İçeriğe Yönlendir

Kesme Biçme Olmadan Oto Teyp Değişimi :)

Gökhan Efiloğlu

Recommended Posts

Gökhan Efiloğlu

aracımın teybini değiştirmek istedim ,orjinalliği bozulmasın diye tesisatı kestirmek istemedim ve iso soket araştırdım buldum ve sizlerle paylaşıyorum belki işine yarayan olur saygılar

IpKUQBo.jpg?1 öncelikle sony teybim geldi

DDfTgGL.jpg?1 kutu içinden çıkan soket

PKAQ7UN.jpg?1 bunlarda benim sipariş ettiğim ford iso soket 

o7rxkvc.jpg?1 çerçevemiz hazır

3dfMYyR.jpg?2 teybimizi sökelim 

7A5jdWZ.jpg?1 iso soketleri birbirine takalım

6Rt2vBx.jpg?1 testimizi yapalım

9zHuCcN.jpg?1 iç kasayı yerleştirelim 

wcvaRva.jpg?1 ve sonuç mükemmel oldu 

KY05FZu.jpg?1 bunuda tozlu raflara kaldıralım ...saygılar 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı

Güzel olmuş,6000cd yi ne yapacaksın diye aklımdan geçmişti ki arkadaşlar da aynı şeyi sormuşlar zaten :)

Yorum bağlantısı

Aracın orjinalliğini bozmadan olmuş ve gayet başarılı ve şık bir görüntü.Gelsin usb den şarkılar.  :bravo:  :bravo:  :bravo:  :bravo:  :bravo:

Yorum bağlantısı
Atilla Atun

Harbiden kesmeden biçmeden tertemiz olmuş.Üstelikte yakışmış.

İyi günlerde kullanın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Rifat Şeker

Soketler teybin yanında geliyor. Aynı cihazdan bende kullanıyorum diğer araçta radyo hariç iyi cihaz.

Yorum bağlantısı
İbrahim Can

Hallettigine sevindim Gokhan.Keyifle kullan guzel olmus. Su kapi kolu ve ayak aydinlatmalarinida paylasta gorelim arsc konunda:);)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Efiloğlu

Bu arada bu ara soketleri nereden bulabiliriz?

ara soketi aldığım yeri söylememde sıkıntı olmazsa söylim aztek tekneloji diye bir firma ebaydaki çoğu soket burda var 

Soketler teybin yanında geliyor. Aynı cihazdan bende kullanıyorum diğer araçta radyo hariç iyi cihaz.

benim cihazın yanında iso soketi yoktu forda uyumlu değildi bu soket şart yoksa uymuyo 

Hallettigine sevindim Gokhan.Keyifle kullan guzel olmus. Su kapi kolu ve ayak aydinlatmalarinida paylasta gorelim arsc konunda:) :)

ibo şimdi resimleri çekiyorum kardeşim 

arkadaşlar diğer teyibi satarken takmayı düşünüyorum şimdilk bi kenara kaldırdım 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Efiloğlu

Sesde degisme oldumu Gokhan.

çok değil değişme şöyle önceden ses 30 a cızırtı yapıyodu şimdi 35 te yapıyo olay bu yani sesten yana diğerindede sıkıntım yoktu ibo sadece usb yoktu cd taşımaktan bıktım 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Can

çok değil değişme şöyle önceden ses 30 a cızırtı yapıyodu şimdi 35 te yapıyo olay bu yani sesten yana diğerindede sıkıntım yoktu ibo sadece usb yoktu cd taşımaktan bıktım

Biliyorum biliyorum o sayinin artmasi normal eskisinin ses siniri 30 zaten.Simdi usb ile rahat rahat takil:)
Yorum bağlantısı
İbrahim Can

Eline saglik guzel olmus. Kapi kollarini yesil yada kirmizi yapsaydin be:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Efiloğlu

Eline saglik guzel olmus. Kapi kollarini yesil yada kirmizi yapsaydin be:)

gün ışığı daha tatlı oluyo kankam ya ...

Yorum bağlantısı
İbrahim Can

gün ışığı daha tatlı oluyo kankam ya ...

Zevk senin katdesim keyfini cikar:)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Gökhan güle güle kullan.

teyp, kablo, çerçeve v.s. kaça mal oldu. direksiyon kumandası varmıydı sende, varsa çalışıyormu? geçici bir çözüm olarak böyle birşey yapmak istiyorum mondeoya.

Yorum bağlantısı
Gökhan Efiloğlu
(düzenlendi)

Gökhan güle güle kullan.

teyp, kablo, çerçeve v.s. kaça mal oldu. direksiyon kumandası varmıydı sende, varsa çalışıyormu? geçici bir çözüm olarak böyle birşey yapmak istiyorum mondeoya.

çok sağol abi teyp 135 tl çerçeve 17 tl kablo 15 tl alırsan birde 15 tl usb bellek abi :) direksiyon kumandası çalışmıyo bu arada

tarihinde Gökhan Efiloğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

bilgi için sağol Gökhan. sony çok bas veriyor, mondeo'da ve evdeki müzik setinde, sende ses nasıl? kafayı yiyeceğim, eskiden radyo ile idare ediyordum şimdi oda cızırdamaya başladı, doble din alayım dedim fiyatlar şişti. böyle bir düzen kurayım diyorum. arabayı satarken kendi teybini takarım.

çerçeveyi çok iyi fiyata bulmuşsun. tekrar güle güle kullan. kafama takılan olursa sorarım. ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...