İçeriğe Yönlendir

Bunlar Da Benim Objektifimden

Melikay Çetin

Recommended Posts

Melikay Çetin

Cam gibi duruyor. harika bir kare. Ellerine sağlık..  :bravo:

Beğendiğinize sevindim teşekkür ederim :) 

Kullanılan sıvının yoğunluğunu arttırdınız mı yoksa sadece su mu kullandınız. Bu işe bir ara bende merak sarmıştım da sonra fazla üstüne düşmedim :)

Aslında suyun içine şalgam suyu ekledim rengi o şekişde verdim fakat yoğunluğunda bir fark yapacağını sanmıyorum renk için kullanmıştım :)

Yorum bağlantısı

Aslında suyun içine şalgam suyu ekledim rengi o şekişde verdim fakat yoğunluğunda bir fark yapacağını sanmıyorum renk için kullanmıştım :)

:bravo:  :bravo:  :bravo:

Yorum bağlantısı

Renk için değil de daha yoğun damlalar için suya glikoz şurubu damlatanları duymuştum. :) bu kare de gayet güzel olmuş eline sağlık :)
Yorum bağlantısı
Melikay Çetin

Renk için değil de daha yoğun damlalar için suya glikoz şurubu damlatanları duymuştum. :) bu kare de gayet güzel olmuş eline sağlık :)

Aslında bu yoğunlaştırma olayını duymuştum fakat glikoz şurubundan haberim yoktu ben aklıma nar ekşisi gelmişti yoğunlaştırmak için hem renk katar diye fakat katamadım bitmiş :))

Yorum bağlantısı
Melikay Çetin

Netlik Gözlerde olsun daima ;)

Eline sağlık.

Teşekkür ederim gözlerle ilgili çalışmam gerekiyor haklısınız :) Sigara flu alanda kaldığı için varlığı ortaya çıkarayım derken biraz abartmış olabilirim :)

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Teşekkür ederim gözlerle ilgili çalışmam gerekiyor haklısınız :) Sigara flu alanda kaldığı için varlığı ortaya çıkarayım derken biraz abartmış olabilirim :)

coklu af noktasi ayarlarsaniz boyle problemlerle cok karsilasirsiniz. tek yani orta noktadan af yapin.

sigarada gozlerle ayni hizada yani biraz daha arkada olsaydi mesela ikiside net olurdu.

kolay gelsin

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...