya çalışılmış dolar üzerinden  kimisi şifre onayı olmadı için red edilmiş kimide bakiye yetersizliğinden . kart iptali yaptım . bu aralar yoğunlaştı bilginize bu konular.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı

Ve evet arkadaşlar dün çocukmarket.com dan alış veriş yaptıktan sonra saldırıya maruz kaldım sanal kart kullandım için. kullandım kadar limit açıyorum genelde . türktelekom , mikrosoft , store gibi bir çok siteden çekim yapılmaya çalışılmış dolar üzerinden  kimisi şifre onayı olmadı için red edilmiş kimide bakiye yetersizliğinden . kart iptali yaptım . bu aralar yoğunlaştı bilginize bu konular.

o kadar çok namussuz var ki memlekette geçmiş olsun abi 

Yorum bağlantısı
Murat Gedik

Çok geçmiş olsun. İnternetten alışveriş yapılırken artık sanalkart kullanılmalı. Önlemi geçtik mecburiyet oldu.

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

o kadar çok namussuz var ki memlekette geçmiş olsun abi 

Sorma kardeşim .teşekkür ederim

Çok geçmiş olsun. İnternetten alışveriş yapılırken artık sanalkart kullanılmalı. Önlemi geçtik mecburiyet oldu.

o bile yeteli olmuyor.artık

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mevlut Kurt

444 5 308 numaralı telefondan aranırsanız sakın söylediklerine kanmayın arkadaşlar. bugün beni aradılar ... sağlık sigortası vsvs den arıyoruz dediler bir yıl önce poliçe yapılmış bugün 1 yıl oldu güncellemek istermisiniz dediler. bende nerden aradığınızı anlamadım tekrar edermisiniz dedim yine bşyler söyledi ama dışarıda bir cep telefonundan arıyor gibi sesler geliyordu arkasından. 3 kere sordum 3ünde de ne şirketlerinin adını ne de isimlerini benim anlayabileceğim netlikte söylememeyi başardılar. poliçeyi iptal etmek isterseniz şu kadar tutar cezası var dedi. işin ilginç tarafı benim kimlik numaramın baştan ve sonra 3 er rakamını biliyordu. adınızı bile anlamamış olmama rağmen bir yıl önce herhangi bir poliçeye onay vermediğimden eminim bir derdiniz varsa resmi olarak yazı gönderin görüşelim dedim peki iyi günler dedi kapattı:) bende arkasından yemedi mi diye sordum gayri ihtiyari:)

haklisin arandim daha once bu numaradan ve bir bayandi dedimki madem saglik hizmetinden yararlandim bana evraklari mail at dedim su anda kredi kartiula odeyebilirsiniz borcunuzu dedi 299 tl gibi bi rakam simdi odemez iseniz icra yoluyla tahsil edilcek dedi bende ozaman iceayla alin dedim 1.5 yil oldi ses seda yok :))
Yorum bağlantısı
Erhan Karaman

arkadaşlar facede üye olduğum bir 2. el grubunda sahibindendeki eski üyelikleriniz 500-1000 TL arasında satın alınır diye ilan gördüm. Artık eski üyeliklerin de güvenilirliği kalmayacak anlaşılan. bireysel ve kurumsal üyelik fiyatları farklıdır demişler bir de..

Yorum bağlantısı
Mevlut Kurt

Yine dolandiricilik kokusu aliyorum galibe[emoji48]

SM-G710 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...