İçeriğe Yönlendir

Kesme Biçme Olmadan Oto Teyp Değişimi :)

Gökhan Efiloğlu

Recommended Posts

Gökhan Efiloğlu

bilgi için sağol Gökhan. sony çok bas veriyor, mondeo'da ve evdeki müzik setinde, sende ses nasıl? kafayı yiyeceğim, eskiden radyo ile idare ediyordum şimdi oda cızırdamaya başladı, doble din alayım dedim fiyatlar şişti. böyle bir düzen kurayım diyorum. arabayı satarken kendi teybini takarım.

çerçeveyi çok iyi fiyata bulmuşsun. tekrar güle güle kullan. kafama takılan olursa sorarım. ;)

tabi abi sorabilirsin çerçeve orj değil abi o yüzden böyle 

soketin linkini bilgi kutusuna yeni konu olarak açabilir misizin

tabi abi açıyorum 

soketin linkini bilgi kutusuna yeni konu olarak açabilir misizin

abi açtım ama başlık olmadı galiba :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
İbrahim Bulut

hocam forumda yeniyim ve foruma yazdığım ilk cevap. yanlış bir şey söylersem affola.

2000 focus 1.6 ambiente'm var. fm modülatör alıp kırmaktan bıktım. verdiğim parayı da geçtim, cızırtı yapınca kırıp atıyorum; şimdiye kadar aldığım hepsi de cızırtı yaptı. ben de teybi değiştirip usb ye geçiş yapmak istiyorum. yaptığınız sistemi çok beğendim. teyp, ara kablolar ve teybin yuvası.. vesaireyi nereden bulabilirim, ne kadara bulabilirim gibi sorular var aklımda. bana yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkür ederim :)

ayrıca çok çok güzel olmuş, ellerinize sağlık. böyle şeyleri görünce çok imreniyorum. maşallah. Allah nazarlardan saklasın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...