İçeriğe Yönlendir

Iphone 5 Kablosunu Tamir Eden Var Mı?

Ahmet Taşkın

Recommended Posts

Süha Demirtaş

1 sene once aldim bu bir :)

Ben hesabimi iyi yapip dengeli harciyorum, birikim yapiyorum ve mercedes alabiliyorum, sen hovarda oldugun icin hesap kitap yapmadan paralari yuttugundan golf e biniyorsun bu da iki.... :D

dünyaya 1 kere geliyorsun ve bunun hakkını vermek lazım abi :) Ama daha önce aldı isen kabloyu sıkıntı yok o halde ;)

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

dünyaya 1 kere geliyorsun ve bunun hakkını vermek lazım abi :) Ama daha önce aldı isen kabloyu sıkıntı yok o halde ;)

Hepimiz bir kere geliyoruz Süha :) , benim de 3. gelisim degil.

Şimdi de alsam indirimlisini arar bakar bulur alirim. Deli miyim havaya para harciyim :)

Asıl pazarligi, cimriligi mercedes-bmw sahipleri yapar bu da kulagina kupe olsun. Para kolay kazanilmiyor, kolay da harcanmamali...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

:D :D :D mercedes sahibinin indirim kovaladığını hayatımda ilk defa görüyorum ne hallere düştü firma ya :D

Eskici mersocu o, kovalar tabii, dededir zaten, ne varsa eskide var diyen eski toprak dedelerden nede olsa  :D  :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Harun Aydın

Düzensiz akım kavramını biraz açar mısınız ?

yani cep telefonuna gitmesi gereken voltajın üzerin'de gönderdiğinde cep telefonu yada adaptör kablo  zarar görebiliyor

Linkk

linkk

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Hepimiz bir kere geliyoruz Süha :) , benim de 3. gelisim degil.

Şimdi de alsam indirimlisini arar bakar bulur alirim. Deli miyim havaya para harciyim :)

Asıl pazarligi, cimriligi mercedes-bmw sahipleri yapar bu da kulagina kupe olsun. Para kolay kazanilmiyor, kolay da harcanmamali...

DEmek ki bir üst kategori porş ve ferrari benim tarzım hiç sevmem 3 ün 5 in hesabını yapmayı ;) Zevkim için 1sn düşünmem direk harcarım hiç uğraşamam ucuzunu bulmaya ;) Gerçi merco bile ucuza kaçmış gitmiş dacia motoru almış 

yani cep telefonuna gitmesi gereken voltajın üzerin'de gönderdiğinde cep telefonu yada adaptör kablo  zarar görebiliyor

Linkk

linkk

fazla voltaj zarar verirde akımda diyince olayı anlamak istedim ;)

Yorum bağlantısı
Birol Şahingöz

Çalışmama ihtimali yada veri transferi yapmama şansı yok ürün sorunlu olmadığı sürece.Gönül rahatlığıyla alın kullanın.

Yorum bağlantısı
V.Ceyhun Emir

Arkadaşım yan sanayi bir kablo almış, o kablo ile benim telefonumdan data aktaramıyorum, sadece şarj ediyor.

Yorum bağlantısı
Birol Şahingöz
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...